Niisama lobamiseks arhiiv – 2005

Homepage Forums ARHIIV ISETEGIJA SUUR ARHIIV Niisama lobamiseks arhiiv – 2005

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 446 total)
  • Autor
    Postitused
    Member

täna kolasin kaltsukates kus lõnga müügil ja vardaid.. ja sain mitu paari puudu olevad nr-ga vardaid :) ime hea hinnaga 10.- paar mu meelest väga hästi saadud. eriti rahul olen ringvarrastega mis on puidust 8) olen koguaeg tahtnud puidust vardaid saada, aga ei ole ratsinud osta, need ikka suht kallid võrreldes metalliga… aga täna sain oma vardad:) Ja kusjuures täitsa tutikad ja pakendi sees 😉 Kahjuks küll mingit head lõnga ei jäänud silma :( või tegelt oli häid küll aga valed värvid :P

Member

vedu… ma just käisin sukavardaid piilumas poes, sest mul endal need hästi peenikesed “vanaaegsed”, aga ei tihanudki hetkel ära osta, sest hinnad jäid 50-60 eegu vahele. Laenan õe käest ilmselt (kui tal alles on).

Aga muidu üritasin lapse pükstele nööpauku õmmelda ja esimese hooga tuli muidugi väike. Ei tulnud selle pealegi, et peab natuke suurem olema mui nööp, eriti kui õmblusmasin ka natuke kinni õmbleb. Nüüd on ühel traksil kaks nööpauku :P

jutupaun
    Member

kus sellised head kaltsukad on kus lõnga ja vardaid müüakse :)

obukakk
    Member

Peaks kah mööda nänni kolama hakkama, ilmad lähvad pimedaks, vaja oleks tsipa heledat ihuvärvi ja sellest veel heledamat ihuvärvi lõngakest, siis saab tikkimise ära lõpetada, rehkendasin toone valesti ja kadus töö isu ära juba aasta aega vedeleb.

Member

NU see kalts kus mina käisin on Raplas Meie Äri kasutatud asjade pood, seal on lõngavalik päris suur ja mitte vaid tokkidena vaid üsna tihti ka saab terve kamsa jagu sealt.. seal on vardaid kaa… ostsin ka täna ühed sukavardad 10 eeki kompl. normaalne juu:) aga kui plaan rapla vardaid ostma tulla siis peab küsima müüjalt sest ega nee väljas ei ole kuskil 😉

Member

Mind huvitaks ka, kus Tallinnas on selliseid kaltsukaid, kus lõnga müügil oleks. Vanasti oli Mustika keskuse taga putkade vahel selline koht, kus lõnga ka oli. Ja ühes putkas sees ka. Jõudsin seal paar korda käia, siis lükati putkad kokku :(

Member

Balti jaamaa turul oli kohe kidlasti ja hästi mitmetes kohtades (sealsetes kaltsukates siis) ja ka keskturul olen näinud ühes putkas lõngasid ja Õismäel Nurmenuku poe juures ühes kaltsukas (see oligi enne seal Mustika juures vist)… aga rohkem ei tea :(

Member

mina tegin täna Tartus kaltsukatuuri ja päris mitmes oli lõnga ka.

Sibulaplix
    Member

lõngu olen näinud ja ka ostnud nõmmelt. kellaga maja keldrist kaltsukast.
    keilas müüakse lõngasid linnasauna vastas kaltsukas ja ka turul nägin, aga omale midagi sobivat ei leidnud.
    minu uued vardad kõik ostetud hinnaga 10-20 eek ja uuena. pääsküla poe vastas oli kunagi üks pudupood kus sellise hinnaga neid saada oli. kahjuks ei ostnud omale piisavalt erinevaid ja nüüd tuleb ka otsida kuskohast lisa saab.
    ja üleeile läks minu lemmikheegelnõel ka trendiehteid heegeldades pooleks 😥 13 aastat oli teine mind hoolega teeninud 😆

Sibulaplix
    Member

nii, nüüd on korras. ideid on nii palju peas, et und ka ei tule ja ampsak ja kriuks ka veel oma kottidega……
    hommikul kriuks näitas oma tehtud kotti ja ma abakhanis vahtisin keel ripakil paelu pool tunnikest, et kas osta või mitte, lõpuks jätsin ostmata, aga arve oli ikka üle 200 eegu 😯
    …aga see et paelad ostmata jäid kripeldab nüüd hinges seda enam, et ampsak oma kotti ka näitas veel :? veel jäi hinge peale kripeldama üks lõng mida keilas ühes kaltsukas nägin…tuli üks idee, mida sellest teha võiks……

Member

Kas seal jäänuste korvis (Trt mnt) ei hakanud siis midagi head silma? Et säästaks või nii. Ise olen sealt küll nendest 5.- pakkidest täitsa kobedat kraami saanud! :) Ma ostsin muidugi pitsi paelu, ei tea kas seda tavalist atlass (?) paela kah on.

Ma järgmine kolmapäev tulen Tallinnasse ründele! 😈 Pea ka juba ajab ideedest üle ääre ja valmis ei suuda midagi teha. Jube!!! Hakkan juba varakult planeerima ja peab kohe suure kotiga vist tulema 😆 OK tegelikult ma niii hulluks nüüd ka ei lähe aga Rakveres on natuke lahjad lood mõne koha pealt.

Kahju et inimestele ei saa asju juurde intsallida, hädasti oleks vaja paremat õmblusoskust koos kannatlikkusega ja kerge kujulist tikkimise annet ka (et kotti paremini kaunistada)! 🙄

Laupäeval, kui jõuan, luuran siis Rakvere kaltsukatest lõnga. Varrastega meie majas õnneks probleeme pole – ema on kah kudumis fanatt ja leidub hulganisti tavalisi vardaid suurustes 1-10, sukavardaid kah kolmes suuruses 1-4, heegelnõelu kah imepisikestest kuni nr5 :D :D

Ei tea mis siis küll saab kui välja kolin.. 😥

Krentu
    Member

Mul on ka selline probleem, et ideid on nii palju, et ühelegi asjale varsti ei suuda keskenduda enam… nt koon kampsunit, aga mõtetega olen juba järgmise kampsuni juures….peaks vist kõik ideed ilusti kirja panema, siis pole ohtu, et mõni eriti väärtuslik meelest ära läheb. Ehk siis saab hing rahu ja äkki saaks õhtul kergemini uinuda ka :D
    Aga nendest varrastest, mis te kaltsukatest ostate- kuidas nende kvaliteet on? Ma mõtlen, et sellistega nagu vanasti olid – alumiiniumist ja mingi kummist juhtmega ringvardad – et ega need ometi sellised pole- et sellistega küll enam ei tahaks kududa? Kui on head, peaks ka sellise vardapilguga ringi vaatama hakkama kaltsukates.

Sibulaplix
    Member

atlaspaela ikka oli ja seda müüdi ka juppidena, et 2 eek tk ja 5 eegustes pakkides oli ka,( ma veel keskendusin kollastele juppidele :) ), lihtsalt mõtlesin, et ei hakka neid koju vedama, enne kui päris kindel tegutsemisplaan on valmis. muud asjad olid hetkel vajalikumad. nagu näiteks tütrele tikkimise riie ja korralik nõel

Member

@crazy wrote:

Kas seal jäänuste korvis (Trt mnt) ei hakanud siis midagi head silma? Et säästaks või nii. Ise olen sealt küll nendest 5.- pakkidest täitsa kobedat kraami saanud! :) Ma ostsin muidugi pitsi paelu, ei tea kas seda tavalist atlass (?) paela kah on.

mina just sellisest korvist olengi ostnud oma 2 kr/tk paelakesi (ja oli 5 kr pakk kah olemas) – kui Trt mnt-lt ei leia, siis Pärnu mnt-l on kindlasti.

Sibulaplix
    Member

mul käed igatahes koovad detsembris sündivale beebile komplekti (plaanis traksipüksid kampsun müts ja papud, tegemisel alles vaid püksid :) ) mõte ja jalad aga kipuvad vägisi rongile minema, et need paelajupsid ikka koju vedada ja noh vabanduseks linnaminekule toome selle, et komplekti jaoks tuleb lõngast puudu 😉

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 446 total)
  • The topic ‘Niisama lobamiseks arhiiv – 2005’ is closed to new replies.