Niisama jututeema

Homepage Forums ADMINISTRATSIOONILE Tugigrupp Niisama jututeema

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1,096 through 1,110 (of 1,115 total)
  • Autor
    Postitused
    Susa
    Member

Jah, nüüd on ok. Keegi oli mu blogisse häkkinud ja troojadega üle külvanud. Zone sai asjast aru ja blokkis sisu ära. Vastik-vastik!
    Tänu Lynxile on nüüd asi korras. :)

Member

See hobiblogi link, mis sul allkirjaks on, Susa, annab minul errori.

Lynx
    Member

Suures troojasõjas kustutasin kogemata vajalikud seaded… nüüd peaks korras olema.

Susa
    Member

Huvitav… Minul on kõik korras.

Member

Jaa, nüüd avaneb minul ka.

Susa
    Member

Mul on teile üks jutt :)
    Ma võtan siinsest asjaajamisest natuke tööpuhkust. St. ei võta endale vähemalt uue aastani ühtegi projektivedamist jms. foorumiga seotud ülesannet. Akud on juba mõnda aega punaselt plinkinud ja nüüd on lihtsalt vaja aeg maha võtta ja ennast uuesti laadida. Ei ole võimalik kogu aeg tubli olla ja tuleb aru saada, kuna see tublidus tudisema on hakanud ning töid teistele delegeerida.

Selliste töökate inimestega, nagu meil siin modedes ja tugides on ja Muhvi kindlakäelisel juhtimisel, saate kindlasti suurepäraselt hakkama :)

Üsna varsti oleks vaja kalendri peale mõtlema hakata ja kohe-kohe tuleks lapitekikonkurss üles sättida. Kas enne jõule advendikalender vms üllatus tuleb, eks seda arutate siis kui aeg kätte jõuab :)

Igal juhul – ma ei kao Isetegijast ära, käsitööd teen rõõmuga edasi ja annan nõu ka kui vaja. Aga ma võtan tööpuhkuse uue aasta alguseni. Loodan, et mõistate :D

Soovin tiimile head fantaasialendu ja edu tegutsemisel!

Sutsuke
    Member

Mul on üks eetiline küsimus seoses lapiteki konkursiga.
    Kahjuks ma planeeritud suure teki kategooria tekki valmis ei jõua. Aga…. mul on siin üks tekk, millel täna just lõpetasin teppimise. Aga….. kuna ma olen viimaseid nädalaid titeootel, siis suuri tekke õmbleb mul kokku abiline. Aga…. disaini otsisin mina, mõõdud arvutasin mina ja ka kangad valisin mina. Ja teppisin ka mina. Et kas sellise tekiga võiks osaleda?

Beebitekke jõuan ehk planeeritud kaks valmis.

Member

Pole selle peale isegi tulnud, et reeglitesse panna, et tekk peab olema otsast lõpuni ise tehtud. Ega ma muidugi kontrollida ei saa, kes neid tekke teistelgi õmbleb, aga kui sa juba nii ausalt küsid, siis aus vastus on, et ei või selline tekk osaleda. See poleks aus nende vastu, kes tekid ise valmis ka õmblevad.

Sutsuke
    Member

Ikka küsin ausalt. Muidu oleks kripeldama jäänud. Ise ei oskagi ses suhtes kindlat seisukohta võtta, sest see on nii ja naa ehk mitme otsaga asi. Laotamised ( vatiin+tagus+pealis) teen ma alati enne kokkuõmblemist kellegi abiga, sest üksi ikka seda suht raske teha, jäävad kortsud ja voldid, kui keegi teine teisest otsast kinni ei hoia. Teibi variant ei toimi nii hästi.

Aga pole hullu ka kui ei saanud esitada, beebitekkidega olen kenasti graafikus. ;)

Drex
    Member
    Sapsi
    Member

Kuna olen aktiivne facebooki kasutaja, siis jääb ühte ja teist silma. Ma ei tea kes seal Isetegija lehel asjatab aga aina enam paneb mõtlema miks nii vähe kajastatakse foorumielu. Seal on ligi 6000 fänni ja enamus jagatavast infost on mujalt pärit. Jah, algavaid projekte korraks jagatakse aga kas neis toimuvat ei võiks ka tutvustada. Meil on ju probleem, et foorum on pea aegu väljasurnud. Vähem võõrast, rohkem oma ;)

Member

Meil olekski vaja facebooki eraldi nö adminni, kes peamiselt seal asjataks ja foorumit seal kajastaks. Mina esiteks ei ole tahtnud teist kohustust veel juurde võtta Facebooki näol ja teiseks ei ole FB tehnilises pooles nii kompetentne ka. Ma suudan ainult facebookist facebooki jagada, kõike ülejäänudt ma isegi ei taha endale selgeks teha – tegemist jagub ilma selletagi. Nii et koht on vaba, kel huvi end Isetegija FB lehel proovile panna ja sealset lehte arendada oma äranägemise järgi – andke endast märku :)

Kuigi mina isiklikult ei saa päris lõpuni sellele Facebooki fenomenile pihta. Et miks peaks topelt tööd tegema ja siinse elu sinna ümber kopeerima, kui inimene võiks otse siia tulla ja vaadata, mis tehtud, mis teoksil.

Sapsi
    Member

Muhv, ma prooviks seda majandamist mingi aeg kui sobib.

Member

Ooojaaaa, sobib muidugi!

Susa
    Member

Tegin Heilyst ja Sapsist FB lehele adminnid. :)

FB-s peab sellepärast tegutsema, et paljud ei viitsigi vist enam mujal käia kui FB-s. Seal on ju lihtne – midagi meeldib – “like!”, midagi antakse – “jagatud” jne. Ma arvan, et ühel hetkel ei oska inimesed enam pliiatsiga kirjutadagi, käik käib vaid arvutis :P

Viewing 15 posts - 1,096 through 1,110 (of 1,115 total)
  • The topic ‘Niisama jututeema’ is closed to new replies.