Niisama jututeema

Homepage Forums ADMINISTRATSIOONILE Tugigrupp Niisama jututeema

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1,081 through 1,095 (of 1,115 total)
  • Autor
    Postitused
    Drex
    Member

Ilusat tuulutavat reisi!

Verpin
    Member

Nonii – kuna foorumis on autorikaitse probleemid jälle lõkkele löönud, siis minu tugitav kairevahtra tahab teada, kas ja kuidas tohib teha pilti inspiratsiooniks tk säärised juurde – mina arvan, et ma teen talle erinevate googleotsinguga leitud sääriste kollaaži ja lasen juurde kirjutada märke internetiavarustest inspiratsiooniks leitu
    ??? Nii tohib ju…

Member

Ma tean, et flickris on mingi tööriist, millega saab selliseid kollaaže teha, kus iga pildi kohta kohe ka eraldi link tekib, aga see on paras jamamine.
    Mina arvan, et võib teha küll kollaaži. Sest tuleb vahet teha ka milleks pilti kasutatakse. Tüliõunaks olnud teemas sooviti autori pildi järgi tehtud toodet OSTA, meie koostegemistes aga on pildid vaid inspiratsiooniks ja kui keegi sealt midagi maha teeb üksühele, siis tõenöoliselt ikka isiklikuks kasutamiseks, mitte müügiks.

Verpin
    Member

:) Tänud vastamast.

Susa
    Member

Drex – kas te helkuriteemasse ka mõne kobedamat sorti banneri teeks? Lehvitaks selle projektiga ka FB-s.

Silpsolps
    Member
    Member

😯

Susa
    Member

Annan teada, et sõidan täna ära ja olen tagasi alles esmaspäeval. Võibolla põrkan mõnipäev foorumisse ka, aga pmst. ei saa sel ajal minuga arvestada :)

Member

Toredat reisi!

Drex
    Member

Ah,…..

Susa
    Member

Nomis?

Susa
    Member

Abiküsimus: kas keegi viitsib korra mu blogi avada ja vaadata, kas näete pilte? Mina näen ainult ristikesi. Vaja vist jälle firmaga jaurama hakata :S

Sutsuke
    Member

Ma näen ainult tühja lehte.

Susa
    Member

Nonoh… Zonel on jälle mingi probleem 👿

Drex
    Member

Nüüd õhtul on kõik pildid omal kohal

Viewing 15 posts - 1,081 through 1,095 (of 1,115 total)
  • The topic ‘Niisama jututeema’ is closed to new replies.