Niisama jututeema

Homepage Forums ADMINISTRATSIOONILE Tugigrupp Niisama jututeema

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 736 through 750 (of 1,115 total)
  • Autor
    Postitused
    kikukas
    Member

Maakera võiks fimost tuunida kasvõi sellest maakerast pärl või tõesti lõngakera. Tee või enne valmis, kui müüki paneb, oleks tegija.

Member

Ma vaatasin ka nt raamatuhunnikut, et fimost saaks selliseid lisandeid igasuguseid sinna tekitada. Ma usun, et nii mõnigi kangem kisub selle pulga sealt kohe ära ja asendabki enda tehtud vidinaga :D

Mercar
    Member

@Muhv wrote:

Ma usun, et nii mõnigi kangem kisub selle pulga sealt kohe ära ja asendabki enda tehtud vidinaga :D

Ma vist stabiilselt ainus kes seda kruusi käes hoidnud ja näppinud. Mina ei usu et selle pulga saab sealt kruusi lõhkumata kätte.
    Selle asja sealt pulga pealt ilmselt saab. Pulk ise on sügaval kruusis kinni. Asi aga keerleb pulga peal…

Member

See kõlab igatahes kvaliteetselt. :)

Ulvar
    Member

Ma olen sama meelt, et see pulk on seal kinni ja niisama alla ei anna. Kvaliteedipärast ma selle tassi ka välja valisin, pole mõtet mingit suvalist jama osta ega müüa, asi peab olema hinda väärt.

Member

:omg:
    Viimase peal kohvikruus!
    Kui maksuamet raha üle kannab, siis see on investeering nr. 1! ;)

Susa
    Member

Siin isetegija lehel võiks olla selline väike nännipood :) Kruus, pastakad, vardakotid, T-särgid logodega.
    See nõuaks muidugi investeeringut, et kogu aeg pakutavat ka laiali saata oleks, aga lihtsalt mõte tulevikuks :)

Ulvar
    Member

Susa- see on ka vaiksetviisi plaanis, veel pisut kannatust 😉
    Nänniga on nii, et seda norm hinnaga saada on vaja kogust, kogust omakorda ette planeerida ja tellida on ülimalt riskantne. Aga vaiksetviisi toimetada maksab ikka, järgmine idee on juba peaaegu paberil.

Ulvar

Drex
    Member

@Muhv wrote:

Eriti ägedad on need kruusid, kus kiri alles kuumaga välja tuleb. Kujutage ette musta kruusi IT sallitriibustikus servaga ja siis kallad kakao sisse ja voila – ööd on siin mustad! :D

See tellimises olev kruus värvi ei muuda?

Äge on ikkagi.

Drex
    Member
    Member

@Drex wrote:

Jätkates autorikaitse teemat, siis
    http://www.disainimaja.ee/shop/product/olasall-voi-kaelasall-731

ja tema pood
    http://www.disainimaja.ee/shop/user_shop/Janne

Kas seesama mitte ei saanud oksjonikeelu kord? janne35 vms?

Drex
    Member

Just

Ulvar
    Member

mis teema selle autoriõigusega selle lingitava töö puhul on?

Susa
    Member

Ma ei oska selle räti nime pakkuda, aga arvan, et probleemiks see, et muster on küll netist vabalt saadaval, aga mustri juurde on märgitud, et rätti tohib teha endale, aga mitte müügiks.

Sibulaplix
    Member

Täitsa jama, mul ei lase ei tööl ega kodus hinnata sokikonkursi töid….

Viewing 15 posts - 736 through 750 (of 1,115 total)
  • The topic ‘Niisama jututeema’ is closed to new replies.