Niisama jututeema

Homepage Forums ADMINISTRATSIOONILE Tugigrupp Niisama jututeema

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 631 through 645 (of 1,115 total)
  • Autor
    Postitused
    Drex
    Member

Hei, rat_013
    Vaatasin just , kuis Sa autoga lumes hullad ! 😉

Susa
    Member

Pärlid meie blogidest???

Member

@Drex wrote:

Hei, rat_013
    Vaatasin just , kuis Sa autoga lumes hullad ! 😉

Kesmiskus? juutuubist ve? Sai veits hullatud jah :D
    Eks miski aeg võtab ette kui ilma (loe: teid) annab jälle 🙄 😈 😈

Susa
    Member

@Sibulaplix wrote:

Susa, ka mina imestasin selle üle ennist :D ma pakuks kalendrisse seda roosa teema alla ;)

Kopisin su vastuse siia ;)
    Oli teine selle pärlipakkumise posti all.. :P

Sibulaplix
    Member

Ups, sry 😳

Drex
    Member

@rat_013 wrote:

Sai veits hullatud jah :D

Ma lihtsalt tunnen seda, kes hullamist statiivilt filmis (seepärast ka vieot vaatasin ) 😉
    Ja seda ka, kes oma Audiga Ericsoni maja ees parklas tuuseldas.

Member

@Drex wrote:

@rat_013 wrote:

Sai veits hullatud jah :D

Ma lihtsalt tunnen seda, kes hullamist statiivilt filmis (seepärast ka vieot vaatasin ) 😉
    Ja seda ka, kes oma Audiga Ericsoni maja ees parklas tuuseldas.

Aaa, väike maailm :D:D:D

-e- sain nüüd detaile ka veel rohkem teada, ikka VÄGA VÄGA väike on maailm 😆 😆 😆

Drex
    Member

:D :D :D

Verpin
    Member

Sa ei kujuta ettegi, kui väike… sa oled mu lapsest paar väga head fotot teinud :D

Member

@Verpin wrote:

Sa ei kujuta ettegi, kui väike… sa oled mu lapsest paar väga head fotot teinud :D

Di ? 8)

Verpin
    Member

Di ?

mh7mh

Member

@Verpin wrote:

Di ?

mh7mh

Mhmh, seda ma olen isegi kunagi kuulnud et Di ema siin figureerib.. 😆
    Omajagu “väike” on maailm ikkagi :D

Drex
    Member

Õpetus naistele kuidas meest muretseda ja koolitada

Ja valida sealt vasakult veel, näiteks lapsesuu 😆

Susa
    Member

Olen vaikselt seda Rakvere scrapbookingu kokkusaamise teemaarendust jälginud ja lõpptulemus on muidugi huvitav! Kui varem kui asi kindlasti toimuma pidi, käis lööming kursuse hinna üle, siis nüüd kui august otse ära ütles, et üritust ei toimu – nüüd on kõik üüratumalt kurvad, et oleks kindlasti tulijad olnud ja ise veel rahvast kokku ajanud jne :P

See on samuti kui mul tööjuures soomlastega. Küsivad nii kaua erinevaid asju kui mul enam seda viimast küsitut pakkuda ei ole ja siis hakkavad ohkima, et issand – seda olekski kindlasti ostnud! :P

Uurisin pärnakate jaoks ka augustilt, kas saaks töötuba teha. Sain hinna teada ja kuna tundus, et sellise raha eest eriti tulijaid ei ole, siis ei võtnud asja kavva.
    Meil on inimesed siin nii ära harjunud sellega, et õpetajad käivad heategevust tegemas! Et klapime sõidukulud kokku ja mis muud veel vaja? Aga inimene teeb ju kursust juhendades terve päeva tööd!

Drex
    Member

Meie , mina, Rena ja Minni tahtsime juba detsembris sellest osa võtta. Ausalt sõit (140.- + õpituba 150.-) ja kui sealt veel mingeid vahendeid osta kah, siis ei ole just odav. Järvamaale me vist kutsuda ei saakski, meil käivad kokkusaamised 5-6 tegijaga.
    Hetkel väljahüüdmisega passisime, sest miks ärevust tekitada. Nagunii peame siis kellegi masina orgunnima, ja Rena lapsehoidja leidma :( Üksi ma poleks niikuinii läinud, bussisõit Rakverre Paidest on suht olematu liin, ja üksi autoga liigne luksus…

Viewing 15 posts - 631 through 645 (of 1,115 total)
  • The topic ‘Niisama jututeema’ is closed to new replies.