Niisama jututeema

Homepage Forums ADMINISTRATSIOONILE Tugigrupp Niisama jututeema

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 481 through 495 (of 1,115 total)
  • Autor
    Postitused
    Drex
    Member

Veider…

Ma ei saa aru neist rahvustest, kes iganes nad ka on, kes toidu kõrvale veini pruugivad. Mul oli üks usutavasti lahja lurr külmikus, mida siis hooga nagu limonaadi pruukisin, tõsi enne õhtusööki. Nüüd on tegutsemistahe. Pisut kõigub, aga pärliussi heegeldama ei hakka. Muidu homme jubepalju üles harutada.

no ma ei saa neist veinijoojatest aru ja siis panevad veel lõunalauast autoga ajama…
    ma katsun siin läpakat paigal hoida…

🙄 🙄 🙄

:P

Mercar
    Member

Vähese harjutamise viga. Lisaks kui pruukida tõhusa söögi kõrvale (mitte enne sööki) siis ega erilisi probleeme ei teki.

Susa
    Member

:? Mul on täiesti kopp ees sellest kiunust, mis siin isetegijas iga asja puhul, kus vähegi arutlemisvõimalust antakse, välja kerkib!
    Peaks vist alati niimoodi tegema, et anda inimestele ette vaid konkreetsed valmisvariandid nina alla (jutt käib märgiteemast) ja mitte lubama mingit arutelu.

Huvitav, kas see on naisteseltskonna (sry Lynx! ;) ) viga, et on vaja ennast teiste peale välja elama hakata ja kõigist sõnadest hammastega kinni võtta.
    Mõni päev ei loegi enam foorumit, lähen otse blogisid vaatama… Seal on puhas käsitöörõõm!
    Kuigi ei tohiks ju tegelikult foorumi eiramist endale lubada 😳

Hea, et on koht, kus saab ise ka kiunuda :P

Member

Selle märgivärgi üle kerkinud tüli pani tegelikult mind ka imestama, sest no ei olnud ju üldse põhjust! Oli lausa antud teema, kus saab igaüks pakkuda oma variante, midagi polnud veel otsustatudki, ja siis äkki kukuti sõdima 🙄
    Aga mulle tundub, et praegu on mingi “kuufaas”, närimine ja tühjast tüli tõstmine käib laiemalt. Mina sain privas jälle mööda päid ja jalgu nii et tolmas, igasugune isu teisi aidata kaob nii täiesti. 👿

Drex
    Member

Vist peaks sellise asja juures tegema nii, et

Kavand lihtne, loetav, (sinine taust, isetegija logo ja sall kas siis all või ümber vms..)

ja esitada kavand, ning koguda nimed, palju keegi tahab

ja töösse.

siis jääb ära igasugune 🙄 kisa

Member

Drexiga nõus, aga seda mustade ööde märki tahaks kaaaa :D
    Praegu aga on seal juba lausa 3 märgivarianti pakutud, too tegija-.tegija-tegija lausega samuti.

Samas lisab segadust ka hääletus, kus on valida kõikide variantide vahel ainult üks, aga pole võimalust valida kahte teksti, mida ntx aruteluteemas on pakutud kahele eri märgile.

No ja need kired-kired — igast tühjast asjast kisutakse tüli üles, seega pole mõtet ilmselt demokraatlikult püüda arutadagi, parem on panna fakti ette, et kas võtta või jätta (ja need, kes irisevad, no las siis jätavad).
    Ja nii ehk tasukski teha, soovijaid on kogunenud ju piisavalt.

Drex
    Member

Kaks märki võiks ju ka teha, saaks mõlemad ja kannad kuidas jaksad. :D – korraga
    Lihtsalt tihti tõuseb tühjast sõnast kole tüli

Member

Ytlen siis siin ka:
    Plaan ongi p6him6tteliselt nii teha, nagu Drex ytles.
    Kuid et mitte seal teemas praegu liigselt torkida ja veel segasemaks asja keerata, siis … konkreetsed pakkumised tulevadki PEALE HAALETUST.
    Seniks palun rahu ja kannatust …

keson
    Member

Aga mina isiklikult jätakski kirjadest ainult “ööd on mustad” või “ööd on siin mustad”, sest muidu saab seda kirja liiga palju .
    Kõigile on ju teada meie ilusa sinise värvitaustal olev triibusall. Ja sellest juba täitsa piisaks. Kõik vast oskavad seda Isetegijaga seostada.
    Või mitte ? :m8hh:

Susa
    Member

Ma ei saa hästi aru, MIDA inimesed selles märgiteemas tellivad?
    “Mulle palun 1 märk”, “palun 2 märki” – pole ju kokku lepitudki mitu märki tuleb, millised jne..
    :m8hh:
    Saad sa sellest tellimuste esitamisest äkki miskit vajalikku infot, Põhjatäht? Või tuleb päris tellimisteema kui vaidlused vaieldud?

Member

Tegelikult sellest, mis nad seal kirja panevad, ei saa ma midagi.
    Aga ma ei taha neid seal praegu surkida ka.
    Las see 7 paeva haaletust saab mooda.
    Siis saab konkreetsed kavandid yles ja pangu end siis 6ige kavandi alla kirja v6i v6tku siis v6i jatku!
    Poleks iial osanud arvata, et 1 mark v6ib sihukene kana olla, mida nii vaga kohe kitkuma peaks! senz3

Susa
    Member

Eks ta ole õige jah – mida vähem torkimist, seda parem praegu :)

Drex
    Member

Minuarust oli see ju Põhjatähel selleks, et umbkaudset kogust teada saada

Paneme nimed kirja, siis teame, millise ligikaudse kogusega arvestada tuleks.

keson
    Member

Samas on lahe vaadata kuidas kõik tahavad midagi 😉 kuigi ise ei teagi täpselt mida ja mis hinnaga.
    Nõuka aeg tuleb meelde….kõik seisavad igaksjuhuks järjekorras, äkki antakse midagi.

Member

Vot sellest hinna asjast ei saa ma aru = miks ei viitsita esimest postitust lugeda = seal ju k6ik hinnad kogustele naha!

Viewing 15 posts - 481 through 495 (of 1,115 total)
  • The topic ‘Niisama jututeema’ is closed to new replies.