Niisama jututeema

Homepage Forums ADMINISTRATSIOONILE Tugigrupp Niisama jututeema

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 451 through 465 (of 1,115 total)
  • Autor
    Postitused
    Heily
    Member

Ma juba tean :P

Mercar
    Member

See mis lehe esimeselt lingilt sinu postituses paistab?

Drex
    Member

Ongi see ??

😯 :D …. topetilves :P

Member

smile_sik = sa pole järelikult see kõige ilvesem ilves, kui juba topeltilves kah on ;)

Member

@Drex wrote:

Ongi see ??

😯 :D …. topetilves :P

ja ma loen mitu korda topeltpilves 😆

Lynx
    Member

irw@muhv

Susa
    Member

Muhv – sa pane see uus nimi endale 1. aprilli puhuks ;)

Drex
    Member

Susa, Sulle on postkastis kiri.

Susa
    Member

Jah, tänud :) Ei ole veel selleni jõudnud.

Jube visalt edeneb see albumi jaoks pildilinkide andmine, rääkimata sinna juurde käivatest tekstidest!
    Aga eks ma ükspäev hakkan kõigile teemaalgatajatele kirju saatma ja tuletan seda meelde..

Susa
    Member

Koristasin selle napaka “mida keegi praegu sööb” teema foorumist ära. Vabad teemad küll, aga… 🙄

Member

@Susa wrote:

Jube visalt edeneb see albumi jaoks pildilinkide andmine, rääkimata sinna juurde käivatest tekstidest!

Selle teksti kirjutamine ei ole nii kerge ja meeldiv ühti 😈 Ma võin eelmisest kopi paste teha, ainult õpetaja nime ja teema ära vahetada, sest no mida uut seal ikka niiväga kirjutada. Kohapeal ei istu ka selle mõttega, et sellest tuleb kunagi ümberjutustus teha. Naised tulid kokku, nagu nad nüüd juba aastaid teinud on, istusid ja lobisesid ja tegid näputööd. Mitmel erimoel seda ikka kirja panna saab 😆 Minu jaoks on see küll tüütu lisakohustus 😳 Varsti tekib tahtmine varjata oma osavõttu ja keegi ei julge teemat üles panna, sest tekstikohustus jääb teemaalgatajale :P Kas ei võiks pildid iseenda eest rääkida ja tekst vabatahtlikuks jääda? Mina isiklikult unustan isegi fotoka kaasa võtta, õnneks mõnel seisab ikka meeles.

Member

Minu jaoks pole probleem kokkusaamisest mõned read kirja panna. Aga siinkohal olen Muhviga nõus, et osaliselt tekst kordub.

Muhv, Sa lepi mõne usina kirjutajaga kokku, delegeeri 😉

Member

Mulle endalegi juba delegeeriti, aga ma ei taha selle edasi delegeerimisega kedagi osalemast hirmutada :P No kui sellega lepitakse, et tekst on suhteliselt sarnane a´la saime kokku, tegime seda ja õpetas see, punkt, siis selliseid võin ma vorpida küll.

Member

@Muhv wrote:

Mulle endalegi juba delegeeriti …

Tänud, Muhv, et ära teed! icon_mersi

Member

Mari Marike, ma ei pannud seda sulle ju üldse pahaks, pigem vastupidi ;) Sa niigi orgunnid meil kõike kõige rohkem, püüdsin ühe lisakohustuse su õlult vähemaks võtta :)

Viewing 15 posts - 451 through 465 (of 1,115 total)
  • The topic ‘Niisama jututeema’ is closed to new replies.