Niisama jututeema

Homepage Forums ADMINISTRATSIOONILE Tugigrupp Niisama jututeema

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 196 through 210 (of 1,115 total)
  • Autor
    Postitused
    vikike
    Member

smile_sik

LaanteLaps
    Member

… ja herr Lynx.

Ma ei saa veel naerda. Väga valus on!!!! Aga vaheldus ei tee sulle ka paha 😉

Susa
    Member

Nii hea, et sind vahel netti ka lastakse! :)
    Kuidas põnniga läheb? Olete juba tuttavaks saanud ;)

Susa
    Member

Selline jutt teile – oleme Lynxiga 20-28 ära, puhkusel :) Läppar on küll kaasas, aga vähemalt mina püüan ennast ka netimõnudest ja netivaludest välja puhata ;)
    Ega päris offlines ei ole, nii et kui midagi kärssab, siis ikka näeme, aga lihtsalt teile teadmiseks, et kõik kleepsud ja värgid sel nädalal eriti kiirelt ei teki ;)

Member

Mõnusat ja loodan, et vähese netiga puhkust.

Member

mjyt Head puhkust!

LaanteLaps
    Member

@Susa wrote:

Nii hea, et sind vahel netti ka lastakse! :)
    Kuidas põnniga läheb? Olete juba tuttavaks saanud ;)

Nonii. Lõpuks tegin mina ka isetegija lahti. Kaua istuda siin ei jaksa. Aga teemasid on teil paaalju! Ja kaklete ka veel…. Äbi! Äbi!!!! ( ma pole lugenud, alustan alati oma lugemisi ülevalt e. töölauast )

Põnn on IMEARMAS, selline rahulik sell. Juba jääb silmitsema, kui ma talle toa teisest otsast lähenen ja “Sõbrake!” hüüan.

Nime veel ei ole. No ei oska valida. Aga ju tuleb omal ajal ;)

Ps. Meistrimoori probleemile kaasaelajad – oligi teil õigus! Esimene, kes sülle teda tahtis, esimene, kes käru lükkas, esimene, kes kodus palus luba ööseks emme kõrvale jääda, et öösel vennat kantseldada…
    Ja ma ei uskunud, et nii läheb.
    Läks!
    Targad naised meil siin, onju ;)

Member

kas on mingi mõjuv põhjus, et suurem ossa tugidest varjatult liiguvad?

vikike
    Member

varjatud?

Sapsi
    Member

Mina olen varjatult kuna ei logi ennast peaaegu kunagi välja, ka ööseks mitte 🙄
    On sellega mingi probleem?

Mercar
    Member

Kas öösel ka arvuti (-s isetegija) lahti?
    Kui arvutis isetegija lahti pole siis ega ta kohalolu ei näitaks.

Ilmselt võib mure olla kui keegi tahaks mõnelt tugilt tuge küsida aga kedagi ei paista nö online olevat- kuigi tegelikult võib-olla mitmed on kohal…

Member

ok… lihtsalt ma adminnipaneelis näen kes ja palju varjatud on – uurin lihtsalt, et äkki on mõni kindel põhjus, millele reageerima peaks

Heily
    Member

Antud ajahetkel varjatud täitsa isiklikel põhjustel, suurema osa ajast olen siiski nähtaval!

Susa
    Member

See küll ei takista kedagi erasõnumeid saatmast ja küsimusi esitamast, et momendil inimest foorumis näha ei ole :P Küsimus läheb teele nagunii, küll vastus ka tuleb kui inimene jälle ilmub.

Mina varjatud kui: olen puhkusel (nagu praegu), olen foorumis tööjuures. Üldiselt katsume mõlemad Lynxiga võimalikult palju nähtaval olla.

Member

Olen täna seda meie kalendrit täitnud ja vaatan, et sellel pühapäeval on isetegijad ikka päris usinad.

Viewing 15 posts - 196 through 210 (of 1,115 total)
  • The topic ‘Niisama jututeema’ is closed to new replies.