Niisama jutud vol.2

Homepage Forums ADMINISTRATSIOONILE Töölaud Niisama jutud vol.2

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 211 through 225 (of 679 total)
  • Autor
    Postitused
    Susa
    Member

Lugesin ka seda ja mõtlesin, et küll peab see kaotusvalu ikka suur olema, et sellest lausa eraldi peatükk kirjutada!
    Nutt ja hala, korraldame leinapäeva.

leili33
    Member

… ehk kaks ehmatust teineteise otsa

Vaatasin eile üle pika aja Raverly-sse ja kuku pikali: Nancy Marchant mulle kirja saatnud: et tal hea meel mind seal kohata, uurib, kas ma olen Estonian ja soovib minuga correspondence’i. Tagasihoidlik nagu ma olen: ma ei soovi tähelepanu ja jätan sellise au auahnematele (kes ma üldse olen, et sellise kuulsusega kirjavahetusse astuda ja igaks juhuks mainin, et tema on teada-tuntud patentkoe-kuninganna, kellele ma ettevaatamatult oma blogis vihjasin (ja jumal tänatud, et omaenda tehtud pildid postitusse panin – esialgne plaan oli nimelt tema lehelt paari asja “pätsata”…))

Justkui sellest vähe oleks: arvestades tänast tuisust ilma, oletasin, et lõngapoes ka vähe rahvast ja seadsin üle pika aja sammud sinnapoole. Oligi vähe rahvast: vaid üks ostja, kes oli müüjanna pika-põhjaliku tähelepanu pälvinud. Esimene mõte oli, et kas see on kuulus Elsa äkki. Hiilisin mööda seinaääri ja katsusin paari lõngakera, aga kui ma kuulsin, et ostja oli hommiul kella 6 paiku Tartust välja sõitnud… siis hiilisin ruttu välisukse poole. Et kahju kohe, et tal blogi pole, sealt oleks võinud teada saada, kas oli tema kõrgus ise

Alles paarisaja meetri kaugusel pahvatas, et oleks võinud Nancyga kirjavahetamuise au talle pakkuda 😈
    (palun siis mitte pahaks panna, et siia kirjutasin, blogis seda nagu ei sooviks avaldada ja siit kustutan ka varsti ära, et see kedagi pikalt häirida ei saaks, aga vaat ei suutnud kirjutamata jätta… kena talve lõppu kõigile!)

Member

elsal on ju blogi olemas – jälgi reklaami (tema kirjutab oma elust nii põhjalikult, et kui keegi tema identiteeti tahaks mingil kummalisel ajendil röövida, siis saaks head materjali

http://elsapesa.blogspot.com/

mdm beadalot
    Member

…aga tolle Nancyga võta ikka ühendust! Ta ju ikkagi inimene (või on lausa jumalik olevus?). 🙄 interneti teel correspondence on palju “ohutum” kui telekas live’is. Mine sa tea, kui tore inimene võib olla ;)

leili33
    Member

kui siit teemast paar postitust ettepoole lugeda, saab teada, et Elsaga selline kurb lugu, et ta lubas enam mitte endast kirjutada (mida mina küll ei usu, veaks kasvõi kihla, et ta ei suuda kaua vaiki – kuigi ma ei ole psühholoog, aga siiski luban endale sellist ennustust :twisted:)

Nancy tundub tõesti väga kena olevat – ma saatsin talle kena vabanduse, et minust ei ole suuremat asja kirjasõpra ja tema kirjutas väga kena kirjakese vastu ja nüüd me oleme lihtsalt sõbrad, st märkisime teineteist oma sõbraks

kikukas
    Member

Issand kui lahe! Ta on sinu andekuse ära tundnud, tark naine siis igatahes!
    A mis elsasse puutub, siis ei usu mina ka mitteüksraas, et ta oma elu lettilöömise järele jätab terve maailma ees. See ei ole lihtsalt võimalik.

mdm beadalot
    Member

Käisin harjukate kokkutulekul ja mainiti, et näe, lõpuks ülemused ka kohal 🙄

Susa
    Member

@mdm beadalot wrote:

Käisin harjukate kokkutulekul ja mainiti, et näe, lõpuks ülemused ka kohal 🙄

Vanasti olid ju kogu aeg ülemused ka kohal ;) Ju siis nüüd on see erakordne juhus :)
    Icicccc, sul võis uhke tunne olla :P:P:P

mdm beadalot
    Member

🙄 Ei no ma ehmatasin ära… varem sellist liigitamist küll polnud. No olen mõned korrad kokkusaamistel vahele jätnud ju on vahepeal midagi olulist toimunud 😆

Member

mul oli mees imelikus tujus eile, st lapsega kahekesi polnud nõus kodus olema (ja pealegi ei tulevat ma sealt õigel ajal koju 😯 )ja last kaasa nagu ka ei tahtnud võtta … olin tulemas muidu küll poole jalaga :( järgmisel korral pole ma vist Eestiski sel ajal

Susa
    Member

Mida küll teha 5 paari rohelistes toonides kõrvakatega? Ilusad on küll, aga tekkis lihtsalt selline mõte kui pealkirja lugesin :)
    Killukalli hinnapakkumisest saan isegi aru, tema paneb need arvatavasti müüki :P

mdm beadalot
    Member

😆 Susa, sa oled varsti nagu eriajuba.

Susa
    Member

Jaaa, a kui mitu korda on vaja ühte asja kaagutada, et kõik aru saaksid? Seega vaja kirjutada igaühele eraldi punaselt ja suurelt. Äkki jääb silma ja jõuab ajuni.

Ma sain isetegijast 3 päeva puhata! Oli vast õnnis aeg :P
    Ja siis saabusin tagasi ja igast “vahvaid” asju on vahepeal juhtunud. Lumepilvest on saanud meisterdaja mustikas 🙄 sest tema lihtsalt “ei saanud enam foorumisse sisse ja kustuta lumepilv nüüd ära, sest mul on teine nimi”. Viga selles, et muutis oma meiliaadressi ja kasutaja ei olnud enam aktiivne. Kuna ma tema meilile kohe ei vastanud, siis tegi uue kasutaja ja nüüd jamab selle vana ja uue vahel. 👿

Jne.
    Suvine puhkus tuleb veeta internetivabas keskkonnas :D

mdm beadalot
    Member

Ojaa, seepärast Eestis on/oli soiseid alasid palju – seal palju mättaid – iga eestlane vaatab erineva mätta otsast 😆 See on seotud kindlasti kevadega, meil lasteaias rühmas on ka kõik pupsikud aktiveerunud ja oi seda jama, mis nad suudavad suures õhinas kokku keerata :D

Selge see, et ka foorumist on vaja mõneks ajaks puhkust, siis suudad jälle värskena asju vaadata ja noh, ei lase kõike jama hinge minna ka ;) Jõudu!

LaanteLaps
    Member

Kas keegi seletaks mulle lahti, mida tähendab:

@aiaia wrote:

Laantelaps, samuti väga ilus, selline puhas ja peeaegu naiivne…

Kuidas on tekk naiivne?

Viewing 15 posts - 211 through 225 (of 679 total)
  • The topic ‘Niisama jutud vol.2’ is closed to new replies.