Niisama jutud vol.2

Homepage Forums ADMINISTRATSIOONILE Töölaud Niisama jutud vol.2

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 679 total)
  • Autor
    Postitused
    LaanteLaps
    Member

laseme siin edasi ;)

Member

te kudage sokke – ma koon kampsunit (sest sokke on mul megapalju)

Susa
    Member

Kuduge jah sokke, me teeme Ampsakuga kampsuniklubi ;) Mul ka kampsun plaanis, mustergi välja mõeldud, lõnga veel pole.

Kudusin täna tööjuures higipull otsa ees heiet! 30C juures on villa ikka mõnus käes hoida küll :P

LaanteLaps
    Member

Ma plaanin ka mercariga seda kampsikut kududa. Aga ilmselt siis Muhvi abiga. Mul tulevad asjad ikka omamoodi lõpptulemusena… Sest kududa ma ju tegelikult ei oska. Ma algajate klubis.

Member

mul tuleb roosa kampsun igatahes (üks mõnus mohäär sai Liannist toodud) – saaks nüüd veits saledamaks ka, siis võiks talv tulla (kolleegiga kogume julgust alles rühma minemiseks 😳 )

Ja seal ajakirjas Käsitöö on mitu lahedat õmblusprojekti ka – ükskord ometi mantel, mis pole eest nabani lahti! aga viimased hmm.. kaua aega kestev ajapuudujääk ei tundu niipea lõppevat ja kui plaanid lähevad nii nagu tahan, siis olen sügisest koolilaps ka jälle (niiet kool, töö, trenn, käsitöö, mees ja laps…oeh)

kikukas
    Member

@ampsak wrote:

te kudage sokke – ma koon kampsunit (sest sokke on mul megapalju)

Tere, kullakene! Pühhä jummal kui ilus avatar sul on!
    Ma ei oska mitte midagi teha, vaja õppima akata, mittekuimidagi ma aru ei saa ei oska mustritki lugeda, õudne, ma vist suren jälleära.

Member

Jatkates Ampsaku rida, siis 6nnestumise korral on mul vist midagi taolist ootamas:
    kool, 2x too (kodus arvutiga), kasitoo, mees, laps ja kusagile mahu veel ka synnitus ja sellest taastumine + hiljem ka trenn …
    😉

Ja poolikuid asju mustmiljon 😳 😆

leili33
    Member

Mis ma näen: siin lausa eraldi teema kuumal ajal kudujatele :P
    (mina küll ei koo midagi)

kikukas
    Member

it administratsioon ju kõik kiiksuga, egas me siin normaalsed pole ju keegi. 😉

Member

hullar ühesõnaga :P aga surema veel ei hakka – plaanin saledaks ja ilusaks hakata, kuigi ülemus kogu aeg reklaamib, et meil kontoris ilusad tüdrukud

väike lootus on saada isiklik sõiduvahend, siis tõenäoliselt saan isegi hakkama omadega – see bussidega liiklemine ja meespoolele pidev meenutamine, et laps tuleb lasteaiast ära tuua, on jube…

Member

kikukal kah temaatiline avatar :P

Member

Aga mul on kurk siiani hommikust saati jube valus = ei tea, kas teha ikka sokke enne … v6i uut salli …
    Pisipoiss oli kah t6bine (ja ema ja 6etytar …)

Vist ikka sokid = see nagu ahvatlevam teema 😉
    Salle ju on kah ysna hulgi … 😆

master
    Member

mis te jahute, ma üritan keskenduda ja hakata jaapani tehnikas kotti kokku panema :P
    http://www.isetegija.net/index.php?ind=blog&op=home&idu=30&singlepost=16637

Member

Mul terve suvi aktuaalne avatar 😆 😳 😆
    Eriti, kui arvestada hommikust enesetunnet 😆

Member

@master wrote:

mis te jahute, ma üritan keskenduda ja hakata jaapani tehnikas kotti kokku panema :P
    http://www.isetegija.net/index.php?ind=blog&op=home&idu=30&singlepost=16637

Oi pagan, mulkah veel patuke kaelas 😳
    Need trinupud …

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 679 total)
  • The topic ‘Niisama jutud vol.2’ is closed to new replies.