Netipoed välismaal

Homepage Forums – MUUD TEHNIKAD – Pärlimängud Netipoed välismaal

• This topic is empty.
Viewing 11 posts - 346 through 356 (of 356 total)
  • Autor
    Postitused
  • #89236 Reply
    Guest

Mina sain see nädal paki kätte mis oli postitatud septembris. Ja ühe mis oli 10 päeva tagasi. Tänase seisuga enam kaotsi läinud pakikesi ei ole. Kõik on õnneks tasapisi kuskilt välja ilmunud.

#89237 Reply
    Member

Praegu on kuskilt mingi tamm eest ära lastud – mul laekuvad pakid millede saabumise osas ma olen igasuguse lootuse maha matnud. Nädal tagasi sain näiteks paki, mis oli HK-st postitatud augusti lõpus.
    Ära hakkab ainult tüütama see müüjatele ükshaaval raha kandmine, sest ma ikka püüan aus olla. On ju nemad mulle saatnud kaks saadetist ühe raha eest.
    Tänu sellele pullile on mul nüüd üsna palju kraami kaks eksemplari.

Ja EP suudab mulle endiselt väita, et vahepeal ei ole toimunud mitte midagi ebatavalist – ehk siis kõik liigub ikka nagu alati.
    Las ta siis olla…

#89238 Reply
    Member

Kas pole võimalik, et viivitused võivad toimuda ka saatva riigi postiteenuse või tolli tõttu?

#89239 Reply
    Guest

Kindlasti on võimalik, aga minul on sel sügisel läinud kaduma pakid nii Suurbritanniast kui ka Aasia poolt. Ei ole tõenäoline, et ma oma juhtumite puhul kedagi teist kui Eesti Posti saaksin süüdistada.

Hong Kongis oli küll vahepeal mingi postijama, aga lühiajaline ja praeguseks ammu korras.

#89240 Reply
    Guest

Mul oli saatjapoolne viivitus. Saatsin järelpärimise. EestiPost (jälgimisnr. järgi) toimis küll kiiesti. Õhtul pakk Eestis,hommikul minu postkastis.

#89241 Reply
    Member

kirjutan oma murest, ehk on keegi kokku puutunud sellise asjaga.
    Ostsin ühelt ja samalt inimeselt mitu asja ja postituse ja maksmise koha peal on selline info:
    Ŗ0.25 postage for each additional eligible item you buy from ….
    Aga nüüd kui vaatan kokkuvõtet, siis on ikka kõikide ostude eest lajatanud täis postimaksu, ehk 5 * 1,5 Ŗ. ehk siis postimaksu 7,50 Ŗ, ehk siis 5 Ŗ rohkem kui ma arvestasin.
    Mis ma nüüd pean tegema…. arvestasin, et iga järgneva asja saan odavama postikuluga :(.

#89242 Reply
    Mercar
    Member

Ma arvan, et selle asemel et siia kirjutada tuleks kirjutada müüjale. Kui tal omal see reegel kirjas siis tasub seda talle meelde tuletada ja paluda uut arvet.

#89243 Reply
    Guest

@Bibi wrote:

kirjutan oma murest, ehk on keegi kokku puutunud sellise asjaga.
    Ostsin ühelt ja samalt inimeselt mitu asja ja postituse ja maksmise koha peal on selline info:
    Ŗ0.25 postage for each additional eligible item you buy from ….
    Aga nüüd kui vaatan kokkuvõtet, siis on ikka kõikide ostude eest lajatanud täis postimaksu, ehk 5 * 1,5 Ŗ. ehk siis postimaksu 7,50 Ŗ, ehk siis 5 Ŗ rohkem kui ma arvestasin.
    Mis ma nüüd pean tegema…. arvestasin, et iga järgneva asja saan odavama postikuluga :(.

Nagu ma aru saan, siis jutt käib eBay müüjast? Kui sul kõik asjad välja valitud olid ja oksjonid lõppenud, kas palusid talt “request total”? Alguses näitabki iga asja postikulu eraldi, aga kui küsid n.ö. kokkuvõtlikku arvet, siis seal ta teeb tavaliselt õige arve, st võtab postikulud kokku, nii nagu kirjas.

#89244 Reply
    Member

Tänud kadrile, no ei mina mitte mäleta mida ta küsis või mitte :D…., aga saatsin nüüd müüjale kirja kah sellises keeles nagu suutsin, ja ongi juba postikulu muudetud. Tean teine kord olla tähelepanelikum.
    Tänud kõigile ;)

#89245 Reply
    Guest

Pole varem eBayga kokku puutunud, pole krediitkaarti ka, millega paypalis tasuda saaksin..

Kas on võimalik, et saaks kellegiga koos tellida helmeasju mingi aeg?

#89246 Reply
    Guest

Tee siis omale konto SEB-sse ja võta kas pildikaart (deebetkaart, millel on krediitkaardi number ja sobib netis maksmiseks) või tee virtuaalne krediitkaart (kehtib 40 päeva). Paypalis toimivad mõlemad.

Viewing 11 posts - 346 through 356 (of 356 total)
Reply To: Netipoed välismaal
Your information: