Netipoed välismaal

Homepage Forums – MUUD TEHNIKAD – Pärlimängud Netipoed välismaal

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 316 through 330 (of 356 total)
  • Autor
    Postitused
  • #89206 Reply
    Guest

Ime juhtus täna. Üks septembri lõpus postitatud pakike jõudis täna kohale. Müüja aga jõudis vahepeal mulle raha tagasi kanda 😳

#89207 Reply
    Guest

Mina sain täna 02. okt. postitatud paki.

#89208 Reply
    Guest

@nufferdis wrote:

Kuidas on Sayillast tellimisega? Jõuab pakk Eestisse? Kui arve on üle 20 Euro kas tuleb ka lisakulusid?
    Kes oleks nõus mind oma nõuga aitama, et sealt tellida?

mina olen tellinud ja jõudis üsna kiirelt, vast nädalaga kohale 😉

#89209 Reply
    Member

Ja minul üsna eduline :D…. posti pandud HH 28.10.2010 ja täna postkastis.
    Ju siis läks toll lahti.

#89210 Reply
    Guest

@tsheburashka wrote:

Mul jai augustis tellitud asjadest kaks pakki kadunuks (yks UK, teine Hiina voi HK). Septembrist 2 pakki ja okt algusest (25 paeva tagasi) 1 pakk. Aga ma olen viimasel ajal helmevidinaid vahe tellinud ka. Sept-okt on laekunud 6 pakki (Hiina, Hongkong). Et siis kokkuvottes kolmandik puudu kahe viimase kuu jooksul.

Võin ka teada anda, et 06.10 ostetud asi jõudis 03.11 minu postkasti ning 02.10 ostetud pakk eile, 09.11.

Samas maksin 03.11 hilisõhtul ära nelja asja eest, mis tulevad GB-st ning eile õhtul oli neist kolme pakiteade just postkastis :)

#89211 Reply
    Guest

Mina sain täna hommikul kätte 30.10 postitatud asjad – aga need olid saadetud tähitult, sest toodi otse koju ja allkirja vastu.

Küsisin ka ühelt müüjalt, et kas ta saadaks ikkagi Eestisse, kuna olen kõik asjad ikkagi pikapeale kätte saanud, vastus on järgmine:

hello,
    thank you for your support!
    sorry,we dont send the items out to your country by flat mail,as the shipping service.

more buyers from your country said,dont get their items.

hope you can understand.thanks!
    we advise you to choose the registered mail.the cost is $3.00

if any questions,please feel free to contact me.
    have a nice day!

Seega soovitan soojalt, kes on paki kätte saanud, kuid vahepeal juba raha tagasi saanud, palun andke sellest müüjale teada, sest ainult nii võib olukord paraneda! Vastasel juhul hakkame kõik “toredaid” saatekulusid maksma. Ebay võlu ju selles ongi, et saaks vidinad odavalt kätte.

#89212 Reply
    Guest

Mina olin aus ja korralik. Võtsin müüjaga ühendust ja maksin talle uuesti kauba eest. Eestit ta oma listis õnneks veel ära blokeerinud ei ole 🙄 :)

#89213 Reply
    Guest

@kadri2406 wrote:

Uudist niipalju, et tellisin apollo-beads käest kaupa, 1. nov. veel sai, nüüd tal on kirjas, et ei ole võimalik Eestisse tellida (jälle!), aga kuhu ma tahtsin jõuda on see, et ta saatis paki mulle registered mail kaudu, seega saan paki käiku jälgida. 5. nov seisuga on olukord järgmine:

Destination Country: ESTONIA
    Status: departure from transit office of exchange

Ehk reaalselt jõudis pakk siia 4 päevaga.

No nii, täna hommikul tõi postiljon paki mulle kätte.

#89214 Reply
    Guest

Ise tellisin Apollost 5 nov. ja siis eile 10 nov., mõlemal päeval oli võimalik tellida, ei olnud probleeme. Ja kohale tulevad nende pakid tõesti ruttu(respect!) , kusjuures on võimalik pakki jälgida ka.

#89215 Reply
    Guest

Kuzja lisab: 5 nov tellisin varahommikul, või öösel(siis 05.15 ja eile hilisõhtul 23.30.) Küll aga on mul mingi jama Snowfall pakiga, kolm nädalat täis ja neljas läheb…ei kippu ega kõppu. Samas on Sayila tulnud ladusalt nädalaga kohale.

#89216 Reply
    Guest

Mis kogemused teil beadaholique´st tellimisega on?

#89217 Reply
    Guest

Tellisin beadaholiqust ca aasta-poolteist tagasi mitu korda, siis kõik toimis :)

#89218 Reply
    Guest

Kas te kuskilt mujalt kui Frogwillist ühistellimise peale pole mõelnud? Saaks huvitavamat kaupa. 😉

Beadaholique
    Beadseller
    Pandahall
    Rubbernation

jne.

#89219 Reply
    Guest

@kadri2406 wrote:

Kas te kuskilt mujalt kui Frogwillist ühistellimise peale pole mõelnud? Saaks huvitavamat kaupa. 😉

Beadaholique
    Beadseller
    Pandahall
    Rubbernation

jne.

Minu kogemus on näidanud, et nende kauba, kes ka Ebays müüvad, saab sealtkaudu soodsamalt kätte kui kodulehelt otse tellides.

Ühistellimuse mõte on vist suuresti ka selles, et näiteks Frogwillis on hulgikaup, väikestel tegijatel on sealt iseseisvalt mõttetu tellida. Summad lähevad suureks. Neist poodidest, mis müüvad helmeid ühe riba kaupa, saab täiesti mõistlike saatekuludega ka ise tellida :)

Teine asi on selles, et kui hakata ühiselt tellima näiteks USAst (beadaholique on seal minu teada), siis suure paki puhul lisanduvad riigipiiril km ja tollimaks. Nii, et lõppkokkuvõttes saad üksinda tellides asjad soodsamalt kätte ;)

Ja kolmas, mitte kõige vähemtähtis – tore on ju osta omale asju, mida teistel ei ole :) Muidu on kõikidel käsitöömeistritel pidevalt ühesugused asjad blogides ja müügis. Nagu meie helmepoodide valik, kus kõikidel suures osas valik kattub.

#89220 Reply
    Member

@kadri2406 wrote:

Beadaholique
    Beadseller
    Pandahall
    Rubbernation

jne.

Ma oskan kommenteerida Pandahalli. Väga ei soovita kuna võtab meeletult kaua aega. Tegin oma tellimuse septembri lõpus. Oktoobri lõpus võeti ühendust. Kõike mida soovin pole laos ja kas soovin millegiga asendada. Asendasin siis…3 korda. 👿
    See, mis neil lehel müügis on, ei pruugi neil tegelikuses üldse olemas olla.
    Igaljuhul olen ma veel endiselt paki ootel. :tramp:

Viewing 15 posts - 316 through 330 (of 356 total)
Reply To: Netipoed välismaal
Your information: