Neetimine

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu Neetimine

• This topic is empty.
Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • Autor
    Postitused
    elen
    Member

Tere!
    Tahtsin küsida, ehk keegi teab kus saab tartus vööle lasta paar auku teha? Vöö on tekstiilist. Helistasin kangapoed läbi, kes õmblusteenust pakuvad-nad ei tee. Ühele rätsepale helistasin ka, tal 3 auku 120 kr, nats kallis mu meelest.
    Mehel on auguraud iseenesest olemas, aga rumal küss, kas selle masinaga pannaksegi neete? Seal pole ju atribuutikat, mis selle kinni paneks? Või need ka erinevad..?
    Äkki on siin keegi, kellel kodus masin olemas, saaks aidata?

stuart
    Member

Mmm, sa m6tled siis et v88sse teha auk ja selle ymber panna 88s, st et auk j22b keskele alles? V6i siis p2ris neete ikka, need mille pead ymarad/lapikud j22vad?
    Palja augurauaga sa jah neid ei paigalda, rikub ainult auguraua servad 2ra 😉 Trukke koos paigaldamisvidinaga olen Abakhanis n2inud, 2kki on sama seina peal ka 88side v neetide komplekte. Kangast ja N88bist tasub ka vaadata, tean, et prymi v6i oli see gytermanni 88sitange olen kyll myygil n2inud, ei tea kyll, kas neetimistangid sihukesed on ka. H2dakorral saab neete paigaldada ka kumera metallaluse ja haamriga ;)

Kui sa ikka v2ga h2tta j22d ja kuskilt abi ei leia, siis vbolla saan need omal koolis 2ra panna, sest niukest summat lihtsa needipanemise eest nagu see r2tsep kysis, on ikka jube, ega need needid h6bedast ei ole 😆

exxe
    Member

Tean, et ka kingseppa juures saab neetida…mine uuri neilt ise…

elen
    Member

Mõtlesin neid neete, lihtsalt auk ja metall rõngas ümber..Pandla haagi panete sealt läbi, nii jääb vöö kinni…hea seletada:)
    Eedeni kingsepa juures käisin, ei tee.

Member

Kui sa edaspidi selliseid asju ette kavatsed võtta, äkki on siis mõttekam mõnest kangakauplusest vastav koplekt osta. Ega seegi odav lõbu ei ole, aga vähem kui 120 krooni see ehk ikka saab (täpselt küll ei tea). Ja ööse jätkub tulevikukski.

elen
    Member

asi selles, et lasin kleidi õmmelda, ja vöö sinna juurde. Masinat nagu pole mõtet osta, mis ma teen temaga?

Mia Raven
    Member

Mina ostsin selle komplekti Abakhanist 37 krooniga…

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • The topic ‘Neetimine’ is closed to new replies.