Needitangid paberitöödeks- kust saab?

Homepage Forums – MUUD TEHNIKAD – Paberi- ja papitööd Needitangid paberitöödeks- kust saab?

• This topic is empty.
Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
  • Autor
    Postitused
  • #11722 Reply
    Guest

Siin on pildid erilisest auguraud-tangist.

http://www.google.ee/search?q=Crop-a-dile+punch&hl=et&prmd=imvns&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=ceGfUJHAMfL74QT9xIGAAQ&ved=0CDIQsAQ&biw=1280&bih=832&sei=7-GfUKvPHMj-4QS4_4DABQ

Crop-a-dile punch on inglisekeelne nimetus
    Mis on nende eestikeelne nimetus ja kas neid meie kaubanduses müügil võiks olla?

Tänud ette 😉

#331469 Reply
    Guest

Ei ole näinud küll kuskil, aga vaadates selle originaal Crop-A-Dile hinda ning meie poodide hindu juba tavaliste needilööjate koha pealt, tasub ehk välismaalt tellida?

#331470 Reply
    Guest

Minu teada Eestis müügil ei ole. Pigem saaks selle kiiresti välismaalt mõnest poest tellides.

Muutsin natuke teema pealkirja, et oleks kohe selgesti eristuv teistest ;)

#331471 Reply
    Sutsuke
    Member

Sarnased tangid olid RTO-s (http://www.rto.ee) täitsa olemas. Kaasas olid öösid. Kas ka muud saab paigaldada, ei oska õelda, nii täpselt ei uurinud aga välimus oli sama.

#331472 Reply
    Guest

Tänud vastajatele :)

Pole ise välismaalt kunagi tellinud ja ega vist oskaksgi icon_coquet
    Aga kui asjaks läheb, leian ehk kellegi kes abikäe ulatab 😉
    Otsisin ka needitangide nime alt aga ei saanud mingit head vastust, seepärast natuke segane pealkiri tuligi- aga tore nüüd siis tean milleks neid õieti nimetatakse.

Kui see nüüd pole suur saladus, milliselt välismaiselt lehelt võiks vaadata neid tange ja üldse sellesse teemasse jäävaid tööriista valikut?
    Sest kui googeldada tuleb 100 ja 1 valiku varjanti.

icon_mersi

#331473 Reply
    Guest

Sõidan üsna tihti mööda poest, mille akendel on kirjas http://www.kunsti.ee
    Täna vaatasin järele, mida see endast kujutab. Natuke selline kahtlaselt tõlgitud ja veidi imelik leht on, aga seal on täitsa samad tooted olemas ja natuke muid veel lisaks.
    Ma ise sealt tellima vist küll ei hakkaks, külastaks pigem võimalusel seda poodi (Sõle 73).

#331474 Reply
    Guest

Oi see on küll huvitav leid, et see kunstipood on hakanud ka scrapbookingu asju müüma. Aitäh AmiCrafter. Mina olen sealt kunagi tellinud 3D laki ja sain oma kauba ilusti kätte.

#331475 Reply
    Guest

Need konkreetsed roosad tangid, mis on seal 36.70, tuleks eBayst tellides umbes 30 eurot. Oksjonitel osaledes võib ka odavamalt saada, samuti on taolisi tange odavamalt.
    Aga minu jaoks on ka see hinnavahe rohkem kui arvestatav.

Kui vaja, võin alati tellimusega abistada.

#331476 Reply
    Guest

Et siis päris suur hinnavahe.
    vaatasin et siin kunst.ee lehel oli midagi 40 € (täpset hinda ei mäleta ja õiget lehte ei leidnud enam ka üles) 😳
    Kui huvi juba ööund hakkab häirima siis võtan ühendust Mormelar 😉
    Tänud ! icon_mersi

#331477 Reply
    Member

Sain vist teisest teemast teada juba:)

Viewing 10 posts - 1 through 10 (of 10 total)
Reply To: Needitangid paberitöödeks- kust saab?
Your information: