Mystery Stole 3

Homepage Forums – KUDUMINE – Koome koos Mystery Stole 3

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 106 through 120 (of 307 total)
  • Autor
    Postitused
    Member

Jube tublid olete, mul ikka ainult peeaegu esimene valmis.

shalla
    Member

Mul ka juba esimene clue valmis, kuid edasine kudumine ootab kõik mustri välja printimise taga. Näpud sügelevad, kuid maal pole printerit ja arvuti ekraanilt päris raske ridadel järge ajada. Eks ma kannatan veel paar päeva. Mul tuleb ka seekord ilma pärliteta.

Kezzu
    Member

Teatan pidulikult, et peale pisukest harutamist ( vardad välja ja 5 rida üles ) ning uuesti kudumist on Clue 2 edukalt läbitud ning ei ole muud kui reedet oodata. :P
    Või teine variant ootamise asemel pärlitega salli kuduma hakata.

leili33
    Member

kas keegi, kel clue2 ka valmis, oma tööst pilti ei panegi välja? tahaks väga näha pmbb
    (kuna mul eelmisest nädalast suurem osa möödus metsas, seisab kõik alles skeemide väljaprintimise taga)

Kezzu
    Member

Kuidagi sain venna fotokaga kaubale, et teeme ühe öise pildi halva valgusega.

Esimene mõte, mis pähe tuli kui pilti vaatasin- Linik!

Ma ei kujuta praegu hästi ette, mille peal seda valmis salli kunagi venitama hakatakse… senz3

Member

Kezzu, mis lõngast kood ja kui lai ta sul praegu on?

Kezzu
    Member

Võtsin kasutusele vardad nr 3 ning lõngaks on New Zealand Lammeuld ( Kaubamaja Lõngapoest ) 100 gr lõnga=600 meetrit
    A lõng võiks peenem olla- jääks tulemus õhulisem.
    Ilma väga palju venitamata on hetkel laiust ca 45 cm.

Member

siis on päris ok lõng ehk, sest valmissall tuli autoril 51cm lai. mul oli oma lõngaga, mis justkui väga peen tundus, juba pärast kaart A’d 45cm :D

Member

Aidake oskamatut. Lõngad vardad ja tahtmine olemas, registreerusin ka, aga ei oska osta helmeid. Missugused on seemnehelmed seda ma tean, aga mis tähendab nr 8 või 9 . Kuidas ma need poes ära tunnen? Müüjatelt olen küsinud, aga üheski poes ei ole osatud mulle vastata. Pärlipakkidel ei ole ka mingit teavet (va. ühes poes kus oli pakendile märgitud pärli läbimõõt)

Member

Mina ausaltöelda olin samas jamas ja lõpuks ostsin heegelnõela järgi, mis pärlitest läbi mahtus. Ostsin endale kõigepealt 0,5 heegelnõela ja siis hakkasin pärleid jahtima.

tintsik
    Member

Mina tegin ka pärlitega nii, et ostsin heegelnõela ja siis pärlid, enne proovisin ka, et nõel ikka läbi mahuks. Mul on 0,6 heegelnõel ja see on päris ok.

Member

Leidsin ise !!!!! Helmehaldja netilehel on seemnehelmeste rahvusvaheline mõõdusüsteem, kus helmes 8/0 on läbimõõduga 3,1mm

Member

vardad 3,5; lõngaks see litritega mohäär, nii et pärleid ei hakanud panema. lõnga on kulunud praeguseks natuke üle poole toki, tokis 350m.
    praeguseks on sellised mõõdud:
    pikkus ~70 cm
    laius ~50 cm

Member

Mina ei julgenud seda lõnga tellida, sest soovtuslikud vardad olid 5-6 :( Aga Sinu tehtu on väga kaunis!

Member

see oli laupäeval rakveres ainuke valik. ja käes on sall tõesti pehme ja kohev!

Viewing 15 posts - 106 through 120 (of 307 total)
  • The topic ‘Mystery Stole 3’ is closed to new replies.