Mystery Stole 3

Homepage Forums – KUDUMINE – Koome koos Mystery Stole 3

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 307 total)
  • Autor
    Postitused
    Mercar
    Member

@laisk wrote:

leidsin flickr’ist ka yhe pildi Mystery Stole3.

Kui Mystery Stole 3 lehele sisse logida ja vasakult menüüst võtta photos siis näed kaustu kus paljudel juba esimene vihje valmis (minul tahab 2 korda sõnale klikkimist, esimese klikkimisega annab selle harjutusmustri pildid mitte kaustad).

LillySmuul
    Member

@võltsjänes wrote:

Ma tahaksin ka seda põnevat salli kududa. Aga ma olen kudumises täitsa algaja ja mul tekkis kohe üks loll küsimus. 😳
    Kas sellise salli kudumisel kootakse rea esimene silmus läbi või tõstetakse ilma kudumata teisele vardale üle?

Seal ‘basic’ textis oli 8eldud.et ei soovitata paris algajatele ,kuna on nats keeruline.
    enamasti tuleb ingl.keelsetes kudumites esimene silm labi kududa.

Mercar
    Member

Mustri autor ütles et võib mõlemat pidi, aga kui esimene silm läbi kududa jääb pärast seda nö venitamist (valmis sall) kenam.

Member

mina ei oska niimoodi kududa, et esimene silm läbi kootud :P

koon ka täna edasi – eile ei saanud, sest küüsi oli vaja lakkida 😈

Member

@ampsak wrote:

mina ei oska niimoodi kududa, et esimene silm läbi kootud :P

koon ka täna edasi – eile ei saanud, sest küüsi oli vaja lakkida 😈

ääresilmuse kudumisega harjub ära :D Minuarust jääb äär kenam sedasi.

Ma lakkisin eile õnneks varbaküüsi :P

Member

Mulle tunduski, et ääresilmuste läbikudumisel on mingi mõte sees :D
    Aga mul jäävad läbikootult salli servad erinevad: rea algus lõdvemalt ja rea lõpp tugevamalt.
    Pean veel harjutama.

Mercar
    Member

Minul pärlite nipp ei edene üldse, jääb kole, alustan täna uuesti ja koon ilma pärliteta. 👿

Member

@Mercar wrote:

Minul pärlite nipp ei edene üldse, jääb kole, alustan täna uuesti ja koon ilma pärliteta. 👿

Kuidas see nipp Sul käis? Siis teaks ise sellest hoiduda :)

Member

Algul on jah paras pusimine need pärlid silmale saada aga mul igastahes hakkab vaikselt sujuma.
    Nipp ise siin- http://fluffyknitterdeb.blogspot.com/2005/08/by-special-request-beading-made-easy.html

leili33
    Member

Maarion on väga kenasti pärlitega hakkama saanud (keri postituse lõppu)

tintsik
    Member

http://fluffyknitterdeb.blogspot.com/2005/08/by-special-request-beading-made-easy.html

Sellel lingil väga lihtne juhend, kuidas pärleid kudumisse heegelnõelaga sisse nikerdada. Ma ei suutnud ära imestada, kuidas kõik geniaalsed ideed on nii lihtsad, kui seda õpetust vaatasin. Minu proovilapil jäid pärlid väga kenad ka. Ainult et peenikest heegelnõela ajasin küll eelmisel nädalal mööda linna taga, lõpuks leidsin Abakhanist 0,6 heegelnõela, mis enamikust pärlitest läbi mahub.

tintsik
    Member

heheee, Savitaks jõudis ette :D

Member

mul tuli selline mõte, et äkki on sall otstest kolmnurkne, aga muidu pikk ristkülikukujuline sall…igaljuhul, kui ei ole, siis on mul järgmise salli idee olemas praegu!

Member

@ampsak wrote:

mul tuli selline mõte, et äkki on sall otstest kolmnurkne, aga muidu pikk ristkülikukujuline sall…igaljuhul, kui ei ole, siis on mul järgmise salli idee olemas praegu!

@Muhv wrote:

mina mõtlesin esimese asjana, et see on ilmselt otstest teravate nurkadega ristkülik (nagu keegi meist tegi omale väliköögi laualina hiljuti).

Mul tuli see idee juba ammu :P

Mulle meeldib jällegi sallidel kudumata silmustega serv natuke rohkem (samas kui kudumitel, mis vajavad õmblusi eelistan ääresilmuse läbikudumist), sest serv jääb ühtlasem ja minul ka venivam. ainus nipp on, et see servasilmus tuleb mahavõtmisel natuke pikemaks venitada. Läbikootud silmustega serval jääb silmus vaheldumisi sõlmekesega (isegi nö aasalisel serval), sest see läbikootud silmus jookseb väiksemaks kokku. või teen ma midagi valesti?

Mercar
    Member

Minumeelest sellel mustril peabki nii olema. Parempoolsel real kood mõlema serva 2 silma parempidi ja pahemal pool mõlema servast 2 silma parempidi ja muu pahempidi- jääb kergelt “sõlmeline” aga ma arvan et seda autor sooviski.

Helmed ajasin silmale niidi abil (pole nii peenet heehelnõela)- aga jäid nad samamoodi kui heegelnõelaga ajades- aga hoidsid ikka kuidagi vildakalt ja kippusid rohkem töö tagapoolel olema- ei olnud kena. Ja esimene pärl liikus töös ringi, mitte ei püsinud ettenähtud kohal :(

@tintsik wrote:

Kuulge, aga kui väga peenike lõng kahekordelt võtta, kas siis jääb tulemus ka kena? Käisin Liannis täna lõnga otsimas, aga seal ainult imepeenike merinolõng (100 grammis 1400 m).

Minumeelest pole küll kole:

See siis uus algus sellest kahekordsest lõngast ja vardad 2 3/4 (kõige pisemad pikad vardad mis kodust leidsin) ja veidi nööpnõeltega venitatud pildi tegemiseks.

Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 307 total)
  • The topic ‘Mystery Stole 3’ is closed to new replies.