Mystery Stole 3

Homepage Forums – KUDUMINE – Koome koos Mystery Stole 3

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 271 through 285 (of 307 total)
  • Autor
    Postitused
    nilsson
    Member

@Pisi-Pisi wrote:

Kliki…

See meenutab mulle natuke mõnde eelajaloolost lendavat looma 😳 Omapärane aga mminu maitse see ei ole. Aga kui just huvitavalt kanda…. Äkki täitab oma ülesannet siis päris edukalt :)

Member

Pff. Äärmisel juhul veel kuidagi, kui selle “tiiva” mingist otsast tuleks veel teine selline samasugune ots nagu alguses, aga niimoodi. Ma olen shokeeritud.

Member

kas selline näeb välja valmis sall? või on veel mõni vihje tulemas?
    kas keegi on lugenud, kuidas teised osavõtjad asjasse suhtuvad?

Member

Veel üks link, kust saab näha valmis salle.

shalla
    Member

Vaatasin pilte, kus sallid olid ilusti õlgadele sätitud ja nüüd ma enam ei tea millise ma ise teen 👿
    Tiib sellele mustrile juurde lisatuna ei istu mulle ning see esimene õhuaukudega rida jääb ka ilmelik. Leidsin kaks varinati, kus tiiba hakati tegema alles pärast sümmeetrilise salli vahetükki variant 1 ning variant 2. Selline variant mulle täitsa meeldib. Peaks veel proovima, kas annad tiival ära jätta õhuaugu rida (no see auk mis iga rea alguses on).
    Ma veel seedin oma mõtteid. Lõpuni teen ma ta nii kui nii – iseasi millise variandi ???

Member

Mina alustasin taas 1. vihjest ja koon samasuguse osa nagu mul siiani on, ühendan kokku ja saan oma sümmeetrilise salli.

anne476
    Member

Minul sai täna sümmeetriline variant sallist valmis! Olin juba pisut tüdinenud! Homme panen venima ja siis saab blogis ka pilti näha! Jääme ootama! 😉

Member

jääme tõesti ootama, ehk innustab see mind ka lõpetama oma salli 😉

Member

Jah, kosutav oleks vahepeal mõnd pilti näha ja sellest innustust saada. Praegu koon seda salli ainult siis kui tõesti midagi muud teha pole 😈

Member

Minul seisab see ka juba sellest ajast, kui see tiiva värk jutuks tuli. Hoog on täiesti läinud. Üles veel ei haruta, järsku poole aasta pärast teen veel suts edasi (aga antud hetkel küll mitte).

Member

Minu oma läheb harutamisele :(

Member

mina ei haruta – kui moivatsioonipuudus üle läheb, siis koon teise poole juurde ja ongi sall olemas!

Member

seisab, ilma tiibadeta ja kudumisisu läinud. arvatavasti koon püeegelpildis tagasi (kui isu tagasi tuleb).

Member

Ma alustasin, aga oli vale lõngavalik. Uus lõng olemas, aga ei kipu kuduma.

Member

Minul teise samasuguse tüki kudumine käsil. Tiivad mulle küll ei istu ja üles harutada ka ei raatsi ning ega sellel sirgena viga polegi – täitsa ilus sellise tavalisena.

Viewing 15 posts - 271 through 285 (of 307 total)
  • The topic ‘Mystery Stole 3’ is closed to new replies.