Mystery Stole 3

Homepage Forums – KUDUMINE – Koome koos Mystery Stole 3

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 307 total)
  • Autor
    Postitused
    leili33
    Member
    Member

Mina olen registreerunud ja soovin osaleda. Tänan teema algatamise eest leili33, nüüd on koht, kus küsida ja vastata.

Member

Panin ennast ka kirja. Top peaks kohe-kohe valmis saama ja vaja uus projekt puhkuse ajaks ette võtta. Seltsis on ju tunduvalt mõnusam kududa ja töö edeneb ka kiiremini. 😆

tintsik
    Member

Ma ka registreerusin, aga kas midagi välja ka tuleb, ei tea. Pole ammu midagi kudunud, äkki ei saa hakkama…

Member

Ikka lõngavalik kummitab mu mõtetes.

Vaatasin Isetgija lõngapoodi ja leidsin Linate Wool Smyrna Platinumi 100g on 750m. Hobidisainis oli segulõngades Merino Layette Ornaghi 150g on 450m, vardad 3,0-3,5. Harrietis leidsin villase lõnga Lace 100g on 770m, vardad 1-3mm.

Mida teie sobivat leidnud olete?

shalla
    Member

Mina proovin teha seda Linate Wool Smyrna Platinumist. Vähemalt soov on selline. Nüüd ootan Susalt vastust, kas tal on vajalikku lõnga veel alles ;)
    Aga kust ma saaks sobivaid pärleid ???

Member

osalen ka – ma olen täielik sallifänn peale Haapsalu salli kudumist!

mina plaanin sama lõnga kasutada – sai Susa käest hangitud ja väga mõnus lõng on

Member

Saatsin ka Susale kirja nüüd ootan vastust yt56

Member

Ma ka osalejana kirjas. Lõngana plaanin kasutada esialgu sama haapsalu salli kursusel antud lõnga (ma ostsin seda hulgi juurde). See aga vist on peenem. Igastahes teen proovilapi ja siis vaatan edasi.
    Pärleid oleks mul ka vaja kuskilt hankida. Ainult nende pärast ei viici tellida kuskilt.

Member

Mina ka osaleja! Materjalina plaanin kasutada midagi sarnast, mis haapsalusallile kasutatakse. Muidugi näis, kuidas proovilapp jääb!

Member
    tintsik
    Member

Kuulge, aga kui väga peenike lõng kahekordelt võtta, kas siis jääb tulemus ka kena? Käisin Liannis täna lõnga otsimas, aga seal ainult imepeenike merinolõng (100 grammis 1400 m). Või peaks ikkagi veidi jämedama lõnga hankima?

Member

@tintsik wrote:

Kuulge, aga kui väga peenike lõng kahekordelt võtta, kas siis jääb tulemus ka kena? Käisin Liannis täna lõnga otsimas, aga seal ainult imepeenike merinolõng (100 grammis 1400 m). Või peaks ikkagi veidi jämedama lõnga hankima?

Võib ilus jääda ka kahekordsena, kuigi nii on ehk pisut tüütum kududa. See Tartu Lianni meriino meenus mullegi kohe, aga vat pole enam Tartu sõitu praegu ja loodan Isetegija lõngapoe peale.

Member

Ma ei riskiks kahekorde lõngaga. Ei tea ju, mis teile kududa antakse ja ma kujutan ette, et väga pitsiline asi kahekordselt võetud lõngast ei jää ilus.

Member

Oi ma olen vihane… 👿 ja ikka enda peale. Nähtavasti tegin sellesse projekti registreerudes mingis vales kastis linnukese või vastupidi, jätsin olulise linnukese tegemata, sest nüüd ummistab mu postkasti KOGU selles teemas liikuv kirjavahetus 😈

Kus ma ometi selle jama lõpetada saaksin???? Just kustutasin umbes 100 kirja……uhhh…… 😳

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 307 total)
  • The topic ‘Mystery Stole 3’ is closed to new replies.