Mulkide kohvi ja jututuba 19. okt.- kell 12.00:)

Homepage Forums KÄSITÖÖMAAKONNAD Pärnumaa * Viljandimaa Mulkide kohvi ja jututuba 19. okt.- kell 12.00:)

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 105 total)
  • Autor
    Postitused
  • #195498 Reply
    Juulike
    Member

Siuu! Kohe koju ravima! Muuseas, mul hakkas pilt jooksma, kui Sa nüüd meie ühise perearsti poole pöörduksid ja siis võiks Mull sama murega minna. Kõigepealt massiliselt teatud tõendeid ja nüüd lisaks kollektiivne angiin. 😆 Ma arvan, et arst seostaks seda käsitööga kindlasti… Et äkki koolist saime. Lasteaias on ka tavaliselt kõik korraga haiged, nüüd siis äkki Olustveres mingi epideemia. Ha-haa. Mina igatahes loodan pühapäevaks vormis olla.

#195499 Reply
    Member

Ja järgmine kord, kui üks meist tohtri manu läheks, helistaks ta juba ise teistele ning küsiks, et kas kirjutan sulle ka tõendi kohe välja :D

Aga! Mina nägin nüüd Virve oma silmaga ära- tõsiselt muhe memm! :D

#195500 Reply
    helikene
    Member

@Juulike wrote:

Ma arvan, et arst seostaks seda käsitööga kindlasti… Et äkki koolist saime. Lasteaias on ka tavaliselt kõik korraga haiged, nüüd siis äkki Olustveres mingi epideemia. Ha-haa.

Oi Juulike, ära sõnasid! Eile helistati Olustverest ja täna kurk kole valus… 😉

#195501 Reply
    Urri
    Member

Kuulge milla teil see esimene koolis-käik on?

#195502 Reply
    Juulike
    Member

30. okt.-1. nov. on esimene sess. Eile saatis Ingrid kahe kilomeetri pikkuse nimekirja asjadest, mida esimesel sessil vajame. :D Ma tellin Statoilist käru ära, et kõik vajalik kohale toimetada. Ausalt öeldes hakkas mul päris jube…

#195503 Reply
    Member

😯 😯 😯
    Ja ma just mõtsin mahtuniversaali pisema punni vastu vahetada. Jääb ära…

#195504 Reply
    Urri
    Member

😆 😆

#195505 Reply
    Member

Just sain kirja kätte. Täitsa öudne :P
    Aga kokukal võiks ju juba sel teemal koopereeuma hakata- et kellel mida on jne. Ma prindin kohe omale selle nimekirja välja ja teen nendele kahele asjale, mis mul olemas on, ristid taha ära :P

#195506 Reply
    Urri
    Member

Oleks huvitav jah, teaks kah midagi varuma hakata tasa-pisi…

#195507 Reply
    Juulike
    Member

Nimekiri oli nii tõhus, et ma kaalusin hetkeks SMS laenu :D OK, nali, nali, nali. Aga ausalt öeldes, minul puuduvad päris paljud asjad. Mingite asjade osas nagu sikk-sakk käärid jms, peaks arvet pidama, et kellel on ja mida on. Ja veel – et kust saab hankida metallist joonlaudu, Leningradi värve jne. 🙄
    Mõtlesin veel, et peaks endale vastava mõnusa mahuka taskute-sahtlitega koti organiseerima, kus hea staffi hoida ja kaasas kanda. Asjad polegi suured ju, küll aga tuhat erinevat nimetust ja enamasti tegemist pisividinatega. Hea oleks selline suur ja mõnus kott….

#195508 Reply
    Member

oh, tahaks ka varakult nimekirja saada, et iga kuu pisikeste väljaminekutega õigeks ajaks tavaar olemas oleks…

#195509 Reply
    Juulike
    Member

Kaitsa, saatsin Sulle sõnumi.

#195510 Reply
    Member

sänkjuu

#195511 Reply
    Member

Juulike, pai, pai, tahan ka teada, mis mind kevadel ees ootab j88j .
    Ja kurguviirus ka juba olemas, nii et seda ma ei karda nimekirjaga koos saada 😉

#195512 Reply
    Urri
    Member

Oi Juulike – pane mulle kah! pirje0000@hot.ee

Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 105 total)
Reply To: Mulkide kohvi ja jututuba 19. okt.- kell 12.00:)
Your information: