Mulkide kohvi ja jututuba 19. okt.- kell 12.00:)

Homepage Forums KÄSITÖÖMAAKONNAD Pärnumaa * Viljandimaa Mulkide kohvi ja jututuba 19. okt.- kell 12.00:)

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 105 total)
  • Autor
    Postitused
  • #4848 Reply
    keson
    Member

Koht nagu ikka Viiratsi rahvamaja.

Suvi läind kui lipsti 😉
    Pole teid enamust juba kaua näinud.
    Kas saaksime ka kokku
    Ma mõtlen kohvi ja jutulaua taga esialgu. Eks siis näib, mis edasi saab. Igaüks võib ju enda olemasolevaid raamatuid teistele näitamiseks tuua ja ka tehtud töid ettenäitamiseks kaasa võtta. 😆

Keson
    Bubbly-Mull
    Juulike
    Tulehark
    chimaira
    koduloom ?
    Urri
    Mirjam

#195439 Reply
    Member

Jajah. Ma mitu mitu päeva võtan hoogu, et mulgikokkukutsumise teemat teha :P
    Mina olen käsi (või siis kohvikõri) küll.

Viiratsi rahvamajas käisin meie endiseid ruume vaatamas. Noh, seinad on ilusat erksat värvi ja puha. Aga nüüd on seal ametlikult sõimerühm sees. Ma homme küsin lasteaia juhataja käest, kas me väikeste pudinate ruume võime kasutama hakata. :)

#195440 Reply
    keson
    Member

Meile on kasutamiseks olemas samas majas natuke teised ruumid, aga ruumid on olemas ja see ei ole üldse probleem 😆
    Maja on sama 😉
    Aga pakkuge võimaliku aega – millal sobiks?

#195441 Reply
    Member

Seal teises ruumis kohvi ikka saab teha? Kuidas me siis oma mokalaata peame? :P

Kuna ma olen juba harjunud 6.40 ärkama ja vabad nagunii ainult nädalavahetused, siis ma pakukski välja nädalavahetus nii umbes kella 7- st?? :P
    Ei, tegelikult, mul kellaajaliselt vahet pole. Nädalavahetustest ära olen ilmselt 6-7. Aga pole veel kindel. Kui Mell järve pealt tuleb (vaevu sai töölt koju, kui juba kihutas kalale), siis arutan vähe asja (kui ma enne magama ei lähe, muidugi). :)

Edit: siiski olen ära pigem 13-14.

#195442 Reply
    Member

Mina oleks ka käpp, kui aeg sobib. Aga kaks esimest septembrinädalat ma upun töösse.

#195443 Reply
    keson
    Member

Mulle hakkab tunduma, et septembris nagu ei mängigi hästi välja. Viimasel 2 nädalavahetusel mind ei ole – kool.
    Peab hakkama esimest kokku saamist vist oktoobrikuusse plaanima. 😉

#195444 Reply
    Member

aga äkki juba järgmine nädalavahetus siis :?:

#195445 Reply
    keson
    Member

mina. Siuu ja Mull oleme 14ndal Pärnus

#195446 Reply
    vikike
    Member

kukuu kullakesed, page päev ära siis näen kas õnnestub ka tulla :D

#195447 Reply
    Member

Mina olen nüüd ka Viljandis ja kogu oma keraamikakojaga Uueveski tee 11. Seal on ruumi ka kokkuistumiseks ja kohvi joomiseks ja millegi meisterdamiseks :D Aga olen suurema osa ajast netita ja kättesaadav ainult tel.56653819 või keraamikakojas kohapeal.

#195448 Reply
    Member

ooo, millised suurepärased uudised!

#195449 Reply
    Juulike
    Member

Kui aeg vähegi sobib, oleksin ka mina meisterdamas. Palun pakkuge kuupäevi! Ja keraamikatöökoda….mmmm…suurepärane ju!

#195450 Reply
    Member

Keraamika oleks küll laheeeee

#195451 Reply
    Member

Teema on kuidagi soikunud, millal siis ikkagi käsitöötavad mulgid ja viljandimaalased maha istuvad ja juttu aavad ? :m8hh:
    Oktoobri esimesel laupäeval äkki?

#195452 Reply
    Member

Ma ei julge hetkel kuupäeva osas sõna võtta- iga jumala päev tekib mingeid tegemisi juurde . Tänagi kuulsin pool kogemata, et nüüd on plaan tööl “rebaseid ristida”. Mis päev, seda ma veel ei tea. Aga hirm on sees, sest ma olen üks nendest “rebastest” ja naised (sellised eakamad) olid väga salakavala olekuga :P
    Aga kokku tahaks muheda mulgiseltskonnaga (taas) saada küll. Kasvõi niisama, kohvitassi taga laterdades (mida me teeme nagunii ka miskit õppides :P).

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 105 total)
Reply To: Mulkide kohvi ja jututuba 19. okt.- kell 12.00:)
Your information: