Muid projekte, mida tulevikus teha

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu Muid projekte, mida tulevikus teha

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1,141 through 1,155 (of 1,157 total)
  • Autor
    Postitused
    Member

@lapsekäsi wrote:

Mina lapsena ja arvatavasti ka mõnes projektis osalejana arvan, et mulle meeldiks teksade disainimise projekt või teksadest uue asja tegemise projekt ja siis tahaks kindlasti osaleda ka “lapselt-lapsele” projektis. Näiteks võiks teemaks olla “Rannakott suveks”. Usun, et väikeste puhul võiks emad õmmelda kotitooriku valmis ja lastele jääks kaunistamise ülesanne! Mina osaleks küll selles projektis! 😆

See “rannakott suveks” kõlab küll väga armsalt! Kahetsen kohe, et ma pole 25 aastat noorem! 😆
    Aga äkki suudaksin tekitada idee, mille 4-aastane suudaks minu toel arvestataval tasemel teostada… kui nii väikseid pätakaid kampa vötaksite!

Member

No kui see rannakoti projekt jaaks kaugemale kevadesse/suve algusesse (kui paikest juba korralikult), siis ka naiteks 3-4a saab koti edukalt kaunistatud. Vaja valida vaid sobiv tehnika.
    Naiteks saavad need pisip6nnid hakkama paikesevarvidega 😉

Member

@Põhjatäht wrote:

No kui see rannakoti projekt jaaks kaugemale kevadesse/suve algusesse (kui paikest juba korralikult), siis ka naiteks 3-4a saab koti edukalt kaunistatud. Vaja valida vaid sobiv tehnika.
    Naiteks saavad need pisip6nnid hakkama paikesevarvidega 😉

No midagi sihukest ma just mötlesin. Nii et ma ei luba, et mu laps osaleb, sõltub ajast ja omast kiirusest jne, aga pole vöimatu, et osalekski. Küllap oleks tore kogemus kellelegi pakki teha ja siis ise saada!

Member

Nii ma annaksin oma hääle ka siis sellele rannakotile ja ka rahakukru vahetusele. 😉

Member

tekkis selline mõte, et ajakirjades on hästi palju rubriike STAARISTIIL ja Buduaar.ee-s on lausa selleteemaline võistlus. Võiks ka midagi sellist teha – st ülesanne oleks kokku panna komplekt mõne staari stiilis põhjal ja vähemalt 1 asi peaks olema enda kätega tehtud (aga vahvam oleks, kui kõik oleks ise tehtud).

Member

2006. aastal oli selline projekt nagu “Lõpetamata asjade lõpetamine”. Vääga asjalik projekt, päris kindlasti on ta ka tänases päevas aktuaalne. Projekt võiks olla täpsemalt siis selline, et iga osaleda soovija deklareerib oma poolikud tööd ja annab mingi hinnangulise tähtaja, millal valmis saab. Siis on ka stiimul, et asjad tehtud saavad, sest foorumis sai ju lubatud.

Vot selline ettepanek siis. Mul siukseid poolikuid asju aastatega kapi tahanurka kogunenud pea paarkümmend.

nilsson
    Member

See oleks päris hea projekt.

urvake
    Member
    anne476
    Member

Mina annan oma hääle rubriigile “lapselt lapsele”. Mida selles projektis konkreetselt teha jääks hiljem kokkuleppeküsimuseks!

LaanteLaps
    Member

@nilsson wrote:

See oleks päris hea projekt.

Milline? Ses mõttes, et teaksin, kuhu hääleke kirja panna!

Member

ilmselt kohe eelnenud postituses mainitud Lõpetamata asjade projekt ;)

izla
    Member

Lõpetamata asjade projekt oleks tõepoolest hea. “Sunniks” pooleliolevad tööd ära lõpetama, muidu muudkui seisavad ja seisavad. 😳 😳

Koffikann
    Member

Mina oleks poolt, lapselt lapsele, teksade uus elu ja nõelapadja vahetus.

urvake
    Member

Mulle meeldivad endiselt pisikesed vähese materiali ja vaimukad asjad. Sobivad TKV, nt. koti, põlle, järjehoidja, rahakoti, nõelapadja jms. vahetused.
    Neil paistavad eestvedajad olemas, vajadusel võin ka ise aidata organiseerida.

siret73
    Member

Lõpetamata asjade projekt oleks hea, saaks oma tiikimitööle äkki uue hoo sisse ja tekasele mõtleks ka uue elu sisse. Ei tea, kas see ka teksade projekti võiks kuuluda, kui ma lammutaks oma suureks jäänud teksaseeliku laiali ja katsuks sellest paraja seeliku kokku kombineerida? :m8hh: Või on see siis rohkem ” vanast uus” ? Aga ei ole ju vana, täitsa uus aga liiga suur sai tellitud, kotiks ei raatsiks küll teha.

Viewing 15 posts - 1,141 through 1,155 (of 1,157 total)
  • The topic ‘Muid projekte, mida tulevikus teha’ is closed to new replies.