Muid projekte, mida tulevikus teha

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu Muid projekte, mida tulevikus teha

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 946 through 960 (of 1,157 total)
  • Autor
    Postitused
    miokas
    Member

@maalimaalt wrote:

Selline mõte 💡 Ristpiste tikkimises räägiti fotode ristpiste programmist. Et kui teeks oma laste fotodest ristpiste pildi. Sinna juurde tikiks sünni täpse aja (ka kellaaeg), sünniaasta looma ja kuu tähemärgi. Raamiks ära ja…
    Mõtlen juba jõulude peale, et kingituseks :?:

oi see oleks asjale mõnus lähenemine. Ise olen pikalt heietanud mõtet enda ja õdede lastele seda sünniandmete värki teha. Pidama on jäänud just selle õige pildi taha. Mõtlesin ikka miskeid lemmiktegelasi jms. aga beebiportree oleks selline ajatu teema ja võibolla sobiks ka teismelisele seina peale, kui tal tekib soov seda eksponeerida.

Essu memm
    Member

http://www.darklilac.com
    Siin on miski programm pildist ristpiste asja tegemiseks. Aga seda peaks vaatama ja kasutama õpetama targem keelevaldaja kui mina olen.

luiselotte
    Member

toetaks seda rahvusliku motiivi ideed

AlleRaa
    Member

@maalimaalt wrote:

http://www.darklilac.com
    Siin on miski programm pildist ristpiste asja tegemiseks. Aga seda peaks vaatama ja kasutama õpetama targem keelevaldaja kui mina olen.

Proovisin huvipärastühe suvalise pildiga! Pole keerulist midagi. Valid Create Your Own Cross Stitch Chart, laed oma pildi üles. Seal on maht antud, väga palju pixleid ei või olla (1 pixel=1piste). Valid, mitme värviga tahad tikkida (mida rohkem, seda uhkem ;) ). Lõpuks saad välja printida. Mul oleks 38 lk. värvitrükki tulnud!

Member

Minule meeldib ka rahvuslik idee. Hetkel just rahvariided pooleli 😉

Essu memm
    Member

Rahvusliku teema poolt ❗ Idee on juba väga ammune. Kirjanduski olemas. Projekti raames saaks ehk idee teoks… 😉

kodukana
    Member

Jah, rahvuslik on tore.

Aga minul oleks hädasti laudlina vaja… Või väikeseid taldrikualuseid linakesi… Vahetaks neid ka hea meelega. 🙄

Minuliisu
    Member

@kodukana wrote:

Jah, rahvuslik on tore.

Aga minul oleks hädasti laudlina vaja… Või väikeseid taldrikualuseid linakesi… Vahetaks neid ka hea meelega. 🙄

sul on päris hea idee 😉

Member

Elu paratamatuks osaks on naiste- ja lastevarjupaigad, kuhu aeg-ajalt satuvad muserdatud hingega inimesed. Oleks väga tore, kui need lapsed leiaksid varjupaigast endale mänguasja, mida nad võiksid päriselt oma sõbraks pidada ja selle mänguasja enesele toeks oma koju kaasa võtta. Lisaks on meil veel lastekodu ja ka kasupere lapsed.
    Saaremaa isetegijad võtsid plaani kevadeks- ehk siis 15 maiks- panna kokku üks mänguasjakott lastele, kes tahaksid endale päris oma sõpra. Mänguasjakoti tahaksime üle anda lastekaitse inimestele, kes saavad asjad edasi toimetada lastekaitsepäeval, 1. juunil. Kas oleks kedagi, kes tahaks selles mänguasjaprojektis kaasa lüüa? Mõeldud on see nii, et igas maakonnas võiks see projekt elada oma elu, et lastekaitsepäeval saaks mõni kurb väike silmapaar särama lüüa ühe tubli isetegija näpuosavusest valminud asja läbi. Mis te arvate?

luiselotte
    Member

Mõnda lapitekki varjupaiga juhataja kabineti seinale ei teeks, aga mänguasja, mida laps omaks võiks pidada, küll!

Heily
    Member

@imbi wrote:

Oleks väga tore, kui need lapsed leiaksid varjupaigast endale mänguasja, mida nad võiksid päriselt oma sõbraks pidada ja selle mänguasja enesele toeks oma koju kaasa võtta.

Mõttel on jumet, pean veidi aru… :D

Member

Ma teeks küll mõne mänguasja! Eriti meeldib mõte, et laps võiks sellega koju või kuhu iganes edasi minna, mitte ei peaks raskel ajal toeks olnud sõpra varjupaika maha jätma. See muudaks muidugi projekti kohe ajatuks, sest millalgi saavad need mänguasjad sealt otsa niimoodi :)

master
    Member

Väga selliste õilsate ja seda enam ajatute projektide poolt! icj7
    Pange siis vastavasse alafoorumisse asi susisema ja loodame, et osalejaid ei tule mitte vähe:
    http://www.isetegija.net/phpBB2/viewforum.php?f=91

“Igale lapsele oma mänguasi!” ny7 engine kln7

Member

@heily5 wrote:

@imbi wrote:

Oleks väga tore, kui need lapsed leiaksid varjupaigast endale mänguasja, mida nad võiksid päriselt oma sõbraks pidada ja selle mänguasja enesele toeks oma koju kaasa võtta.

Mõttel on jumet, pean veidi aru… :D

Luban siin endale, et üritan uutesse projektidesse mitte oma nina toppida – aga selles projektis osalemisest ei suudaks vist ära öelda… 🙄

Member

just, lükake aga käima – valige projektijuht, kes asjal silma peal hoiab ja tehke kena teema
    Pilte ootame Pildialbumis

Viewing 15 posts - 946 through 960 (of 1,157 total)
  • The topic ‘Muid projekte, mida tulevikus teha’ is closed to new replies.