Muid projekte, mida tulevikus teha

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu Muid projekte, mida tulevikus teha

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 931 through 945 (of 1,157 total)
  • Autor
    Postitused
    pusapesa
    Member

ma mõtlesin automaatselt betti alveri punase vihmavarju peale, mis oleks teostajale vast liiga lihtne välja kutse olnud :D

Member

Mul võttis see lastelaulu huulile: “Mu koduke on tilluke, kuid ta on armas minule…”
    🙄

vikike
    Member

kusjuures mul on ka betti alver…aga see luuletus pole nii lihtne vist ;)
    kuulge aga idee on tõesti hea, kas vaatame seda uuesti kevade poole?

pusapesa
    Member

ma tahaks helmest vahetada…
    pakk olekski nii pisike, üks helmes.. fimost, cernitist, villast, portselanist, liithelmes vms.. igaüks teeks ühe eriti erilise helme ja neid siis vahetaks omavahel..

Nugise muti
    Member

Mina osaleks (olenevalt tähtaegadest) luuletuse ja rahvusliku motiivi tk(v)des

Member

@pusapesa wrote:

ma mõtlesin automaatselt betti alveri punase vihmavarju peale, mis oleks teostajale vast liiga lihtne välja kutse olnud :D

Ehh, vahva, saaksid näiteks sellise kergelt vanamoelise heegeldatud päevavarju 😉

/minul jällegi kummitavad emajõe punakorallid/

@pusapesa wrote:

ma tahaks helmest vahetada…
    pakk olekski nii pisike, üks helmes.. fimost, cernitist, villast, portselanist, liithelmes vms.. igaüks teeks ühe eriti erilise helme ja neid siis vahetaks omavahel..

Ja helmeprojekt oleks eriti tore – üks pisike asi mille kallal nikerdada ja fantaseerida – ja postikulud jääksid ka mõistlikuse piiresse…

Member

@perenna wrote:

no siis ma teeks midagi korallidest 😉

Member

No tundub, et tegijaid oleks.
    Nii et kui teile sobib minu isik projekti vedajana, ehk siis lepiks miskit kokku?
    Alustaks märtsis? Veebruaris saavad ju need sõbrapäevaga seostuvad projektid kõik otsa?

Member

@Põhjatäht wrote:

@perenna wrote:

no siis ma teeks midagi korallidest 😉

liiga lihtne, eksole? :D

kaksti
    Member

Luuletuseprojekt oleks vahva, võtaksin ka meelsasti osa, kui see ainult liiga kiire tähtajaga poleks, enne juuni teist poolt ei veaks kuidagi välja (oh kooliaeg, oh kooliaeg, millal sina lähed… smiles_val :P )

AlleRaa
    Member

@psiho_de_lika wrote:

juba ammu tahtsin pakuda teha aegumatu projekt “visiitkardid isetegijale”… aga miks ei saa teha endale iseseisvalt… ?

Näiteks siin saab kujundada ise visiitkaarte, aadressilipikuid, postkaarte jne. Kujundad ja prindid välja. :)

eternal
    Member

luuletuse projekt oleks tõesti väga mõnus! 8)

Member

Jaa, luuletuse projekt on huvitav küll. Ainult minu lemmikluuletuses on.. hmm.. 52 rida. Nii pikk möla, et meeleolu luua! ;) Ja sealt pole võimalik vaid 4 rida välja konsentreerida, et asi lühidalt öeldud saaks. Visualiseerida konkreetseid esemeid (pisikest kodu näiteks) on lihtne, aga kuidas on meeleolu kujutamisega? Mulle endale tundub see suurema ja põnevama väljakutsena…

Member

Ma seda nii just mõtlesingi, et meeleolu ja luuletuse tegelik mõte.

Essu memm
    Member

Selline mõte 💡 Ristpiste tikkimises räägiti fotode ristpiste programmist. Et kui teeks oma laste fotodest ristpiste pildi. Sinna juurde tikiks sünni täpse aja (ka kellaaeg), sünniaasta looma ja kuu tähemärgi. Raamiks ära ja…
    Mõtlen juba jõulude peale, et kingituseks :?:

Viewing 15 posts - 931 through 945 (of 1,157 total)
  • The topic ‘Muid projekte, mida tulevikus teha’ is closed to new replies.