Muid projekte, mida tulevikus teha

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu Muid projekte, mida tulevikus teha

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 661 through 675 (of 1,157 total)
  • Autor
    Postitused
    Epu
    Member

Mina osaleks vaid sel juhul, kui oleks koostegemise projekt.

Nugise muti
    Member

Minul ka lapsi kaks. Kui ehk teha siis nii, et teem algataja jagab ära, et üe lapselised teevad omavahel ja mitme lapselised omavahel või miskit sellis…

Heily
    Member

Ma pigem toetaks siiski koostegmist.

Member

Ma ise saan ka osaleda vaid juhul, kui lihtsalt koostegemine.
    Huvitav, kas kuidagi nii ei anna korraldada, et osad teevad endale, osad vahetavad? Registreerumisel lihtsalt igaüks ütleb, kuidas soovib.

marimari
    Member

Aga kui on mitu last nagu minulgi lausa kolm 😆 Võib ju teha ise kalendreid ja ühe siis vahetada 😉

Member

@prk wrote:

Ma ise saan ka osaleda vaid juhul, kui lihtsalt koostegemine.
    Huvitav, kas kuidagi nii ei anna korraldada, et osad teevad endale, osad vahetavad? Registreerumisel lihtsalt igaüks ütleb, kuidas soovib.

Minule kah sobiks nii! Ma teeks oma lastele hea meelega, siis pole nii suur vastutus, kui natuke viimistlemata vöi üsna lihtne. Vahetusse ei julgeks registreeruda, aega käsitööle nii vähe, et risk liiga suur. Kalender nöuaks palju näperdamist, arvan.

Member

@pusapesa wrote:

ma pole kunagi ühtegi projekti vedanud.. võtaks selleks puhuks vast julguse kokku, kui keskit teist ei leia… 🙄

:) :) :) Võta muidugi!
    Huvilisi näikse ka isegi olevat.
    (Aga siis sedasi, et TK(V), st kes ei taha vahetada, need lihtsalt ütlevad, ja jäävad loosimisest välja; peaks ju saama nii?)

kikuliis
    Member

Oot kas tuleb siis kalendri vahetus või ei tule?

Member

Kas muidu võib uue TKV projekti alustada? See kindavahetus.. Ja kas keegi võtab selle vedamise enda peale, ma veel väike ja ei ole kindel, et kas hakkama saan. 😆

Susa
    Member

Praegu on neli projekti käimas, nii et ühega võib alustada küll :)

Nugise muti
    Member

@-sipsik-. wrote:

Kas muidu võib uue TKV projekti alustada? See kindavahetus.. Ja kas keegi võtab selle vedamise enda peale, ma veel väike ja ei ole kindel, et kas hakkama saan. 😆

Aga sa kutsu omale keegi suurem appi (Susa näiteks) ja saad vedamisega hakkama küll.

LaanteLaps
    Member

Sipsik – sipsik! Kui pisitegijad ise hakkama ei saa, on pisut vara. Küll jõuab. Kui aga emme foorumis kaasa lööb, olgu emme abiks.
    Susal siin omal tegemist ohhoo, kui palju! 😉

Member

Ähh, jama värk, tahaks hirmsasti ilusaid kindaid, aga vat ise vastu teha ei oska :D

Pisi-Pisi
    Member

Ma muidu võiks kindavahetuse enda kanda võtta küll, aga kas huvilisi oleks? 9chin

Heily
    Member

No mina vist oleks – kindaid oleks väga vaja, aga no ei leia seda aega, et endale teha. Kui teisele peaks tegema, siis leiaks ka aja… 😆

Viewing 15 posts - 661 through 675 (of 1,157 total)
  • The topic ‘Muid projekte, mida tulevikus teha’ is closed to new replies.