Muid projekte, mida tulevikus teha

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu Muid projekte, mida tulevikus teha

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 496 through 510 (of 1,157 total)
  • Autor
    Postitused
    Heily
    Member

@Muhv wrote:

meil Sipsikuga oleks eriti lihtne täiesti arusaadav nimesilt teha, sõnu poleks vajagi 😆 hea idee!
    see oleks täitsa lahe ka vahetusena, et mida keegi teine su nimega peale oskaks hakata :P

Vahetusena võiks jah eriti lahe olla!!!

vikike
    Member

ossa mul hakkas idee kohe liikuma sest õppisin just eile traadist nimede väänamist, ehk siis lõpptulemusena rinnale asetatav nimi

shalla
    Member

@Muhv wrote:

meil Sipsikuga oleks eriti lihtne täiesti arusaadav nimesilt teha, sõnu poleks vajagi 😆 hea idee!
    see oleks täitsa lahe ka vahetusena, et mida keegi teine su nimega peale oskaks hakata :P

Vahetusena võiks ise saada muhvi või sipsiku :P

Member

Ma ei oskaks oma nimega küll miskit peale hakata :m8hh:

Drex
    Member

@tricky wrote:

Sa pole ainus….

Sibulaplix
    Member

ehh teil pole vaja vähemalt tikkida nii pikka ja lohisevat asja nagu sibulaplix….kergema vastupanu teed minnes peaksin tikkima hoopis tutiga sibula 🙄 😯 😉

mõte oli vist et lihtsalt oleks oma tehtud ilusad sildid, mitte et peab olema seos nimega, aga et need kes veel ei tunne saaksid kenasti su nime lugeda….ja ei peaks omale post-it paberiga külge kleepima…jõulupeol sai lõvipiigale see post-it seljale pandud miski hetk ja särk läks koos sellega masinasse, nüüd on siiani plekk peal särgil, marker kandus pesus särgile 😈

Susa
    Member

Sibulaplixil õigus – Lõvitüdruk ei pea endale lõvi tikkima ja LaanteLaps suurt laant, kus väike laps ;)
    Lihtsalt et oleks enda käsitsivalmistatud silt, kust kõik saavad lugeda, kellega tegu. See väljendurikkus võib ka näiteks niimoodi väljenduda, et viltija vildib endale märgi, pärlisõltlane punub pärlitest jne jne :)
    Point on selles, et oleks silt, millel peal teie isetegija nimi :)

Epu
    Member

Ideel on vaat et jumet…

vikike
    Member

@tricky wrote:

ma vaidleks, meil tartus näiteks oleks, need kes käivad kokkusaamistel, nii vinge ju kui sul on “nimi” rinnas, uued teavad ka kes on. meil ju tartukate esimesel kokkusaamisel oli üle 10 esimesel korral ja oh ega mul ka nimed meelde jäänud meenutasin piltide pealt :)
    ja praegu isetegjate kokkusaamine tulemas hiiumaal, kas tee kambas tunnete teisi ära.. ;)

Silpsolps
    Member

Ma sain küll tricky jutust hoopis teistmoodi aru… 🙄

Sibulaplix
    Member

`ma sain aru, et triky ei oska oma nime järgi miskit spets elukat vms teha :D

vikike
    Member

irw mis ma siis veel oma nimega peale hakkan ;)

Sibulaplix
    Member

aga drexil pole hullu….võtab goldrexi paki ja joonib Drex kenasti alla või teeb värvilisega üle :P😛

Guest

Aga vat mul on küll hea lihtne 😆
    smile_led sunny

shalla
    Member

smile_sik

Viewing 15 posts - 496 through 510 (of 1,157 total)
  • The topic ‘Muid projekte, mida tulevikus teha’ is closed to new replies.