Muid projekte, mida tulevikus teha

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu Muid projekte, mida tulevikus teha

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 481 through 495 (of 1,157 total)
  • Autor
    Postitused
    urvake
    Member

Sokivahetuse teemal. Võiks ka neile poe puuvillastele sokkidele midagi lisada, kududes jäävad puuvillased sokid hirmus jäigad ning ka jalas püsimisega on probleemid. Nad ei veni ka nii palju kui villased, kuidagi karedad jäid ka. Need on minu tähelepanekud puuvillaste sokkide kohta, mida tegin kuskil 15 aastat tagast “Tulpan(tulbi)” nimelisest lõngast.

Sibulaplix
    Member

puuvillane sokk vist kulub ka imeruttu läbi käiva inimese jalas :P

Member

😳 ma mõtlesin ikka sügise poole sokkide vahetust.

vikike
    Member

villased sokid raudselt sooviks see aasta, aga ma ikka mõtlen et üritaks oma kaela võtta mänguasja vahetuse :) mis sooviti ka sügisest, kui kõik isetegijad suvepuhkuselt tagasi

marimari
    Member

Pesulõksude kotti tahaks ka hirmsasti vahetada :)

tintsik
    Member

Ma tahaks ka sokke sügisel vahetada, mitu head ideed juba valmis varutud. Või kindaid…

Heily
    Member

Vahetaks sokke ja kindaid ja salle ja… – aitab vist 🙄 Kusjuures tegelikul tahaks juba kududa ja villaseid sokke ka (ma selline külmakartlik ja nii mõnelgi suvepäeval oleks vaja läinud)!!!!

Sibulaplix
    Member

karupüksivahetus :P😛

Lynx
    Member

keskearõõmudevahetusprojekt

Mercar
    Member

Vogue knitingu teemas arutatakse mis kamps ette võtta. Huvilised andke seal märku!

Susa
    Member

Tuli selline mõte täna, et meil ju kokkusaamised igal pool üle Eesti. Paljud on juba omavahel tuttavad aga paljud veel võõrad. Miks me ei võiks igaüks endale üht ilusat ja käsitöölist nimesilti teha? Midagi sellist, mis meid iseloomustab, millel on ilusti kirjas meie fooruminimi ja mida saab kenasti haaknõelaga (või mõne muu tehnikaga) kokkusaamisele saabudes hõlma külge kinnitada :)
    Paberist kleeps riide peal on mugav ja kiire küll, aga käsitööinimestel võiks olla ilus ise tehtud käsitööline sildike!
    :)

Sibulaplix
    Member

oo, see on sul suurepärane mõte!!!!

Member

Sallivahetusega sügisepoole oleksin nõus!
    Teil siin nii head mõtted, jää või sügist ootama 😯 😯 😯

LaanteLaps
    Member

liisaliisa, siin on palju toredaid inimesi ja häid mõtteid/ideid!

Member

@Susa wrote:

Tuli selline mõte täna, et meil ju kokkusaamised igal pool üle Eesti. Paljud on juba omavahel tuttavad aga paljud veel võõrad. Miks me ei võiks igaüks endale üht ilusat ja käsitöölist nimesilti teha? Midagi sellist, mis meid iseloomustab, millel on ilusti kirjas meie fooruminimi ja mida saab kenasti haaknõelaga (või mõne muu tehnikaga) kokkusaamisele saabudes hõlma külge kinnitada :)
    Paberist kleeps riide peal on mugav ja kiire küll, aga käsitööinimestel võiks olla ilus ise tehtud käsitööline sildike!
    :)

meil Sipsikuga oleks eriti lihtne täiesti arusaadav nimesilt teha, sõnu poleks vajagi 😆 hea idee!
    see oleks täitsa lahe ka vahetusena, et mida keegi teine su nimega peale oskaks hakata :P

Viewing 15 posts - 481 through 495 (of 1,157 total)
  • The topic ‘Muid projekte, mida tulevikus teha’ is closed to new replies.