Muid projekte, mida tulevikus teha

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu Muid projekte, mida tulevikus teha

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 1,157 total)
  • Autor
    Postitused
    Susa
    Member

See on küll väga kauge tulevik, aga Jõulude ajaks võiks mõne jõuluteemalise lapiteki teha ;)
    See tekindus hakkab meil siin firmamärgiks kujunema juba!

kikukas
    Member

@Susa wrote:

See on küll väga kauge tulevik, aga Jõulude ajaks võiks mõne jõuluteemalise lapiteki teha ;)

A teeks järgmiseks kaduneljapäevaks ühe teki, kessee jõuab jõuludeni oodata, ull inime 😯

Maki
    Member

@kikukas wrote:

@Susa wrote:

A teeks järgmiseks kaduneljapäevaks ühe teki, kessee jõuab jõuludeni oodata, ull inime 😯

Kikukas, Sa täitsa ulluks läind vai :) Sul vist heegelnõel juba näppude külge kasvanud ja muudkui aga töötad sellega 😆 Mina küll ei jõua sellises tempos püsida 😳

Kairu
    Member

@kikukas wrote:

@Susa wrote:

Järgmiseks kaduneljapäevaks? St ülehomseks??? Kikukas, ull oled tõesti!!! 😆

Kail
    Member

smile_sik Küll te olete ikka toredad!

Kairu
    Member

No, Kikukas, kas tekk hakkab valmis saama juba v? Homme siis võid meile ka ette näidata!!! Või sai tekk juba enne tähtaega (st. homset) valmis? :P 😆

Member

Edastasin just oma soovi osaleda sokivahetuses ja järsku tuli selline natuke kiiksuga mõte, mis on tuletatud sokivahetusest.
    Seda võiks nimetada reklaam – heategevus- üritus. Enne jõule, näiteks dets. algusesse sobilik.
    Püüan siinkohal oma mõtet natuke lahata. Mõte seisneks sokkide kinkimises erinevatele inimestele, näiteks mõnele vanurile, lasterikkasse perre, lihtsalt abivajajale, mõnele toredale inimesele, ükskõik kellele, kes võiks tunda kingist rõõmu, oluline oleks vaid see, et kogu Eesti saaks ühtlaselt kaetud. Näiteks igaüks saadaks 3 aadressi koos lühikese kirjeldusega, kellele, kas mehele, naisele, lastele ja kui oskab, võiks panna kirja ka jala nr. Keegi konkreetne inimene korjab aadressid kokku ja “kaartistab” need ära, aga nii, et käiku läheb iga saatja poolt üks aadress ja ei juhtuks seda, et näiteks Pärnu kant jääb päris tühjaks ja kõik saaks olema näiteks Tartu ümbruses. Seejärel jagab aadressid laiali ja igaüks saadaks lepitud tähtajaks need sokid teele, pakki peaks minema sildike, kus on kirjas isetegija aadress ja pisike tutvustus, see võiks ka olla enne paika pandud kindel tekst vms. Kes soovib, võib ka omad kontaktid sisse panna, et saada vastukaja.
    Minu arust oleks see üks tore ja lõbus üritus, mis ühtlasi teeks isetegijale reklaami.
    NB! Praegu torgatas mõte, et need ei pruugi olla ju üldse sokid vaid lihtsalt midagi käsitöölist (saaks ju ka mehed kaasa lüüa), tuleks vaid vaadata seda, et mõni vanamemm ei saaks mõnda noortepärast vidinat või papile ei läheks midagi pärlitest 😉 . Samas, kes sooviks, võiks ka näiteks paarile saata, aga seda eelnevalt kirjas mainides.

Mis arvate sellisest mõttest?!

LaanteLaps
    Member

kuule, see on väga hea mõte!!!

Pane aga asi käima, kuna idee tuli ju sinu poolt!
    Uus teema ja tegutsema!

Maarion
    Member

minul tekkis täna ka üks uus koos tegemise idee.
    kuna siin foorumis on kirjas kasutajate sünnipäevad siis võiks teha miski sünnipäevadel suunatud teeme koos projekti.
    idee ise toimiks nii, et näiteks aasta alguse seisuga, kõik kelle sünnipäevad on kirjas pannakse loosikasti ja tehakse soki- ja kotivahetusega sarnane loosimine. nii et jälle on tegija saladuses. 😉
    ja see oleks selline aastaläbi projekt, et tähtaeg on igaühel personaalne näiteks nädalake enne sulle loositud inimese sünnipäeva. ja saaja näitab mis sai ja arvab kes tegi.
    mis arvate?

kelly26
    Member

Maarioni mõte on hää.
    Endal üks teema mõttes: ÜKS UHKE UGRIMUGRI asi. Ehk et võiks enda kodukandi rahvarõivast uurida, mõne antud piirkonna värvi, mustri või eripära kotile tikkida, sussidele õmmelda või teekannule maalida. Või ühesõnaga – oma kodukandi eesti asi ükskõik millele… nii saaksime ise targemaks, et kus me elame ja millega on meie esiemad hakkama saanud. Ka oleks ehk vahva näha, mida sama piirkonna näputöötegijad antud paiga kohta leidnud ja tähelepanemist väärivat on. Või mis?

LaanteLaps
    Member

Maarion, pane asi käima, hea mõte!
    LaanteLaps poolt!

Member

Mulle tuli selline mõte, et võiks teha projekti “Vana asja uus elu”. Riided jätaksime äkki välja. Võiks mingitest katkiläinud asjast teha uue või leida sellele lihtsalt mõni uus otstarve. Võib olla ka lihtsalt mõni iluasi või mänguloom vms..

Member

kelly26, kas ma sain õigesti aru, et projekti eesmärk oleks näha mõnd kodukandi rahvuslikku mustrit nö tänapäevases igapäevases kasutuses?

Selline asi oleks põnev küll.. kuigi.. ma pean tunnistama, et mu sünnikodu Muhumaa tikandid on mulle mitte jõukohased, neid olen ikka emal lasknud oma rõivastele tikkida 😳

Selles osas olen lootusetult lapseks jäänud :)

vikike
    Member

mulle istub kelly26 idee kõige rohkem, eriti veel sellepärast, et ma olen poolenesti teist rahvust :)
    samas tervitus kellyle ka….me ju tuttavad smile_lil

LaanteLaps
    Member

mariliis
    katkised asjad tuleb ära visata, need on ka energeetiliselt katki ja ei too head….
    aga eks iga inimene teab, mida oma asjadega teeb. mind häirivad katkised asjad ja nende rännak jätkub prügikorvis.

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 1,157 total)
  • The topic ‘Muid projekte, mida tulevikus teha’ is closed to new replies.