Muid projekte, mida tulevikus teha

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu Muid projekte, mida tulevikus teha

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 361 through 375 (of 1,157 total)
  • Autor
    Postitused
    kikuliis
    Member

Värvipakki vahetaks minagi hea meelega!!

vikike
    Member

aga mis lõppeamas on siis et see teostada, sest kotivahetuse haarab vist ehtelaegas…kas tikutopsi lõppedes saaks värvivahetuse teha ? :)

krist68
    Member

Homme lõpeb topi-projekt.

Sibulaplix
    Member

peaks lõppema, aga jutud käivad neil pikendamisest !

marimari
    Member

Ehk saaks värvivahetuse teha tikutopsi vahetuse järgi 🙄

Drex
    Member

näide minule saabunud värvipakist. Oi, ma olen super-rahul :D

vikike
    Member

no aitähh drex 😆 nüüd ma lausa nõuan seda vahetust, või kas saab seda ilma vahetuse nimeta….ma tahaaaaan :D

Member

Värvipaki idee on täitsa vahva!

kikuliis
    Member

Tikutopsi viimane postitamise päev on esmaspäev 04.06.
    Aga ma olen siin suht õnnetu, sest kaks Isetegijat ja ka projektis osalejat on haiglas! 😥
    Aga loodame, et kõik läheb hästi ja me saame ruttu loovutada koha värvi projektile!!!

metskass
    Member

Värvi projektist võtaksin mina ka osa :)

Member

Värvivahetus oleks vahva! Aga kas põhimõte on siis selline, et igale valitakse värv, millistes toonides paki sisu kokku panna?

Mercar
    Member

Tavaliselt on vist olnud väike ankeet, kus kõige tähtsamaks küsimuseks 1 (lemmik) värv. Ja siis ankeedi järgi koostatakse pakk, kus kõik asjad seda värvi…
    Näiteks saan loosiga kellegi, kelle ankeedis kirjas tumesinine, siis hakkan selle pilguga poodides ringi vaatama ja koostan paki kus kõik asjad seda värvi. Tavaliselt pakkides olnud nii materiali (lõng jms.) kui muud huvitavat.

Tavaliselt on vist umbkaudne summa ka paikapandud, mis pakk väärt võiks olla.

Member

@Mercar wrote:

Tavaliselt on vist olnud väike ankeet, kus kõige tähtsamaks küsimuseks 1 (lemmik) värv. Ja siis ankeedi järgi koostatakse pakk, kus kõik asjad seda värvi…
    Näiteks saan loosiga kellegi, kelle ankeedis kirjas tumesinine, siis hakkan selle pilguga poodides ringi vaatama ja koostan paki kus kõik asjad seda värvi. Tavaliselt pakkides olnud nii materiali (lõng jms.) kui muud huvitavat.

Tavaliselt on vist umbkaudne summa ka paikapandud, mis pakk väärt võiks olla.

Et asi põnevam oleks siis võiks ankeedis olla pigem küsimus, et mis värvid välistatud on. Siis jääks värv ka veel üllatuseks :D Oi, ma ootan juba seda vahetust :tramp:

Gerri
    Member

See väga lahe mõte :)

vikike
    Member

arvan ka et see hoiaks toppelt põnevust :)

Viewing 15 posts - 361 through 375 (of 1,157 total)
  • The topic ‘Muid projekte, mida tulevikus teha’ is closed to new replies.