Muid projekte, mida tulevikus teha

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu Muid projekte, mida tulevikus teha

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 316 through 330 (of 1,157 total)
  • Autor
    Postitused
    Member

Tinks kirjutas

nägin Tiimaris ilusaid ja lihtsaid puust karpe…ja nii kahju oli,et meil ei ole seda ehtelaeka projekti…seal oleks materjali kuhjaga millest alustada…

22 mai on kotivahetuse tähtaeg siis saaks küll ehtelaead käima lükata. :P

Member

viimast toetan, kui see on teeme koos, mitte vahetusprojekt… toormed juba olemas ja vajadus ka (te ei kujuta ettegi, kui palju ehteid ma omale salaja teinud olen – kingi ja kõrvarõngaid pole mul vist kunagi liiga palju)

Member

ampsak, mina kogu aeg mõtlen, et miks sa oma ehteid meile ei näita 😉 aga ega ma ise ka parem pole, salaja susserdan siis, ei julge teiste suurteoste kõrval näidatagi. ehtekarpi oleks küll vaja jah, aga sama lugu, osalen ainult TK, mitte TKV puhul (teatud asjad lihtsalt peavad mul väga täpselt minuga sobima, seega saan neid ainult ise teha)

Member

ma ei viitsi iga kõrvarõnga pärast suure arvuti pärast kakelda – oma pisikeses läpparirondis pole ei fotode laadimise ega töötlemise tarkvara… aga no ehteid ikka jagub ja śuur osa helmeid ootab veel oma järge… esmaspäevalgi sai hunnik vidinaid valmis :)

Ehtelaeka projekti ootan huviga – mul toorik juba olemas ka muide

kikuliis
    Member

Rooside projekt sai läbi, kas nüüd võib veel ühe projekti alagatada?

Heily
    Member

@kikuliis wrote:

Rooside projekt sai läbi, kas nüüd võib veel ühe projekti alagatada?

Minule tundub küll praegu, et koht vaba… 😉

Member

22 mai on kotivahetuse lõpptähtaeg. Loodame, et kõik saavad ilusti tähtaegselt valmis ja siis võin vedada ehtelaeka projekti TK-na

vikike
    Member

mulle jäi kripeldama tänase dragonfly idee mänguasja vahetus korraldada, sest see idee oli ka mul siin tükk aega tagasi :) oleks nõus ise võtma selle korraldamise kogemuse kui veel kaasalööjaid oleks :)

marimari
    Member

Mina tuleks küll kampa 😉

Member

@vikike wrote:

mulle jäi kripeldama tänase dragonfly idee mänguasja vahetus korraldada, sest see idee oli ka mul siin tükk aega tagasi :) oleks nõus ise võtma selle korraldamise kogemuse kui veel kaasalööjaid oleks :)

Just vaatasin, et minu blogis nii mõnigi ütles, et hea meelega teeks kaasa, aga sügise poole. Ma ise pakun ka, et praegu paljudel kiire (koolide lõpetamised, aiatööd, varsti tulevad puhkused peale jms). Kahju, kui nii toredad tegijad, nagu palumaiu, chenet ja inksu jätaksid osalemata lihtsalt halva ajastuse tõttu. Ma ise pooldaksin ka pigem augustit-septembrit. Mida teised asjast arvavad ?

P.S äkki saaks kohe projektile ka aja nö ära broneerida :?:

Member

Idee on vaffa ja kindlasti oleks palju kaasalööjaid (mina ka, mina ka :P). Aga suvi pole enamustele õige aeg käsitöötegemisteks. Igal ühel omad plaanid ja igale poole ei vea heegelnõela kaasa :)
    Ka käsitööst peab puhkama :)

Member

Sügise poole oleks ka võib-olla seepärast parem, et praegu nagunii üks mänguasjategemine käsil lasteprojekti näol, kus tõenäoliselt ka paljud “suured” isetegijad oma väikeste kõrval nõu ja jõuga kaasa löövad…

vikike
    Member

muidugi teeme siis hiljem ega see minu meisterdamisis sega, tore oleks ikka kõigile võimalust ja aega pakkuda :) aga ülihea kuulda, et osalejaid oleks :D

Member

ma oleks ka sügisel käpp mänguasju tegema, sest praegu oleks mul hoopis üht ehtelaegast hädasti vaja 😉

Member

Lootan, et kotid saavad ilusti vahetatud ja siis tahaks ka ehetelaegast tegema hakkata. 8)

Viewing 15 posts - 316 through 330 (of 1,157 total)
  • The topic ‘Muid projekte, mida tulevikus teha’ is closed to new replies.