Muid projekte, mida tulevikus teha

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu Muid projekte, mida tulevikus teha

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 1,157 total)
  • Autor
    Postitused
    Member

mina kasutan minni ideed viimasel ajal niipidi, et vana, aga armsa asja harutan õmblustest lahti ja kasutan lõigetena – saab armsa ja hästi sobiva asja!

Epu
    Member

Võib ju ka lihtsalt teha vanad riided uueks koostegemise.. :)

Rees
    Member

“vanast uus” oleks igati vahva mõte (tegelikult tegutsen selliselt üsna tihti… 😉 )

Member

Ma just l6igun ja kogun vanu fliise ja teksasid 😉
    Kui piisavalt koos, siis saab midagi tegema hakata …

Kairu
    Member

Mina teen vanast uue nii, et harutan vanad kapsunid ülesse ja siis teen sellest lõnast midagi uut ja meelespärast… Selliseid vanu lössakaid aga samas ilusa lõngaga kampsuneid olen igalt poolt kaltsukatest leidnud hea hinna eest… Ja ka kodust leidnud selliseid mida keegi ei kanna…

kelly26
    Member

Kõik teemad on väga head. Aga kõigepealt peaks püstitama te ema: KUI PALJU POOLELIOLEVAID KÄSITÖÖASJU TE OMA KODUNT LEIATE???
    Ja siis neid pooleliolevaid lahendada. Mina pean endaga küll kõigepealt kokku leppima, et näiteks kuu aja pärast olgu KÕIK poolikud asjad valmis, enne ühtegi uut riidetükki või asja ette ei võta i…
    Ja ega Isetegijad siin suureks abiks ei ole, ikka tuleb mõni oma ÜLILAHEDA mõttega lagedale, mida kohe PEAB ise ka proovima….
    PS: Aga käsi oleksin nii teksaprojektis kui rannariideprojektis kui vanast uus projektis. Niikuinii valmivad pooled mu asjadest juba kantud rõivastest. :)

Member

kullake, meil ju lausa terve projekt selle peale, et asjad valmis saaks http://www.isetegija.net/phpBB2/viewtopic.php?t=1819

LaanteLaps
    Member

mina pakun välja teha ravimtaime kotike, neid võib ju mitu olla ja peale saab tikkida antud taime või taime nime või milleks see hea on, jne.

Sel talvel nägin, kui vaimustuses olid kingisaajad, kui jõulumehe kotis oli teepakk, millegi erilisega. Mina tegin lisaks veel tassi ( peale joonistasin midagi ) ja hingemärjukese ka.

Ja võib ju teha sellise projekti lausa koos, st. et nii nagu me tegime motiive sõbrale… Kotid on ju väikesed – 10 X 15 cm, ülevalt paelaga kinni.

Praegu on õige aeg hakata ka ravimtaimi korjama.

Mis arvate?

Snowdrop
    Member

Võiks ju teha ka sellise projekti et WC ja vannituba saaksid ka kaunistatud, nt prill-lauakaanekate, WC-paberirullihoidja, vaibake poti ette jne. näide heegeldatud WC kaunistustest
    Sinna ju kuulukas ka pesulõksukott, see ju ka tegelt rohkem vannitoateema :P Mis arvate ? 😉

Member

@laanteLaps wrote:

mina pakun välja teha ravimtaime kotike, neid võib ju mitu olla ja peale saab tikkida antud taime või taime nime või milleks see hea on, jne.

hea idee… mul eelmisest aastast paar kotikest olemas- ühe sain emalt kingituseks- lavendliga. praegu on see riidekapis koitõrjeks…
    aga ise tahaks teha neid juurde veel, basiiliku jms jaoks nt

LaanteLaps
    Member

teeks jah, saab ju teha erinevate nimedega kotte – nt: Unekott, Unetee, hea tuju tee, jne, jne. aga võtaks rahva kokku ja samamoodi – igaüks teeb niimitu kotti, kui osalejaid on, siis saab taimekogu kööki riputada…

Member

@Snowdrop wrote:

Võiks ju teha ka sellise projekti et WC ja vannituba saaksid ka kaunistatud, nt prill-lauakaanekate, WC-paberirullihoidja, vaibake poti ette jne. näide heegeldatud WC kaunistustest
    Sinna ju kuulukas ka pesulõksukott, see ju ka tegelt rohkem vannitoateema :P Mis arvate ? 😉

heh võtsid mul sõnad suust… just nats aega (umbes pooltundi)tagasi alustasin ma wc paberi hoidja tegemist ja mõtlesin et võiks üks vannnitoa teemaline projekt olla ja nüüd tulen siia ja vaatan et siin juba juttu olnud sellest et midagi selle teemalist koos teha :D Igatahes mina olen käpp… lähengi nüüd edasi heegeldama :D

Nicole
    Member

siis võiks ju lemmikloomadele ka midagi teha.
    kassipesad, koerakuudid, linnumajad, kaelarihmakaunistused, kleidid-kampsunid, mänguasjad…
    teema on eriti laiahaardeline ja seetõttu huvipakkuv ka meie meesperele 😉

Susa
    Member

@Nicole wrote:

siis võiks ju lemmikloomadele ka midagi teha.

Tegelen just koerapesa tegemisega. Päris lahe ülesanne on! :)

Member

vannitoa meisterdamiseks on veel ideid siin

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 1,157 total)
  • The topic ‘Muid projekte, mida tulevikus teha’ is closed to new replies.