Muid projekte, mida tulevikus teha

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu Muid projekte, mida tulevikus teha

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 256 through 270 (of 1,157 total)
  • Autor
    Postitused
    Member

Mul mõlkus mõte, et suvi tulemas ja võiks teha mingi suvemütside projekti ka. On siin huvilisi või ei. See võiks olla selline, et igaüks teeb endale või lapsele või tuttavale jne. mütsi, mis talle meelejärele on.

Ma kahjuks ei tea kas seda ettepanekut on juba tehtud, sest ei jõua kõiki läbi lugeda. Palun vabandust kui tuli topelt!

Member

@reeke wrote:

TK kasutame ära lõngajupid :)

Eile sorteerisin oma lõngu ja vaatasin, et on palju selliseid pisikesi lõngakerasid, millest midagi suurt ei saa. Kuid nt ühe motiivi pigistab välja :) Siis tuli mõte, et teeks nt freeform kampsuni, padjakatte, kirju motiiv pluus, voodikate, põhimõtteliselt võiks teha mida iganes :)

Vbl on juba see teema kuskilt läbi käinud 🙄

ps. võiks isegi olla pikaajaline projekt või aegumatu, sest lõngatükke tuleb pidevalt juurde 😉

Minul neid lõnga juppe jätkub küllaga. Päris hea idee!

Member

Laste projekt on ka hea mõte, kuid kahjuks minu tirts veel midagi ei tee, sest ema ei ole olnud usin õpetama teda.

Heily
    Member

@meelioja wrote:

Laste projekt on ka hea mõte, kuid kahjuks minu tirts veel midagi ei tee, sest ema ei ole olnud usin õpetama teda.

Siis ongi põhjust õpetada :D.

Magrat
    Member

vot lõngajuppide realiseerimise projektis oleksin küll käpp. juba pikemat aega olen mõelnud, et peaks neist miskit meisterdama. muidu jätavad pidevalt petliku mulje nagu oleks jube palju lõnga kodus, seleta siis näiteks mehele, et need ei loe, need on jäägid 😆 aga ära ju ka visata ei saa, lõng ikkagi 🙄

metskass
    Member

Ma oleks ka tegija :D

liisbet
    Member

Mul on ammust ajast üks poolik lõngajääkidest töö. Oleks põhjus ära lõetada. Samas mõttes ka ülejäänud lõngatokkidest midagi valmis meisterdada. See ju läheks ka sinna alla, või ei? Pool kotti üksikuid (mõnda ka kaks) tokke järel, millest midagi suurt eraldi teha ei anna.

Member

Ma juba mitu nädalat võtan hoogu et alustada seeliku õmblemist aga kuidagi kohe ei saa edasi. Nii mõtlesingi et teeks sellise TK suve-seeliku projekti aga … kas ikka tasub ja kas tahtjaid oleks.(noh sellise projekti et igaüks teeb endale või lapsele,õele jne. ja siin saab siis natuke eputada kes mida tegi ja võibolla loosiks kah osalejate vahel mingi kingi välja – nagu ampsak salliprojektis :?: ) Ei tea, ei tea… 😳 Mida teie sellest arvate?

pusapesa
    Member

värvivahetust pole meil vististi olnudki.. ;)
    võiks ju millalgi teha.. :)

kikuliis
    Member

Värvivahetus on ka hea idee, aga mul kraabib hinge ikka see mereteema!

Sibulaplix
    Member

@pusapesa wrote:

värvivahetust pole meil vististi olnudki.. ;)
    võiks ju millalgi teha.. :)

värvivahetus on praegu ju täitsa käimas, aga teises netikeskkonnas

Susa
    Member

Uue projekti koht on vaba! :D
    Järjekorras siis 11. selle aasta projekt.

kikuliis
    Member

no kuidas selle mereteemaga siis jääb?

Silpsolps
    Member

@reeke wrote:

Kuna ma täna jälle otsisin oma heegelnõelu mööda maja taga 👿 , otsustasin, et ükskord peaks ikka käsitöö asjade jaoks mingi asjanduse smile_c0ti.
    Ja siit tuli idee TK – käsitöö tarvikute ümbris/tops/karp/kast jne. .

Mina ootan seda projekti! 😉

Susa
    Member

Lisan siia igaks juhuks, et iga foorumlane võib ka ise projektivedaja olla ;) Eelistatud projektivedajad ongi need, kes seda enne kunagi teinud ei ole!

Viewing 15 posts - 256 through 270 (of 1,157 total)
  • The topic ‘Muid projekte, mida tulevikus teha’ is closed to new replies.