Muid projekte, mida tulevikus teha

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu Muid projekte, mida tulevikus teha

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 181 through 195 (of 1,157 total)
  • Autor
    Postitused
    LaanteLaps
    Member

Kohe – kohe saab üks projekt omale joone alla.
    Millised mõtted teil on uue projekti osas?

Member

vbl midagi, mis oleks seotud munadepühaga või emadepäevaga 9chin

tiggr
    Member

Loomad, linnud, putukad – liikuv loodus käsitöös. Vahendid vabalt valitud aga ühendavake elemendiks oleks “liikuv loodus”. :P

Member

tiggr-i pakutud teema on küll huvitav ja pani kohe mõtte liikuma kevade suunas.

kikuliis
    Member

Kevad jah, lepatriinud, mesimummud, sinililled, libllikad………..jne. Võiks teha jah kevad projekti!

Member

kevad veel kaugel … suhteliselt … enne j6uab yhe tavalise projekti tehtud ja siis on minu arust reaalne kevadprojekti aeg …
    v6i millised on teised arvamused?

LaanteLaps
    Member

Ma olen seda meelt jah, et jõuab midagi enne kevadist suurt armumiste buumi ära teha ( ka käsitöösse saab armuda ) ;)
    Ei pea maksimumaega välja võtama.
    Siin tublisid projektivedajaid küll! Ja kusjuures nutikaid ka ;)
    Nii, et … Võtke ette midagi naised!
    Nagu ma ikka ütlen – laske vaim vabaks!

Heily
    Member

Kuulge isetegijad, minul mure – ei ole kodus põlle 😳 ! Kui võtaks kunagi ette põllevahetuse? Ma selline laisk inimene, et teistele teen hea meelega, aga endale nagu eriti ei viitsi 😳 .

Kui huvilisi leidub, siis vean hea meelega (muidugi kui jälle vaba koht tekib)!

Pisi-Pisi
    Member

@heily5 wrote:

Kuulge isetegijad, minul mure – ei ole kodus põlle 😳 ! Kui võtaks kunagi ette põllevahetuse? Ma selline laisk inimene, et teistele teen hea meelega, aga endale nagu eriti ei viitsi 😳 .

Kui huvilisi leidub, siis vean hea meelega (muidugi kui jälle vaba koht tekib)!

Vat see projekt mulle meeldiks :)

Member

heily5 hea mõte mul just suvisteks grillimisteks põlle vaja

vikike
    Member

kusjuures mul pole ka põlle aga vajaks, sest hetkel küll suuur kõht ja alatihti jahune kui küpsetan aga hiljem oleks ka vaja sest ma juba selline kõhutaja tüüp ;)

Heily
    Member

No siis teeme ära – varsti peaks padjavahetus lõppema ning siis ju üks koht vaba!! :D

vikike
    Member

padjavahetus on läbi, sest pidid postis olema eelmine nädal, seega välja võiks kuulutada küll juba

Heily
    Member

@vikike wrote:

padjavahetus on läbi, sest pidid postis olema eelmine nädal, seega välja võiks kuulutada küll juba

Ma olen siiani aru saanud, et vahetusprojekt läbi alles siis, kui kõigil pakid käes ja teema lukus?

Roheline
    Member

Aga keegi käis kunagi hea mõtte välja teha midagi kaunilt lillelist (ükskõik mida). See sobiks ka hästi kevadesse, asju isetehtud lilledega kaunistada;)
    smile_lil

Viewing 15 posts - 181 through 195 (of 1,157 total)
  • The topic ‘Muid projekte, mida tulevikus teha’ is closed to new replies.