Muid projekte, mida tulevikus teha

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu Muid projekte, mida tulevikus teha

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 166 through 180 (of 1,157 total)
  • Autor
    Postitused
    kikuliis
    Member

Mina pakun välja, et me võiks teha seinakalendrit või kas või taskukalendrit, Soome blogides kolades jäi mul igaljuhul üks selline projekt silma.

Member

@kikuliis wrote:

Mina pakun välja, et me võiks teha seinakalendrit

aga palun http://www.isetegija.net/phpBB2/viewtopic.php?t=3219

kikuliis
    Member

Ma mõtlen nii, et iga kuu kohta on üks joonistus või äkki foto või lihtsalt head mõtted või anektoot naljaka pildiga või ……..las fantaasia lendab!

urvake
    Member

Arendan kikuliisi teemat- pigem taskumärkmik või selle kaaned. Tingimuseks formaat, nt A5 (koolivihik)või A6(pool sellest).
    (Visiit)kaartide hoidja. Tehnika on vaba.

kikuliis
    Member

toon ühe näite, keri blogi siis näed!
    http://www.ingridha.vuodatus.net/blog/category/Muu+askartelu

Susa
    Member

Üks uue TK või TKV projekti koht on VABA!

Member

Lappasin seda teemat algusest peale ja leidsin, et vaga palju postitusi oli teksalappidest asjade teemal.
    Kui paljud teist oleksid huvitatud TKV teksalappide projektist?
    * ese ise vaba, piiranguks vaid teksalappide (taas)kasutamine

Sibulaplix
    Member

@maarion wrote:

minul tekkis täna ka üks uus koos tegemise idee.
    kuna siin foorumis on kirjas kasutajate sünnipäevad siis võiks teha miski sünnipäevadel suunatud teeme koos projekti.
    idee ise toimiks nii, et näiteks aasta alguse seisuga, kõik kelle sünnipäevad on kirjas pannakse loosikasti ja tehakse soki- ja kotivahetusega sarnane loosimine. nii et jälle on tegija saladuses. 😉
    ja see oleks selline aastaläbi projekt, et tähtaeg on igaühel personaalne näiteks nädalake enne sulle loositud inimese sünnipäeva. ja saaja näitab mis sai ja arvab kes tegi.
    mis arvate?

see oli omamoodi hää mõte omal ajal, kahju et pole asja saanud :P

Maarion
    Member

@sibulaplix wrote:

@maarion wrote:

minul tekkis täna ka üks uus koos tegemise idee.
    kuna siin foorumis on kirjas kasutajate sünnipäevad siis võiks teha miski sünnipäevadel suunatud teeme koos projekti.
    idee ise toimiks nii, et näiteks aasta alguse seisuga, kõik kelle sünnipäevad on kirjas pannakse loosikasti ja tehakse soki- ja kotivahetusega sarnane loosimine. nii et jälle on tegija saladuses. 😉
    ja see oleks selline aastaläbi projekt, et tähtaeg on igaühel personaalne näiteks nädalake enne sulle loositud inimese sünnipäeva. ja saaja näitab mis sai ja arvab kes tegi.
    mis arvate?

see oli omamoodi hää mõte omal ajal, kahju et pole asja saanud :P

Aga kui nüüd huvilisi on siis oleksin nõus selle projektiga tegelema. Mis arvate kas sellest võiks asja saada?

Hetty
    Member

Mina oleks nn. sünnipäeva projektiga isiklikult nõus ja võtaks osa kindlalt. Kuid aga jah…. see nõuab kõikidelt osalistelt oma kohuse kindlat ja õigeaegset täitmist. Sünnipäeva kinki ei tahaks küll väga palju hiljem saada ega ka eriti liiga vara. Nii et väga täpne ajastus peab olema ja Eesti Postilt ka täpne tegutsemine. Kuidas seda saavutada seda ma ei tea. See minu isiklik arvamus ja ei pea teistega ühtima. Aga projekt on igati vahva, nii tore on ju kinki saada. Kui käima läheb siis olen osaline.

Susa
    Member

Sünnipäevaprojekti mõte on iseenesest hea, aga…
    Kalendris on ka selliseid sünnipäevalisi, kes on oma andmed kirja pannud ja siis foorumist kadunud.
    Kui sellist projekti teha, siis tuleks sinnagi teha nimekiri, kes sellest osa võtta soovivad oma sünnipäevadega, ei saa lihtsalt sünnipäevakalendrit ette võtta ja selle alusel loosima hakata.
    Selline mõtlemisaine projekti teha ja vedada soovijaile.

Sibulaplix
    Member

ma arvan et see peaks ka olema vabatahtlik, st et kes soovivad need panevad nime kirja ja osalevad. aga teema eestvedajale on see vastutus kogu aastaks nii et tuleb hoolega hoolega müelda selle üle, või panna mitu eestvedajat, näiteks aastaaegade kaupa, kes jälgivad mis toimub

Heily
    Member

Idee on tõesti väga lahe, aga selle teostamine… Igatahes kui keegi hakkab nii suurt projekti vedama, siis käpp olen igal juhul :)

Kuradike
    Member

Üks selline mõte, et vb võiks siis loosimised teha kolme kuu kaupa. Ntx, kui mul on jaanuaris sünnipäev, siis ma teen kingi kellegile, kellel on sünnipäev kas jaanuaris, veebruaris või märtsis (Kui alustada aasta algusest, mis pole sugugi oluline!)
    Mõte oleks selles, et siis minu kui oselaja jaoks ei vaju projekt ära. Et see aeg kui mina kingi teen ja mulle kink tehakse oleks rohkem piiritletud, kui terve aasta. Kuu kaupa saaks ka teoreetiliselt teha, aga siis vb kaob põnevus ära, st on liiga lihtne aimata, kes mulle teeb. Ja samas sõltub see väga palju osalejatest, et äkki mõnesse kuuse jääbiki ainult ühe osaleja sünnipäev.

Igati lahe idee!

Britiliis
    Member

@Põhjatäht wrote:

Lappasin seda teemat algusest peale ja leidsin, et vaga palju postitusi oli teksalappidest asjade teemal.
    Kui paljud teist oleksid huvitatud TKV teksalappide projektist?
    * ese ise vaba, piiranguks vaid teksalappide (taas)kasutamine

Mina oleksin küll sellisest asjast huvitatud. Ongi vaja mõnigatest teksalappidest vabaneda. Üks idee on juba ka olemas.
    Aga võib olla teha mitte TKV vaid hoopis TK, siis saab kasvõi seeliku endale teha või magamistuppa voodikatte.

Viewing 15 posts - 166 through 180 (of 1,157 total)
  • The topic ‘Muid projekte, mida tulevikus teha’ is closed to new replies.