Muid projekte, mida tulevikus teha

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu Muid projekte, mida tulevikus teha

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 151 through 165 (of 1,157 total)
  • Autor
    Postitused
    LaanteLaps
    Member

TKV-na raske teostada. TK – päris huvitav!

Ja mul mõlgub pikemat aega meeles tip ja täp asjakestel…

Silpsolps
    Member

@sapsi wrote:

:m8hh: Tuli selline huvitav mõte. Kas leiduks huvilisi projektile Teeme raamatule uue kuue!?!? Seda annaks nii TK kui ka TKV raames korraldada.

Minul on selline “projekt” ammu, nii paar aastat juba plaanis olnud, endale muidugi. Kui see projekt siin nüüd käima läheks, siis oleksin kindel osaleja, saaks ehk kunagi valmis ka! 😆

Susa
    Member

Mul on selline projekt juba Jõuludest saadik poolik :) Osa valmis, osa veel tegemata.

Heily
    Member

Susserdis kirjutas oma blogis: (seoses sellega tuli mulle väike mõte, et miks ei võiks teha projekti Teeme Koos Lapsega – lastega tegeleme ju peaaegu kõik

Tundub väga vahva mõte, et just selline koostegemine siis, mitte vahetusprojekt :D

Member

Mulle meeldiks ka koos teha, aga lapse peaksin selle projekti ajaks kuskilt laenama. 😆

Heily
    Member

@rael wrote:

Mulle meeldiks ka koos teha, aga lapse peaksin selle projekti ajaks kuskilt laenama. 😆

Aga miks mitte, äkki mõni sugulane lubab enda oma “kasutada” :P

Member

projekti TKV midagi naiselikku ja lillelist naistepäevaks vist enam teha ei jõua 🙄

Member

aga igaüks võiks endale küll midagi lillelist teha – kasvõi Fimost nööbi.. .lillega

Susa
    Member

TK või TKV projektides on tervelt üks vaba koht, varsti saabub ka teine – pange aga uus asi käima ja teine kohe järge ootama!

Kairu
    Member

Minul tuli üks mõte…
    ..võiks vahetada mobiilikotte. Näiteks CQ tehnikas.
    Mobiilikotid on head pisikesed asjad ka mida teha, kuid samas ma pole suutnud siiani endale veel ühtegi teha & sellepärast see mõte tuligi, et keegi teine siis võiks mulle teha ja ma saan ka teistele teha.
    Mis arvate? 🙄

Mercar
    Member

Siis peaks vist samuti (kui kääridelgi) mõõdud andma. Mobiilid ja üsna erineva suurusega.
    Nendele kõige uuematele (pisematele) on vist raske teha?

Muidu väga mõnus idee!

Kairu
    Member

No mõõdud võib loomulikult anda ;)
    Aga ega ei pea just CQ tehnikas ka olema, teema võib vaba ka olla, see oli lihsalt üks idee… Ma ise pole kunagi CQ tehnikat proovinud, ei tea kas midagi üldse väljagi tuleks… :)

Epu
    Member

Noh, võib ka ilma vahetamata.. siis kindel, et oma mobiilile see nagu rusikas silmaauku :D

Kairu
    Member

Seda ka jah :D

Member

Ma jälle selline pikajuhtmeline ja ei saa aru, et mis see CQ tehnika on 😳

Viewing 15 posts - 151 through 165 (of 1,157 total)
  • The topic ‘Muid projekte, mida tulevikus teha’ is closed to new replies.