Muid projekte, mida tulevikus teha

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu Muid projekte, mida tulevikus teha

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 136 through 150 (of 1,157 total)
  • Autor
    Postitused
    Kissu
    Member

Kus need lilleliste mõtete algatajad jäid? Uhuuu!!

Ma oleks käpp, ma mõtlen, ja ega ma iseenesest orgunnerdamist pelga, aga kuidagi näotu tundub teiste inimeste ideed ise ellu viima hakata…
    Emadepäeva teema võiks ju avada ametlikult pärast sõbrapäeva teema(de) sulgumist, sealt on ju emadepäevani umbes kaks kuud veel…

Ja Lihavõtteks võiks ju mune vahetada küll, mitte kanamune, aga neid, mis on puust, luust, vildist, kivist, klaasist, plastist, savist, paberist, millest veel?? ja kaunistaud imekauniks ja siis võib panna need naljaviluks pärismunade hulka. Ja järgmisel aastal jälle ilus muna varnast (loe:kapist või sahtlist) võtta.

Member

minule ei meeldi asju organiseerida :roll:, pigem osavõtta, seega, kes tahab võib vabalt lille teemat kasutada :)

pusapesa
    Member

mune võib vahetada küll :) aga mulle ikkagi see triibu-täpi-mummu-lillelise teema jäi mõnusalt hinge..

Kissu
    Member

No aga lihtne arvutus näppudel näitab, et üks TK/TKV koht on juba vaba ja kaks vabaneb kahe nädala pärat, siit ongi läbi käinud kolm konkreetsemat ideed: lillelised asjad, Lihevõtteasjad, emadepäeva asjad.

Member

Tegelikult sai triibu-täpi-mummu mõte alguse sellest, kui oma tütre 10. sünnipäevapeo korraldasin teemal “Triibu-täpi pidu”. Eks siis olid toidud ja joogid vastavad, nõud ka temaatilised ja mängud samuti (sebrale saba külge panemine pimesilmi). Aga külalistel tuli ka triibulistena või täpilistena kohale ilmuda. Igavesti äge oli ja keegi ei kurtnud, et kust saab…? Ja siis sai oma pliksile ka triibu-kostüüm muidugi meisterdatud.

Heily
    Member

Lugesin, et mitmed ootavad uut kotivahetust, kas huvilisi ikka on või oleks mõttekas nt veidi oodata veel ja tehe suvekottide vahetuse :?: Ise olen eelnevad kotivahetused maha maganud, aga tahaks ka kotti (ma nimelt selline, et teistele teen hea meelega, aga endale ei viitsi 😳 ).

Member

Mina sooviks suvist kotivahetust. Vol.2st saadud kotti kasutan üpris sageli.

Sibulaplix
    Member

kui uus kotivahetus käiku läheb, siis eestvedajaks soovitaksin kedagi teist seekord. sest juhul kui mannu tahab ka osa võtta siis oleks ju aus, kui vahelduseks tema ka ei teaks, kes talle koti teeb ;)

Member

Võin olla kotivahetuse organiseerija 8)

Heily
    Member

@Isabel wrote:

Võin olla kotivahetuse organiseerija 8)

´

:D :D :D

pusapesa
    Member

triibuline-täpiline-lilleline kott ;)

oleks kohe kambas :tramp:

Member

koti tegemine meeldiks mulle ka. kuigi pole ühtegi kotti kunagi teinud 😆 ah siiski ühte kunagi alustasin heidest, kuid siis sai heie otsa ja nüüd ootab, millal viitsin seda juurde ostma minna.

Kairu
    Member

@pusapesa wrote:

triibuline-täpiline-lilleline kott ;)

Hea mõte! ❗ 😉

Member

Tegin eraldi teema kotivahetus vol. 3
    http://www.isetegija.net/phpBB2/viewtopic.php?t=3555

Sapsi
    Member

:m8hh: Tuli selline huvitav mõte. Kas leiduks huvilisi projektile Teeme raamatule uue kuue!?!? Seda annaks nii TK kui ka TKV raames korraldada.

Viewing 15 posts - 136 through 150 (of 1,157 total)
  • The topic ‘Muid projekte, mida tulevikus teha’ is closed to new replies.