Muid projekte, mida tulevikus teha

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu Muid projekte, mida tulevikus teha

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 1,157 total)
  • Autor
    Postitused
    Member

Mis te arvate, kui nn. tulevikuprojektiks planeerida lapiseelik.

Ikka koos meisterdada … igayks endale 😉
    Leidsin sellise huvitava lingi lapiseelikust ja ka selle õpetuse
    Sellest siis ka ideepuhang ja tahtmine tekkis …

Kas on teisigi huvilisi ykskõik millise lapiseeliku meisterdamises siis?

:?: …. näiteks peale kotiprojekti 😉 ….

Britiliis
    Member

Lapiseeliku tegemisega täiesti nõus. Suveks topi juurde plaanis teha miskit sellist. Aga loodetavasti võib ka heegeldada, sest just see mul plaanis ongi.

Snowdrop
    Member

võiks teha ka teksa(lapi)koti projekti? minul juba üks plaanis teha :)

krist68
    Member

Eelseisvale suvele mõeldes oleks tore projekt “teeme endale rannariided”.

Epu
    Member

ooh, see seelik lappidest õmmelda, see oleks broo.. mul juba idee jookseb.. ja rananriided ka väga lahe mõte, nagunii mul plaanis..

Drex
    Member

@Snowdrop wrote:

võiks teha ka teksa(lapi)koti projekti? minul juba üks plaanis teha :)

eelmisel suvel tegin juba kaks teksakotti, nüüd materjal olemas, aga hääd mõtet pole :?

Member

minul on ka teksamaterjali kogutud, aga ei tea täpselt, mis teen sellest: kas lapivaiba, voodikatte või kott-tooli ntx või tuleb veel parem idee…

Susa
    Member

Ma panin ka portsu vanu teksaseid kapikoristuse käigus kõrvale. Need saaks hea meelega kas kotiks või padjakatteks või veel milleksi mõnusaks :)

Member

Mina olen mõelnud teksa-rannakoti peale. Isegi üks suur liblikas on just spetsiaalselt selle kaunistamiseks juba valmis heegeldatud 🙄

Drex
    Member

@iiris wrote:

Mina olen mõelnud teksa-rannakoti peale. Isegi üks suur liblikas on just spetsiaalselt selle kaunistamiseks juba valmis heegeldatud 🙄

jaaa, rannakott oleks ka hea plaan, juhul, kui randagi oleks… 🙄

Member

eriti lahe oleks crazy jeans quilt 😉 mulle hakkab see idee üha rohkem meeldima.

Susa
    Member

Ma seda crazy quilt`i plaanin juba mõnda aega tegema hakata :) Kui kõik pooleliolevad asjad lõpuks eest ära saavad – millal see õnnis hetk küll saabub?! 😯

Kairu
    Member

@krist68 wrote:

Eelseisvale suvele mõeldes oleks tore projekt “teeme endale rannariided”.

Mull see mõte meeldib…
    Vaikselt olen ka mõelnud sellele, et võiks omale bikiinid heegeldada…
    Kui projekt käima lükatakse, siis ei jäägi ju muud üle kui kaasa lüüa ja valmis teha! ;)

Member

Minulgi juba mitu päeva peas keerlemas üks idee, mida välja pakkuda.
    Praegu hirmsasti reklaamitakse taaskasutust (ise olen kõvasti selle reklaami ohver ja seda juba palju varasemast ajast 😉 )
    Mõte oleks siis selline, et oma aja ära elanud (vanad, kasutud) riided uuele elule, ehk siis lõiguks ribadeks ja kooks või heegeldaks neist midagi. Igaüks vastavalt oma fantaasiale, mida soovib, näiteks koti, vaiba, uksemati või mis iganes. Soe aeg tulekul ja seda kaltsu lõikumist just paras teha väljas või rõdul, et ei ajaks tuppa sellist hirmsat pudi. Muidugi oleks kevade hea aeg ka alustamiseks, kuna paljud teevad kevadeti kapis sorteerimist ja tuleks kohe materjali 😯 . Kui pakutu läheb töösse, (kui on huvitatuid), võiks tegemisaeg olla terve suvi, kuna mõnel võivad tulla päris suured asjad. Omal plaanis teha rõdule vaip ja töös on veel üks asi selles tehnikas.
    Muidugi võiks ju materjaliks kasutada ka näiteks kilekotte jms, mis annaks selle teemaga haakida. Olen ka blogides kolades kohanud juba selliseid asju.

Member

ja mind sunnib olukord varsti tegema käsitöövahenditele mingeid organisaatoreid, seega kel huvi, võivad ka ju ühineda. et siis käsitöövahenditega seotud asjakesed: nõelapadjast varraste-heegelnõelte hoiukohtade või lausa käsitöökorvide ja -kottideni välja 😉

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 1,157 total)
  • The topic ‘Muid projekte, mida tulevikus teha’ is closed to new replies.