Moni käsitöid….

Homepage Forums – ISETEGIJA – Ise tehtud asjad Moni käsitöid….

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 106 through 120 (of 176 total)
  • Autor
    Postitused
  • #211652 Reply
    kiusupunn
    Member

Nii vahva on Sinu salle vaadata! Kuidagi koduselt armsad. :D :D

#211653 Reply
    Member

Väga kaunis ! Ei ole veel nii peenele kudumisele end sättinud 😉

#211654 Reply
    Moni
    Member

Suur tänu yllep, kiusupunn ja pirre! Nii tore on tagasisidet lugeda eriti kui ma nii harva saan midagi üles pandud.

Nii tore et pildid kodused paistavad, sest tegelikult oma sisult nad seda ka on, ma ju elan metsas ja piltide tegemiseks vaid uksest välja põllule või metsatukka vaja 3 sammu astuda.
    Liiga mugav olen vist ka, ei raatsi kuidagi kodust kaugele minna :D

Ja loodus annab ka väga palju inspiratsiooni, aasalillede valik on väga lai nii et kõik pitsimeistrid nüüd uusi mustreid looma meie Eestimaa suvitele aasadele ja nurmedele ! :D

Mina alustasin pojengiga, see mu lemmiklill, välja muidugi kukkus hoopis hiigelsuur tulp ja seega sai kotipõhja lükatud, aga varsti aias suured pojengid hakkavad õitsema vaatame siis uuesti neid lähemalt :D

#211655 Reply
    Member

Imeilus sall!

#211656 Reply
    Moni
    Member

Aitäh Sulle!

#211657 Reply
    Rees
    Member

Jõudsingi ära oodata, millal sa talveunest ärkad! :D
    Ilusad, imeilusad sallid… minu imetlus ei lõpe, kas tead!

Haapsalu salli teema leiad otselingina IT esilehelt!

#211658 Reply
    Guest

Väga kaunid sallid ja üldse igasugu pitsilised asjakesed! Olen juba mõnda aega neid vargsi imetlenud. Iseäranis suur imetlus meistrite osas, kes suudavad mustreid ise välja mõelda või oma äranägemise järele kujundada.

#211659 Reply
    Snowdrop
    Member

Imelised sallid! Silm lausa puhkab su piltidel!

#211660 Reply
    Moni
    Member

Aitäh vanatädi ja Snowdrop kiidusõna eest!.
    sunny

#211661 Reply
    Susa
    Member

Moni… lihtsalt vaimustav! Sinu sallid on tõelised iludused ja need pildid sallidest väga kaunid!

See muster, mida oma blogis jagad.. Ma arvan, et ma tahan jälle rätti kududa! Jupp aega on see soov minust kaarega mööda käinud, aga nii imearmas muster on sel Sinu Paabusallil, et näpud sügelevad :)

#211662 Reply
    Moni
    Member

@Rees wrote:

Jõudsingi ära oodata, millal sa talveunest ärkad! :D
    Ilusad, imeilusad sallid… minu imetlus ei lõpe, kas tead!
    Haapsalu salli teema leiad otselingina IT esilehelt!

Aitäh Rees!
    Selle talveunega on nii et unepuru vist suvesse kaasa tulnud, nimelt kange isu on kirikindaid ja kirisokke edasi kududa, mis sest et õues kuumakraadid :D
    Ma leidsin et mul õnneks veel ühest sallist on pilt aga ma ei saa Haapsalu salli albumisse linkima tulla enne kui õhtule pääsen;)

#211663 Reply
    Moni
    Member

Aitäh, Susa!
    See on väga hingeminev kiitus kui sallimuster näpud sügelema panevad, aitäh Sulle!
    Mulle vausabakirjad hirmsasti meeldivad, aga kõik nad nad tundusid suhteliselt tihedat sorti, mitte piisavalt pitsiõhulised , samas tahtsin veel ka et oleks pahempidiseid ridu reljeefi andmas. Saigi siis pahempidised kahandused ja nö topelt auguread mustriks tehtud. Sall ei ole päris 1/2 ringist vaid ühe nö kaare võrra rohkem, (11 augurida või püstkiirt), nii püsib ta mõnusasti ka õlgadel ja turjakoht jääb ilusti sirge.

Moni

#211664 Reply
    Member

Ei tea, kus mina küll elanud olen, et pole juhtunud su töid vaatama. Nüüd leidsin ja vaatasin kohe algusest peale. Sa oled imeline kuduja! Su haapsalu sallid ja linikud on imeilusad- õrnad, korrektselt viimistletud.Väga tubli!

#211665 Reply
    Moni
    Member

Aitäh Sulle Vardamemm , kiitus paitab käsitöömeelt, paneb päeva särama ja vardad liikuma sunny

#211666 Reply
    Member

Väga ilus see piibelehe muster ja sallina lausa super.
    Sinu paabusall on võrratu.
    Mis sa arvad, kui teha see paabusall sama peenest lõngast, kui Haapsalu sall?
    Kas jääks väga lörts ja kole?
    Ma isiklikult olen selle lõnga lummuses.
    Ma mõtlen, et ehk tuleks päris kena ja õrn teine.
    Mis sa arvad minu mõttest?
    Hea ju konsulteerida inimesega, kes ikka ise suur kuduja.

Viewing 15 posts - 106 through 120 (of 176 total)
Reply To: Moni käsitöid….
Your information: