Mis värvi see on?

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu Mis värvi see on?

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 26 total)
  • Autor
    Postitused
    nilsson
    Member

ehk pole pilt nii hea aga mis värv see ikkagi on? kuna tahan selle lõngaga osa võtta värvispektrist, siis ei teagi kuhu see paigutada kas sinisesse või rohelisse. Vist ikka rohelisse.

LaanteLaps
    Member

Minu nägemist mööda ( ekraanil )paistab see sinakashall või hallikasvalge!

Member

no mina näen pildi peal hallikat 🙄 lõnga

Member

Minu jaoks on see õrn helesinine värv

nilsson
    Member

Ihii, meil kodus ka mõni näeb sinakat mõni rohekat- lõpuks teen ikka oma tunde järgi ja siis panen projekti ja raiun rauda :P

Sapsi
    Member

hallikas- rohekas 🙄

nilsson
    Member

@Merrukas wrote:

no mina näen pildi peal hallikat 🙄 lõnga

Oi kui armas, konflikt iseendaga või?

Urri
    Member

hall

Member

maitea, mis see nüüd oli- mõtlesin üht ja esialgu sai kirja hoopis muu, aga nii kui pilti nägin oli tegelikult esimene mõte- see ju hall

Mercar
    Member

Pilt tundub selline rohekashalli lõngaga. Palju tal nö päriselus seda läiget ja halli tooni on? Äkki sobiks hoopis otsapidi detsembrisse hõbedase tooni alla?

Member

Minu esmamulje – höbedane. Vaatasin uuesti, no höbehall aitaks ka iseloomustamiseks. Sinaka alatooni tuvastasin ka, aga seda rohelist minu silm küll ei tuvastanud :m8hh:

nilsson
    Member

Nii igatahes on mul ju valikuid palju nüüd. Sinine, roheline ja hõbedane. Nii et vaatan mis kuus ma selle asjakese valmis saan, siis seda värvi ta ka on. Kas aprill, juuli või detsember :P OI MA OLEN IKKA KAVAL :P

Member

mina näen ka siin läpis täiesti puhast hõbedat, ei jälgegi sinisest ega rohelisest :P vaatan õhtul oma arvutist üle, too ekraan näitab kindlasti miskit muud :D

Member

Minan näen rohekat-hõbedast :D
    Aga väga ilus värv tundub igal juhul. Läigib ta ka veidi nagu pildil näha?

Mimm
    Member

Mina näen oma arvutist järgmist: läikiv (jätab pisut hõbedase mulje), hallikas toonis, õrna mererohelise varjundiga lõng 😉

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 26 total)
  • The topic ‘Mis värvi see on?’ is closed to new replies.