Mis saab taimedest?

Homepage Forums – VARIA – Isetegija aia- ja ehitusnurk Mis saab taimedest?

• This topic is empty.
Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • Autor
    Postitused
  • #10897 Reply
    Guest

Tegin aias ringkäiku: valged ja kollased krookused väljas, lilla veel mitte.Kollane priimula lopsakas ja õites, nartsissid umbes 2cm kõrgused juba ja täna avastasin et punased ja roosad poengid ka väljas, umbes 1cm ,valged veel mitte.Küsimus oleks mis edasi saab? Kui pakaseliseks läheb, mis siis saab, kas külm võtab ära ja kevadel ei hakkagi õitsema?

#314607 Reply
    Guest

Taimemaailm on kummaline ja ettearvamatu. Eelmisel aastal tuli paks lumi varakult ja jäi kauaks. Kui lõpuks sulas, tulid lume alt välja mu pinnakatteroosid koos punaste õitega (need olid sügisel peale tulnud ja lume all ilusti säilinud. Ei närbumist ega hallitust.

Aga mäletan, et X aastat tagasi tuli ka lumi alles jaanuaris ning kevadel oli kõik OK. Probleem on jah siis, kui tuleb ilma lumeta pakane.

#314608 Reply
    Pireparm
    Member

Mul sama mure. Ostetud nartsissisibulatest juba 5 cm pikkused lehed väljas. Igaks juhuks laotan mõne kuuseoksa peale, aga eks külm tee oma tööd.

#314609 Reply
    Susa
    Member

Mul on jäänud nii nartsissid kui lumikellukesed otsad väljas lume alla ja midagi ei ole juhtunud. Sellised kevadlilled vist ei karda külma kätte jäämist.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
Reply To: Reply #314609 in Mis saab taimedest?
Your information: