Minuhelmed.ee

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 99 total)
  • Autor
    Postitused
  • #245562 Reply
    Guest

@Ave Annuk wrote:

Hetkel on pildid pärit internetiavarustest.

Avaldage julgelt siia samma teemasse arvamusi ja mõtteid :)

Igaks juhuks, et võõraste piltide ülespanemiseks peab fotograafi luba olema ;)

#245563 Reply
    Guest

Mitte siis, kui pildid on võetud pildipangast ;)

#245564 Reply
    Guest

Mõte on väga hea ,aga ma arvan,et rohkem oleks poel kasu nendest ehtepiltidest,kus on veidigi kasutatud poes pakutavaid tarvikuid või pärleid.Neid praegusi pilte vaadates,tundub mõni tehasetöö olevat.Ehte pilt peaks olema selline, mis inspireeriks ise ka sellist tegema.Poe klient ,kes sellise valmistehtud ehte pildi pakub poe leheküljele inspiratsioonigaleriisse,saaks järgmise ostu pealt näiteks soodustust.

#245565 Reply
    Adelliine
    Member

Mulle meeldib kui saan sirvida “uusi tooteid”…. 😉 mitte ei pea läbi lappama tervet kaupa.

#245566 Reply
    Guest

@Josefiine wrote:

Mõte on väga hea ,aga ma arvan,et rohkem oleks poel kasu nendest ehtepiltidest,kus on veidigi kasutatud poes pakutavaid tarvikuid või pärleid.Neid praegusi pilte vaadates,tundub mõni tehasetöö olevat.Ehte pilt peaks olema selline, mis inspireeriks ise ka sellist tegema.Poe klient ,kes sellise valmistehtud ehte pildi pakub poe leheküljele inspiratsioonigaleriisse,saaks järgmise ostu pealt näiteks soodustust.

Eks igasuguseid pilte saab tõepoolest googeldades seinast seina näha küll ja veel. Tähtsam on ikka see, et milliseid ehteid saab pakutavast kaubast teha. Mina oleksin nõus ka ilma soodustuseta pilte näitama;) Kuigi ega mul soodukate vastu ka midagi ole.
    Samas soovitan igasuguseid linke õpetustega üles panna. Ja ka siis tasub mõelda sellele, et võimalikult palju materjali saaks selliste õpetuste järgi samast helmepoest kohe kätte;)

#245567 Reply
    Guest

Josefiine, mõte on väga hea. Alustava poena on väga keeruline alguses, teha soodukaid, kuna tahaks võimalikult kiiresti kasvatada kaubavalikut. Kui see ühel hetkel võimalik on, siis kindlasti rakendan.

Adeliine, hetkel on nii, et poodi pole uut kaupa lisanud, seega pole veel rubriiki “Uued tooted” Kui poe kaubavalik on stabiilne ja uut kaupa tuleb, siis kindlasti selline rubriik tuleb :)

Juta, selline suhtumine on suurepärane :)

Kui keegi on on minuhelmed.ee poest ostetud kaubast teinud ehteid, siis võib julgelt saata pilte. Lisan need kauba juurde. Lisaks sellele panen kirja ka autori nime (kui on soovi) ja ka lingi, kus leiab autori blogi või muu soovitud lehekülje. See oleks kõigile kasulik.

Ootama jäädes teie pilte ja ka muid häid ideid.

Olge mõnusad :)

#245568 Reply
    Guest

Tere kõigile,

Tahtsin teada anda, et nüüd on ka minuhelmed e-poes võimalik kaubale ise järele tulla või minuga Tallinnas kokku saada.

#245569 Reply
    Guest

Tahtsin veel meelde tuletada, et esmaspäeval enne lõunat tuleb välja detsembri uudiskiri, kus loosin kahele õnnelikule 20% sooduskupongi ning kuulutan avatuks väikese jõulukampaania (loomulikult koos auhindadega ;) ).

Kui sa oled uudiskirjaga liitunud, siis on väga tore. Kes veel pole ja tahab ka sellest kõigest osa saada, siis saab ennast kirja panna SIIN

Toredat lähenevat teist adventi kõigile :)

#245570 Reply
    Member

@Ave Annuk wrote:

Mitte siis, kui pildid on võetud pildipangast ;)

Eksid. Ka siis on luba vaja. Loa saad pildipangast pilte ostes, sest fotograaf-kunstnik on enda esindusõiguse pildipangale edasi andnud.

#245571 Reply
    Guest

Jah, Maialiisa, väljendasin vist ennast natuke ebaselgelt. Sealt pildipangast (üks suuremaid), kus mina need võtsin on hulgaliselt tasuta pilte kõigile kasutamiseks. Tuleb vaid ennast registreerida.

#245572 Reply
    Guest

Vahepeal on aega mööda läinud ning eelmisel nädalal suurenes kaubavalik mitmekordselt. Juurde tuli tarvikuid, traate, metallhelmeid, pärleid jpm. Kellel huvi, siis tulge kindlasti vaatama :)

Ave,
    minuhelmed.ee

#245573 Reply
    Drex
    Member

Vaatasin lehekülge.
    Kas hõbedane ristik on hõbedane, või antiikhõbe?
    Kas metallhelmes südametega,…. mis värv ta siis on, pronks, või antiikkuld, vask?
    Ja siin lehel, on siis enamud antiikvask?, või lihtsalt vask?

Ja ausalt hämmastab, et põhitöövahend, nagu traat, on müügil poole meetri kaupa…

#245574 Reply
    Guest

Hõbedane ristik on antiikhõbe, metallhelmes südametega on vase värvi ning viimasel lehel on enamus tooteid antiikvase värvi. Piltidel on värvid reaalsed.

Miks traadi kogus hämmastab? See annab võimaluse ju paindlikumalt tellida :)

#245575 Reply
    Guest

Mind ka hämmastas traadi kogus kui täna paki kätte sain :( Tellides ei osanud seda tähelegi panna, sest poole meetri hind on sama, mis mujal tervel meetril. Isegi kallim.

Nö. pandorahelmestele võiks selle ka juurde kirjutada :)

#245576 Reply
    Guest

Minu vabandused, kui koguses pettuma pidid. Eks traadi hind sõltub paksusest, kvaliteedist ja sellest, kus mingi pood seda sisse võtab.

Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 99 total)
Reply To: Minuhelmed.ee
Your information: