Minuhelmed.ee

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 99 total)
  • Autor
    Postitused
  • #6899 Reply
    Guest

Tere helmesõbrad,

Usun, et nõustute minu väitega, et mida suurem on helmeste valik siinsel turul, seda parem on kõigi teie tuju ;) Näen, et ruumi on veel ühele omanäolisele helmepoele, kes on seadnud endale prioriteediks kasutajate rahulolu, mitte kasumimarginaali suuruse.

Septembri jooksul toimub avamine. Uus kaup on varsti kohal, aga IT-poole pealt on vaja veel üht-teist testida ja täiendada. Kes tahab olla avamispeol esimeste seas, siis on võimalik oma nimi ja e-mail kirja panna SIIN

Kui tekib küsimusi, andke aga teada. Vastan hea meelega.

#245503 Reply
    Member

Väga vahva! 😆
    Panen end kindlasti kirja.

#245504 Reply
    miokas
    Member

mis päritoluga helmed müüki tulevad ja kas seemnehelmed on ka esindatud?

#245505 Reply
    Guest

Ootan huviga. Loodan, et sellest poekesest tekib Helmehaldjale tõsine konkurent, eriti just teeninduse osas, aga ka hinnad võiksid soodsamad olla:)

#245506 Reply
    Guest

to pusapea- Aitäh, et ennast kirja panid :)

to miokas- Esimene kogus on Tšehhi päritolu ja esimese hooga seemnehelmeid sisse ei tule. Aga mida aeg edasi, seda rohkem laiendame ka oma sortimenti.

to juta230- Luban, et annan endast parima ;)

#245507 Reply
    Guest

Vaata su aadressi lõppu on jäänud sidekriips, pane sinna tühik vahele, muidu ei pääse otselingiga su lehele 😉 ootame huviga :)

#245508 Reply
    Guest

Kadri, aitäh tähelepaneku eest. Viga nüüd parandatud.

#245509 Reply
    Guest

Erinevad helmesegud oleksid lahedad. Säärased, kus leidub nii seemnekaid kui ka suuremaid. Tartus Roosi äris oli neid tihti, aga kuna kurvad sõnumid ütlevad, et ainus pärlipood Tartus pannakse kinni, siis…

*pani end ka kirja*

Mida rohkem, seda uhkem. Eriti kui kaup õnnestub hoida unikaalsemana :) Soovin edu!

#245510 Reply
    Sunrise
    Member

Edu, ootan ka :) Aga mind huvitab see, et kuidas otsustatakse poodides püsivaliku üle? Uued helmed on kahtlemata põnevad, aga teinekord on vaja juba ostetutele täiendust ja minu tagasihoidlik kogemus näitab, et see on ikka päris keeruline soov. See lihtsalt selline tähelepanek, et äkki on abiks kuidagi tegijale :)

@Mithgariel wrote:

Tartus Roosi äris oli neid tihti, aga kuna kurvad sõnumid ütlevad, et ainus pärlipood Tartus pannakse kinni, siis…

No need kurvad sõnumid venivad veel vähemalt aasta lõpuni ;) Kui aktiivselt ostmas käia, siis äkki lõpuks ei lähegi kinni ja tasub ikka ära, praegu neil käive jube väike.

#245511 Reply
    Guest

Noh, mina olen püsikunde ;)
    Mustade ja läbipaistmatute valgete seemnekate varud võiksid ka kuskil olla…püsivad.

Igastahes olen põnevil, et mida Minu Helmed pakkuma hakkab :D

#245512 Reply
    Member

Ma ka olen kirjas ja näpud juba sügelevad :D

#245513 Reply
    Guest

Sunrise, eks püsivalik on enamasti see, mis on “minevam” kaup. Püüan laovarud võimalikult optimaalsed hoida ja vältida kaupa, mis lihtsalt kauaks seisma jääb :)

Mulle võib alati teada anda kui on mingeid konkreetseid soove. Igal juhul uue tellimuse korral püüan sellega arvestada. Pead muidugi anda ei saa, aga kui midagi on hingel, siis andke teada. Ja nii kuidas endal mugavam on, kas siin foorumis või kirjutada aadressile ave@minuhelmed.ee.

Natuke võin ka saladusekatet paotada ja öelda, et esimese tellimusega tulevad poodi sisse enamuses metallhelmed, ketid ja esindatud on ka helmesegud ;) Loomulikult on ka kõike muud, kuid need on ülekaalus.

#245514 Reply
    Guest

Nomnom.
    See saladuskate kõlab väga hästi :D

#245515 Reply
    Member

Ühte sellist poodi, kus oleks tõesti valikuga metallhelmeid, olen ma juba kaua igatsenud siinmail.

#245516 Reply
    Member

Jah, metallhelmeste hea valik kuluks ära küll, kas vase tooni metallhelmeid ka on plaanis müüma hakata. Tavaliselt jääb minu lemmikuks olev vask helmepoodides vaeslapse ossa :(
    Jõudu

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 99 total)
Reply To: Minuhelmed.ee
Your information: