Millisest välismaa netikaubamajast tasub tellida?

Homepage Forums – MUUD TEHNIKAD – Paberi- ja papitööd Millisest välismaa netikaubamajast tasub tellida?

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 29 total)
  • Autor
    Postitused
  • #11298 Reply
    Guest

Millisest välismaa netikaubamajast soovitaksite tellida scrapbookingu tarbeid? Ise tellisin Craft Superstoorest, sain kauba hästi kiiresti kätte (7p.) aga mõned asjad olid tellimusest puudu ja olen nüüd neile mitu e-maili saatnud aga vaikus. Kas neil ongi selline käekiri? Õnneks pole summa väga suur. Samas oleks vaja veel üht-teist tellida aga sealt enam ei julge.

#325458 Reply
    Guest

Etsyst leiab alati midagi. 😉

#325459 Reply
    Silpsolps
    Member

Meie tellisime ka kambakesi Craft Superstore´ist. Jäin väga rahule, pakk tuli nädalaga, nii nagu nad lubavad – 4-6 tööpäeva. Nagu ma aru sain, nädalavahetusel autod ei sõida. Pakk tuuakse koju kätte DPD kullerteenusega ja paki teekonda mööda Euroopat saab netis jälgida. Üks asi oli otsa saanud, aga vabanduskiri oli juures. Ma sain nii aru, et nad arvestavad selle, kui krediitkaardilt summa maha läheb. Eks näis.

Leidsin ühest blogist ka Eesti, Inglismaa ja Poola poodide ülevaate. Vene keeles.

#325460 Reply
    Guest

Mul oli ka asi puudu ja vabanduskiri kaasas. Tellimus läks krediitkaardilt täissummas ja siiani pole ei rahatagastust ega ka kaupa (tellimus veebruaris). Ühelegi e-mailile ei vasta, mille olen saatnud.

#325461 Reply
    Silpsolps
    Member

Ma vaatasin kohe netipangast järele. Summa oli broneeritud 16.aprillil, samal päeval kui tegin tellimuse. Ja 27.aprillil oli tehtud tasaarveldus saamata jäänud kauba osas. Nii et mul on küll kõik korras. Vaadake oma krediitkaardi väljavõtted hoolega üle, ega see esialgne summa ei muutugi, tagastus tuleb mingil ajal eraldi.

#325462 Reply
    Guest

Tere

Kui keegi peaks tahtma või juba teeb Craft Superstore’st tellimuse ja tahab postikulu jagada, siis ma heameelega ühineksin :)
    Postikulu 20 eurot on ikka päris suur summa…

Ise asun Tallinnas.

#325463 Reply
    Member

ma võtan hoogu ja lähiajal teen Craft Superstore’st tellimuse :) ise asun Viljandis

#325464 Reply
    Guest

Äkki tuleb inimesi veel juurde ja postikulu soodsam, Eestisiseselt on jällegi soodsam saata

#325465 Reply
    Member

otsin Sizzixile liblikate (5tk) stanssi või lõikerauad kuidas neid nüüd nimetatakse aga seal ma ei näinud või ei osanud vaadata,hea meelega osaleks ühistellimusega.Ja üldiselt mida tasub sealt tellida,mis on soodsam.Olen alles algaja paberitöödes ei tea hindadest ja mida kuskil müüakse.
    Või oskab keegi öelda ks kohast neid saab osta/tellida.
    Ise elan Soomes aga kui tellimiseks läheb siis ikka Eesti

#325466 Reply
    Silpsolps
    Member

On olemas küll, kui sa mõtled neid liblikaid.

#325467 Reply
    Member

Tänud ,neid ma mõtlesin jah aga kas neid kuskilt odavamalt ka müügis on.

#325468 Reply
    Guest

@Silpsolps wrote:

On olemas küll, kui sa mõtled neid liblikaid.

Need liblikad ei sobi Sizzix Big Shotile ja Cutlebugile. Kirjade järgi peaks neid saama lõigata ainult Big Shot Pro või Spellbinder Gran Caliburiga, kuna tegu on väga suurte nugadega. Odavamad ongi väiksematele masinatele ja võibolla ka mõne teise firma toodet võib leida odavamalt. Üldjuhul on Spellbindersi tooted alati kallimad kui nt. Marianne või Nellie või mõne muu vähem tuntud nimega tooted.

#325469 Reply
    Guest

Kas keegi on kunagi Inglismaa E-Bays-st selliseid lõikureid tellinud? Mind huvitab, kas need ikka teevad sama töö ära, mis Spellbinderi originaallõikurid?

http://stores.ebay.co.uk/Jackdaw-Express/_i.html?_fsub=3505933014

#325470 Reply
    Member

Suur aitähh Mõmmukas.Kui alles algaja siis ei tea mis sobib.Olen just ostmas sizzixit ja siis mõtlesin et kohe mõned stanssid ka.Aga eks siis peab mingeid muid liblikaid otsima,kindlasti oskad soovitada.

#325471 Reply
    Member

Küsin siis kohe et millist masinat siis üldsegi on mõtekas soetada kui neid nelja silmas pidada.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 29 total)
Reply To: Millisest välismaa netikaubamajast tasub tellida?
Your information: