Milline fotokas?

Homepage Forums – VARIA – Isetegijate fotonurk Milline fotokas?

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 106 through 120 (of 232 total)
  • Autor
    Postitused
  • #53605 Reply
    Susa
    Member

See on väga hea fotokas! Ma vähemalt arvan seda, sest mul on jätkuvalt 400D kõrval ka vana fotokas S2 IS kasutusel ja ei kipu küll seda jäädavalt maha müüma või kasutusest kõrvale jätma ;)

#53606 Reply
    Tintsu
    Member

@Susa wrote:

See on väga hea fotokas! Ma vähemalt arvan seda, sest mul on jätkuvalt 400D kõrval ka vana fotokas S2 IS kasutusel ja ei kipu küll seda jäädavalt maha müüma või kasutusest kõrvale jätma ;)

Eks ma siit selle esialgse idee saingi, et kas peab ilmtingimata peegli ostma praegu või asendaks mõni muu aparaat seda esialgu edukalt swi6

#53607 Reply
    Lynx
    Member

Selle peegliga on tegelt nii:

Asi pole ju ainult keres…vaid kere ise ja lisavarustus – objektiivid,välk jne

Võtame kas või zoomivahemik: Sellel S5 l on see 36 – 432 mm.

ja kogu lugu

Nüüd peegliga seda saavutada pean mina kaasas tassima:
    Kere

normaalobje:

tele:

konverter:

Ja see värk võib olla oioi kui raske tassida….

Aparaatide töökiirused on muidugi teine teema…siin S5 EOS 30D võistelda ei suuda

#53608 Reply
    Tintsu
    Member

Tegelikult meil filmi peegelkaamera kodus olemas. Isegi kolm tükki, kui vanad Zenidid ka hulka lugeda pluss viimastel objektiivid ja igasugu filtrid-vaherõngad. Ja digipeegel saab ka kunagi kindlasti olema. Tassimises pole probleemi ja pildistamishuvi täitsa olemas. Lihtsalt hetkel nii ajalised kui rahalised võimalused soosisid pigem S5 ostu. Annab suuremad võimalused, kui see 350D komlektis olnud 18-55Kit. Meeldis muidugi ka see, et S5-le saab välgu lisaks peale panna ja konverteriga ka objektiivile lisa otsa panna. Seda ma küll veel ei uurinud, et mida täpselt 😳

Muidu poes jäi silm peale ka Nikonile (kere mudel ei jäänud meelde, oli ka midagi 40…), selle komplekti oleks Canoni hinnaga saanud ning lisaks 18-55 objektiivile oli veel 55-200 (vist) objektiiv ka. Ka Nikon ongi odavam kui Canon või on ta kehvem, et sama raha eest saab rohkem? Ma üldiselt eelistan millegipärast Canonit (ei tea isegi miks, vist sattus esimene seebikas lihtsalt nii hea), pole teiste firmade toodangut uurinudki.

#53609 Reply
    Mercar
    Member

Aga miks siis üldse uusi objektiive osta? Pigem ostaks ise küll digipeegli kere ja hangiks sobiva konverteri mis võimaldaks olemasolevaid objektiive kasutada…
    Eriti kui majanduslik olukord väga kiita pole siis see ju väga hea lahendus + oleks kohe mitmed korralikud objektiivid olemas.

#53610 Reply
    Member

See mu teine pool, käis ükspäev Tartus Photopointis. Ja küsis seda konverterit. Olymusele. Aga soovitati hoopis uus objektiiv osta.
    Ilmselt tahtis tüüp küll lihtsalt kassat teha, sest vajamineva objektiivi ja konverteri hinnavahe on viiekohaline number.
    Et, mis te arvate?
    See fotokas on
    Milline konverter sobiks?

#53611 Reply
    Mercar
    Member

@Bubbly wrote:

Milline konverter sobiks?

see sõltub ikka sellest ka mis keermega objektiivi ette keerata vaja on :P

#53612 Reply
    Tintsu
    Member

@Mercar wrote:

Aga miks siis üldse uusi objektiive osta? Pigem ostaks ise küll digipeegli kere ja hangiks sobiva konverteri mis võimaldaks olemasolevaid objektiive kasutada…
    Eriti kui majanduslik olukord väga kiita pole siis see ju väga hea lahendus + oleks kohe mitmed korralikud objektiivid olemas.

Majanduslik olukord on senikaua selline, kui lastega kodus olen :)
    Objektiividest on olemas need, mis Zenidi ette läksid. Saab neid siis digipeegli ette panna? Kardan, et need objektiivid on ka pisut ajale ette jäänud juba.

#53613 Reply
    carmely
    Member

Mul plaanis kevadel uus digikas osta, hinnaks kuni 6000.- ja lisaks siis need mälud ja akud.’
    Kahjuks olen selle fotonduse kohapealt loll nagu lammas. Äkki on kellegi heal aega ja kasvõi saadab photopointi linke, millist tasuks üldse osta!

Tänud ette!

#53614 Reply
    Tintsu
    Member

See S5 IS mahub sinna hinnaklassi. Mälukaart ja aku oli paraku lisaraha. Ostsime Fotoluksist, seal oli see aparaat soodsam, kui Photopointis.

#53615 Reply
    carmely
    Member

Aitäh sulle, uurin asja!

#53616 Reply
    Member

@Mercar wrote:

Loodan, et järgnev jutt väga seosetu ei saa…
    Üldiselt kui objektiiv käib küljest on peegelkaamera.

pole küll eriline fotospets, aga isegi odavamatel powershot seeria canonitel käib objektiiv küljest ära ehk see küll mingi näitaja ei tohiks olla.

#53617 Reply
    Mercar
    Member

Nagu ma kirjutasin – Üldiselt
    Igal reeglil on erandeid. Algselt toodeti ka digipeegelkaameraid millel ei ole vahetatavaid objektiive.

#53618 Reply
    Member

Aga mina ootan päeva, millal postiljon teeb kopp-kopp ja toob mulle selle
    http://www.dpreview.com/news/0608/06082412fujis9600.asp toob. Olevat juba siiapoole teel :tramp:

#53619 Reply
    Member

Midagi väga head – http://www.fotoluks.ee/?op=body&id=80&cid=2667&cgid=
    Isegi seda kasutanud ning viimased pildidki hakkavad nüüd blogisse sellega tulema 8)

Viewing 15 posts - 106 through 120 (of 232 total)
Reply To: Reply #53617 in Milline fotokas?
Your information: