Milline fotokas?

Homepage Forums – VARIA – Isetegijate fotonurk Milline fotokas?

• This topic is empty.
Viewing 7 posts - 226 through 232 (of 232 total)
  • Autor
    Postitused
  • #53725 Reply
    Moni
    Member

@Susa wrote:

Nonii, käisime eile kontserdil ja tegin seal pisikese klipi.

Susa, hästi suur tänu Sulle!
    Ma oskasin selle teema vahepeal jälle ära kaotada ja vabandan et vastus viibis aga ma olen äärmiselt tänulik info eest ja olen nüüd kindel et PowerShot SX20 SI on minu valik ja arvatavasti kuna meie kandis jõuluvanad ikka augustikuus ka läbisõidul, saan ma selel kaamera omale üsna pea;) [/quote]

#53726 Reply
    Sutsuke
    Member

6-aastasele poisile:
    See vs see?

Tundub, et see esimene on näitude poolest pisut etem?

#53727 Reply
    tintsik
    Member

See esimene on pisut parem jah kui lastele mõeldud aparaat. Laste fotokate puuduseks on see, et neil pole stabilisaatorit ja pildid kipuvad tulema udused, sest raske on kätt pildistamisel täiesti paigal hoida.

6-aastane on juba nii nutikas, et varsti õpib ka keerulisemad asjad ära.
    Ma ostaks lapsele selle aparaadi, hind küll 10 EUR kallim, aga aparaati on kõvasti rohkem. Fujifilmil on ka 69 EUR maksev aparaat, mis pisut veel parem. Sarnane aparaat ka Panasonic’ul.

#53728 Reply
    Guest

Ma ei ostaks kumbagi.
    Sellise väiksema raha eest valiks pigem LOMO.
    Filmile pildistamine paneks ehk ka rohkem mõtlema ning hindama enne klõpsu tegemist. Õnneks pole LOMO puhul ka fookus, kadreerimine jms nii olulised st foto kunstiline väärtus ei tohiks kindlasti selle käigus kannatada.

#53729 Reply
    Mercar
    Member

Inimeste mõtted käivad eri radu, kui siin vastuseid vaadata.
    Mina sellises vanuses lapse puhul mõtleks võimalusel pigem nende kukkumis ja veekindlate kaamerate poole- seda siis juhul kui rahakott lubab. Sest lastel ikka õnnetusi juhtub ja seebikad võivad juba pisema õnnetu kukkumisega katki minna. Vahel jäävad muidugi terveks ka :)
    Eks sa tead muidugi kõnes olevat last paremini. Mina olin selles vanuses paras rüblik, igal pool poistega ronimas ja talvel koolikoti peal mäest alla laskmas jne. Minul poleks tavaline ilmselt väga kaua vastu pidanud… 😳

#53730 Reply
    Sutsuke
    Member

Seda ma kaalusin ka, et see päris lastekas on vist kukkumiskindel jne, et ses suhtes hea aga kui teeb uduseid pilte, kuna stabilisaatorit pole, siis see ka jälle jama.
    Üle 50 euri ma eriti ei tahaks välja käia praegu, kuigi poiss ostaks selle enda raha eest. Eks ma külastan mõnda poodi ka ja vaatan näpuvahel neid erinevaid kaameraid.

#53731 Reply
    Tintsu
    Member

Minu 6-aastane klõpsutab hoolega pilte Rõõmuklõps 2012 võistluse tarbeks ja loodab Nikon Coolpix S30 võita :D Niisama ostmiseks on see natuke kallis.

Viewing 7 posts - 226 through 232 (of 232 total)
Reply To: Milline fotokas?
Your information: