Milline fotokas?

Homepage Forums – VARIA – Isetegijate fotonurk Milline fotokas?

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 181 through 195 (of 232 total)
  • Autor
    Postitused
  • #53680 Reply
    Guest

Kui valik langed D40-le, siis palun jälgida, et tegu oleks ikka D40x.
    Küna töötan ise Nikoni aparaatidega, siis nö avalik saladus on see, et D40x-l on D80 sensorid…

Ise oman D50, mida ajasin taga tikutulega, sest seda kahjuks enam tootmises pole. Normaalobjektiiv 18-55mm ja tele 70-300mm

#53681 Reply
    Member

Minul üle poole aasta olnud Pentax K200d. Täitsa rahul olen.. Vaikselt raha kogudes ostan muidku vidinaid juurde :D

#53682 Reply
    Guest

Olympus E-510. Väga kobe aparaat :D

#53683 Reply
    Member

Veel Nikoni kohta : kuna kaameraid ei tunne siis kumb oleks mõtekam,kas Nikon D60Kit või D60KitVR (http://www.euronics.ee/Group.aspx?lang=1&brand=0&group=0&word=d60 ) :?:

#53684 Reply
    Tintsu
    Member

Vahe on objektiivides. Surfasin natuke ringi ning niiaplju sain aru, et esimesel pole stabilisaatorit, teisel on. Kuna teine ka kallim, siis loogika ütleb, et peaks ka parem olema.

#53685 Reply
    Member

Tintsul on õigus. Vahe on ainult objektiivis. Kere on täpselt sama. Tähis VR tähendabki optilist stabilisaatorit. Sellest ka kõrgem hind.

#53686 Reply
    Susa
    Member

Ja kindlasti valiks koos stabikaga objektiivi…

#53687 Reply
    Kairu
    Member

Tunnen et praegusest seebikarbist (Canon PowerShot SX100 IS) hakkab väheks jääma ja tahaks peegelkaamera soetada. Paljud hinnad on paregu ikka päris soodsaks läinud.. kuid siiski lugesin juttu, et näiteks 5500.- ei tasu veel midagi osta…
    Kas keegi oskaks siis öelda, mis on viga näiteks sellel:
    http://www.fotoluks.ee/?op=body&id=80&cid=2888&cgid=0&b=0 (Olympus E-410)

#53688 Reply
    Mercar
    Member

Mina plaanisin alguses Olympust osta. Peamine puudus oli minu jaoks et seda ei saa silma järgi sättida (st mul miinusprillid ja läbi prilli on paha pildistada, Canonil saab silma miinuse järgi sättida).
    Lisaks Olympusel objektiivide valik tunduvalt väiksem ja hinnad vist ka tsipa kallimad. Lisaks suuremate tootjate (Canon, Nikon) puhul saad osta teiste tootjate (Tamron, Sigma, Tokina nt.) objektiive mis neile mõeldud ja mis on odavamad ka.
    Samas mina olen sellega pildistanud. Täitsa vahva “pill”.

#53689 Reply
    Guest

Ossa, sellist ime saab ka sellega teha 😯 . Njaa, mul ka prillid, aga siiani kuidagi hakkama saanud. Kuigi vahest ei näegi, kas asi on fookuses või ei. Kehva valguse puhul eriti.

#53690 Reply
    Member

Mul on ka nüüd uus pesamuna :Nikon D60 VRKit.
    Kaasa sain veel tasuta koolituse,aga sellega väike mure :( .tartus on 16 aprill veel vabu kohti – aga ultraheli järgi on mul sünnitustähtaeg 16 aprill 😆 .
    kas keegi on muidu nikoni koolitusel käinud ? Kuidas oli :?:

#53691 Reply
    Member

@tipsi wrote:

loveshower loveshower loveshower
    Sain eile oma kauaigatsetud kaamera photosmile Pentax K200d kätte.
    Täna siis olen juba katsetamistega üle 200 pildi teinud :D
    Ma nii rahul c555r4

Hea kaamera tõepoolest! :)
    Palju õnne! Edukas ost, kui ise rahul!

#53692 Reply
    tipsi
    Member

@Kairu wrote:

Tunnen et praegusest seebikarbist (Canon PowerShot SX100 IS) hakkab väheks jääma ja tahaks peegelkaamera soetada. Paljud hinnad on paregu ikka päris soodsaks läinud.. kuid siiski lugesin juttu, et näiteks 5500.- ei tasu veel midagi osta…
    Kas keegi oskaks siis öelda, mis on viga näiteks sellel:
    http://www.fotoluks.ee/?op=body&id=80&cid=2888&cgid=0&b=0 (Olympus E-410)

Mina kasutasi seda lehekülge abina oma otsuse langetamisel.
    Arvan, et tegin õige valiku suuresti tänu sealt saadud võrdluste tulemustele.
    Kui muidugi rahakott oleks lubanud siis oleksin ainult Pentax K200D asemel K20D ostnud, aga hetkeseisu arvestades arvan, et sain selle raha eest parima.:)

#53693 Reply
    Member

Mis firma objektiivid sobivad veel Nikoni aparaadile?

#53694 Reply
    tipsi
    Member

@annikavu wrote:

Mis firma objektiivid sobivad veel Nikoni aparaadile?

Nikkor
    Sigma
    Soligor
    Tamron
    Tokina
    Zeiss

Viewing 15 posts - 181 through 195 (of 232 total)
Reply To: Milline fotokas?
Your information: