Milline fotokas?

Homepage Forums – VARIA – Isetegijate fotonurk Milline fotokas?

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 232 total)
  • Autor
    Postitused
  • #1023 Reply
    Epu
    Member

Miks ei tasu muid canoneid vaadata ?:P
    Mina olen kasutanud lähemalt canon powershot a75, a85, a400 ja endal on nüüd a510. Võin kõiki kiita, eriti kahte viimast.
    HP-d ma ei soovita, seda võin öelda. Sest need tihti lähevad väga ruttu katki ja kuigi nad maksavad vähem, siis tihti on see mahaviasatud raha ning nii häid pilte nad ka ei tee..
    Profid soovitavad alati canonit, sest neid on hea kasutada, nad on töökindlad, teevad häid pilte ning on suhteliselt odavad.

#53501 Reply
    Drex
    Member

mul omal üks olympos… ei teagi mis 😯
    ja pojal mingi 4 aasta vist üks HP -variant
    kusjuures pilti teevad mõlemad hästi, arvan, et kõige taga on ka hea fotograaf, kes eelnevalt nagu pilti näeb ja selle siis tabab. Me võime pojaga samast kohast pilti teha, aga temal tuleb ikka parem võte :D

#53502 Reply
    Member

naiteks kasv6i aku ja tema laadimise kestvus!

ysna head on jah k6ik canonid, kuid kui v6imalik, siis vaid canon ixus! 😉

#53503 Reply
    Susa
    Member

Ära siin hõiska midagi Põhjatäht, et muid Canoni värke ei tasu vaadata!

Mul on Canon PowerShot S2 IS ja olen ülirahul! Aparaadil on korralik zoom: 12x, pildistabilisaator, väga kobe makro (minu jaoks on see väga oluline, et ma surun objektiivi kasvõi vastu lillelehte ja teen siis ka terava pildi). Vooluallikaks on tavalised AA tüüpi patareid või samasugused akud – mis on väga oluline – igast putkast on võimalik uued sisse saada! Enne oli spetsakudega fotokas ja kirusin seda ikka õige mitmel korral.
    Veel plusse: 1,8″ tolline PÖÖRATAV LCD monitor! Tahad kuskil üritusel üle eesseisjate peade midagi pildistada – pöörad ekraani näoga maa poole, tõstad käe aparaadiga kõrgele ja pildistad mitte jumal teab mida vaid ikka seda mida soovid ;). Peale selle – aparaadi monitorilt näed 100% seda pilti, mis sul pildistades tuleb.
    IXUStel on kõigil ju vaid 3x optiline zoom (andmed photopoindi lehelt):shock:

Ühesõnaga – väga vinge aparaat see PowerShot S2 IS! Peale viit eelmist olen lõpuks rahule jäänud :)

#53504 Reply
    Lynx
    Member

Mina kasutan oma igapäevases pildistamises Canon EOS 300d DigiSLR i
    Normaalobjektiiviks olen valinud Sigma 24-70 2,8 EX DG ja teleks Canon EF 300mm 4L USM IS. Ei saa kurta… :P :P

#53505 Reply
    Member

Minu arust küll on see: http://www.photopoint.ee/toode.php?id=6292 ixusest peajagu üle 😆

Kui raha rohkem oleks, võtaks kohe ära. Aga hetkel endal: http://www.photopoint.ee/toode/7634.html ja ka ei kurda.

#53506 Reply
    Lynx
    Member

Jah nõus et eos 350 D ei ole mitte halb…paraku :P ei tundunud ta mul eriti mugavalt käes. Jään ikka oma vana 300D juurde

#53507 Reply
    Member

mu meeletult analüütilise meelega mees kaalus ja vahtis vist kõiki saadaolevaid fotokaid… Olympus võitis (mis muidugi ei tähenda, et mina sellega pilte teha oskaks 😳 ), aga norimisruumi siingi kõvasti.

#53508 Reply
    Member

olen ka sama probleemi ees, ei oska otsutada, kõik räägivad et võta peegelkaamera,
    mis see parem on, peale selle et kallim, kas keegi viitsib kirjutada siia?

#53509 Reply
    lumememm
    Member

NIKON Coolpix 7900
    Olen väga rahul.

#53510 Reply
    master
    Member

@kreysy wrote:

Minu arust küll on see: http://www.photopoint.ee/toode.php?id=6292 ixusest peajagu üle

olemas selline riistvara, lapsed kinkisid, ei kurda ei laste ega kaamera üle

#53511 Reply

Ma ei suuda leida oma lõputust lingikogust ühte head fotokateveebi, kus sai erinevaid mudeleid võrdlusesse tõsta ning niiviisi uurida. Hmmm smile_chin
    Aga eestikeelseid veebe lugedes olen aru saanud, et mitte zoom pole oluline (kuigi seda hullult reklaamitakse kaameraid müües), vaid pikslite arv pigem. Alates 5st on arvestatav. Üks hea ülevaatelink on nt siin olemas
    Ja natukene on fotoaparaatidest juttu olnud ka koertekojas (kus võtab sõna ka fotograaf muide ;) ).

#53512 Reply
    Epu
    Member

minu arvates tavakasutajal on pikslitearv alates 3-4st täiesti norm. zoom tõesti ei määra vaid rolli, mina olen alati soovitanud inimestel ise lähemale astuda, mitte zoomida, sest see teeb digikate puhul pildi udusemaks, kui on vähegi kehvem valgus. ja kuipole võimalik lähemale astuda, siis ikkagi mitte zoomida, vaid hiljem arvutis vajalik koht pildist välja lõigata ning suurendada – nii on kvaliteet üldjuhul parem.
    loomulikult saab iga nö seebikarbiga pilte teha, ja tihti ka suhteliselt ilusaid. kõige suurem vahe ongi selles nö digimüras. tavakaamerate eelis ongi see, et sa ei pea ootama, millal aparaat ennast valmis sätib, saad muudkui plõksida ning seda digimüra pole. seda olen mina leidnud, võrreldes digikate ning tavakaamerate pilte.

minu arvates eesti turu parima võdluse saab hinnavaatluse foorumist, seal tihti asjadel ka kommentaarid juures ning on öeldud, kus müükse millise hinnaga..

#53513 Reply
    Member

Minu lemmikuks on Canoni aparaadid, peamiselt olen pildistanud Poweshotidega: A85, A510, A520 ja S1IS. Lemmikuks on neist viimane, lihtsalt kõige käepärasem tundub minu jaoks.Ideaalis tahaks omale EOSi, aga rahakott ei kannata praegu.

#53514 Reply
    Kristy
    Member

Veel suvel oli endal Pentax Optio 30, siis jäi selle funktsioonidest väheseks ja ostsime Konica Minolta Dimage Z3. Hetkel oleme sellega küll rahul (akud peavad kaua ja 12x optiline zoom).

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 232 total)
Reply To: Milline fotokas?
Your information: