Millest on inspireeritud teie kasutajanimed?

Homepage Forums – VARIA – Vabad teemad Millest on inspireeritud teie kasutajanimed?

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 53 total)
  • Autor
    Postitused
  • #9043 Reply
    Guest

Mõne nime puhul on kohe näha, et mis ja miks, aga mõni nimi paneb kohe mõtlema, et kust see tulnud on.
    Mina ise olen Draakoni aasta Kaksik, sellest topeltlohe. Tahtsin nime millegi jääva järgi, tähtkuju õnneks või kahjuks ei muutu. Aga see nimi sobib mulle mitmeti, sest laisk olen ma ka. Lausa eriti laisk, nagu Sokike oma mehele seletanud oli, kui neil mu nimi jutuks tuli :D

#285996 Reply
    Susa
    Member

:)
    Juhtus nii, et meie tutvuse algusaegadel hakkasin ma oma meest (Lynxi) Pusaks kutsuma. Tema oli aga lapsepõlves palju Puhhi lugenud ja mäletas, et kord käisid Notsu ja Puhh ümber puudesalu ja otsisid Pusasid ja … Susasid :)
    Sealt see nimi tuli. On minuga olnud juba pea 10 aastat ja mul on tunne, et nii mõnedki inimesed on mu pärisnime täiesti ära unustanud :P

#285997 Reply
    Must Kitty
    Member

21 aastat tagasi, kui õppisin TTü-s, tuli mul arvuti tundides oma failidele nimed panna ning kuna mul oli kodus kass nimega Kiti, siis tuli sealt see nimi. Hiljem tuli falidele lisada veel teine nimi ja kuna Kiti oli must, siis tuli Must Kitty. Nii on see nimi jäänud mulle aastateks.
    Kass Kiti elas auväärse vanuseni-17 aastaseks. Muide, mina kutsun kõiki kasse kitideks, olenemata nende nimedest.

#285998 Reply
    Guest

No minu nimi on konkreetselt pandud kokku minu nimest ja sünnipäevast. Seda kasutan suuremalt osalt igalpool ja ka suht 7. aastat juba.

#285999 Reply
    Member

Minu nimi on ka juba ca 10a vana.
    Põhjatäht tuli hoopis inglise keelsest variandist NorthStar, mis oli esimeseks nimeks üldse, mida kasutasin.
    Ka mu abikaasa tundis mind esialgu NorthStar’i nime all. ;)
    Ja idee sai alguse Põhjanaelast – teate küll seda püsivat ja kindlat tähekest. ;)
    Aga kuna ma “nael” olla ei tahtnud, siis sai sellest “täht”.

#286000 Reply
    Britiliis
    Member

Minu nime esimene pool tuleb teise lapse nimest Britta, Liis aga kuidagi lihtsalt tuli nime lõppu ja nii sündiski Britiliis.

#286001 Reply
    Member

Mina registreerusin foorumisse sukavardaliigutaja nime all, sest peamiselt neid ma tol ajal liigutasin, st kudusin perele sokke-kindaid-mütse (ja ringvardaid ma siis veel ei tunnistanud). Üsna ruttu selgus, et nimi on liiga pikk ja lohisev, seepärast tahtsin nime lühemaks vahetada. Aga ühtegi andekat lühikest nime pähe ei tulnud. Et ma lugesin samal ajal lastele unejutuks Naksitralle ette, võtsin sealt kõige lühema nime – Muhv. :)

#286002 Reply
    Susa
    Member

Sammalhabe oleks ka hea nimi olnud ;)

#286003 Reply
    luiselotte
    Member

Varsti kuus aastat tagasi ootasin oma tütart, kelle jaoks olin välja valinud kolm nime – Eva Lotta, Luiselotte ja Eliise. Esimesed kaks olid inspireeritud lastekirjandusest, viimane sugupuust, mida me isa uurib. Laps sai vanaema vanaema järgi Eliise. Kaks väärt nime jäid kasutamata. Võtsin siis ühe endale.

#286004 Reply
    Adelliine
    Member

Minul on aga kasutajanimeks natuke kohandatuna vanaema nimi. Ei mingit strippari Farmi-Gabrieli naist!!! :angry: Meie memme nimi oli Hilda-Adeliina, kuna aga neid Adeliinasid oli juba küll, lisasin lihtsalt ühe “l”-i ja lõppu “e”. Niisiis Memme mälestuseks. Ja Hilda ma olla ei tahtnud. :D .

#286005 Reply
    Sutsuke
    Member

Minu nimi tuleb mehe perekonnanimest, viimased neli tähte on tagurpidi suts. Abikaasat hüüti noorena ka Suts’uks. Ma panin siis hellitavalt Sutsuke. Toona, kui selle nime omale võtsin, me veel abielus polnud, ametlikult Sutsuke’seks sain 2,5 a tagasi. :D

#286006 Reply
    Annyliis
    Member

Minu kasutajanimi tuleb minu hüüdnimest Annyst. Liis tekkis sinna lõppu kunagi, kuskil registreerides (mitte IT-s). ANNY oli olemas ja pidin midagi juurde mõtlema, LIIS on hea lihtne ja nii saigi kokku Annyliis. Sellest ajast peale on see mu nn netinimi. 😆

#286007 Reply
    Tirgis
    Member

Minu pärisnimi on siin lihtsalt tagurpidi kirjutatud 😆 Registreerudes ei mõelnud nimele ültse, sai lihtsalt valitud see mis mujalgi juba kasutuses on olnud. Tagantjärgi olen küll mõelnud palju paremaid nimesid välja, mida siin kanda aga olgu nagu on :)

#286008 Reply
    lauriina
    Member

Lauriina on kokku pandud kahest nimest: pärisnimi – Tiina ja neiupõlve perekonnanime järgi saadud kooliaegsest nimest Laura, kuna mõlema nime all kasutaja oli juba olemas siis ei tahtnud mingeid numbreid kasutada vaid panin lihtsalt kaks nime kokku. Tõsi küll, ega selle nime järgi mind eriti ei tunta.

#286009 Reply
    Triin27
    Member

Minul on enda nimi ja kunagi kui vist registreeritud siia sai tolleaaegne vanus .Lihtne ja mugav . :D

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 53 total)
Reply To: Millest on inspireeritud teie kasutajanimed?
Your information: