Millest mõtlen praegu 3/2009

Homepage Forums – VARIA – Vabad teemad Millest mõtlen praegu 3/2009

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 736 through 750 (of 759 total)
  • Autor
    Postitused
  • #246788 Reply
    Member

Üldnumbrilt anti järgmine number. Aga mul nendega alati head kogemused, FIEna ikka aegajalt vaja nõu küsida, kunagi pole hätta jäetud. Eriti muhe onu on mu isiklik maksuhaldur.

#246789 Reply
    Hetty
    Member

Praegu laulab Vierraadios Dave Benton – eesit keeles, küll on ilus ja armas.
    Ma pean neist inimestest väga lugu, kes selle maa keele ära õppivad kus nad elavad.

#246790 Reply
    Susa
    Member

Head alanud Tiigriaastat sooviti raadioreklaamis…? 🙄
    Hiina Kevadfestival ja Uue Aasta algus – tiigriaasta – on sel aastal ju alles 14. veebruaril :)

#246791 Reply
    Mercar
    Member

Seda minagi. Igal aastal näitavad telekas ka nö. Hiina kalendri loomi. Kuigi uus aast aalgab sealse kalendri järgi hoopis hiljem. Nii tobe neist.

#246792 Reply
    Member

Mul jäi kõrvus kõlama mingi uudis, kus Jaapanis algas uus aasta, mis oli tiigri oma… Eilsetes TV3 uudistes oli… Päris pead ei julge anda muidugi…

#246793 Reply
    Silpsolps
    Member

Jah, ma nägin ka seda uudist. Jaapanis ei elata Hiina kalendri järgi ja neil algab tiigriaasta tavalise kalendriaasta algusega!

#246794 Reply
    Mercar
    Member

Jah, aga uus aasta ei ole ju seal veel alanud. See et nad teises ajavööndis on, ei tähenda ju et nad mitu päeva teistest ees on.

#246795 Reply
    Silpsolps
    Member

Ega nad polegi ees, uus aasta algab ikka meiega samal ajal, lihtsalt pidustused algavad juba jõulupühade paiku. Lugesin siit.

#246796 Reply
    Member

mõtlen, et peaks ikka pojal aasta lõpp hästi sujama. Eelmise aastavahetuse ilutulestiku tegi Paides ja vist ka homse seal. Peaks ikka linnarahvale meele järgi olema.Et ikka uus aasta kõigil oleks prem, õnnelikum jne. Käsitöötajatal ka käsitöörohkem.

#246797 Reply
    Member

Olles täna natuke mööda Eestimaa teid ringi sõitnud võiks märkida, et ettevõtete Järvamaa teed ja Vooremaa teed jaoks pole tali ootamatult tulnud. Samas Tallinna ümbruses oli nii Tallinn-Narva kui ka Tallinn-Tartu trass kaetud kinnisõidetud lumega.
    Samas süstivaid hulle võib kohata iga ilmaga, aga kole on näha kuidas inimesed tekitavad väga ohtlikke olukordi. Ma loodan, et nad jõudsid tervelt kohale.

#246798 Reply
    Member

Harjumaale tuli talv tõesti ootamatult, peale Paidet olid tõesti lumevaalud keset teed. Kui sul on neljaveoline auto, siis 60 sõitmine sinu ees ajab pisut närvi küll. Nõme on see, et sõidan alati kiirusega, et turvaline oleks, aga kui sulle 70 kiiruse juures näppu näidatakse, samal ajal reas sõites, et vahele mahtumiseks ruumi ei jäeta, näitab see teatud komplekse :( .

#246799 Reply
    Urri
    Member

Pärnu kandis – vähemalt sealt lõuna poole – ei olnud asi mitte tee hooldajates, vaid lihtsalt ja selgelt ilmas. Pühi palju pühid, kui ikka ülalt pidevalt peale tuleb, ei saa ju teed lumavabana hoida. Aga millest tegelikult mõtlen – et kuigi 2009 aastal sai nii mõnestki põrgust läbi käidud, polnud tegelikult mitte kehv aasta. Tuleks järgmised paar samas rütmis, oleks päris tänulik.

#246800 Reply
    Guest

Küünlad kuusel säravad,
    tuli paitab tähti.
    uue aasta väravad
    lükatakse lahti…

/Ellen Niit /
    Veel veidi on jäänud seda aastat…
    Kallid kaasteelised ! Heade soovide täitumist ja kaunite unistuste teoks saamist teile kõigile saabuval aastal !

s.Sant.

#246801 Reply
    Member

No ei jää magama. Keera milline külg tahes ette. Või taha. Serviti või lapiti.
    Ei tea, kas ma aastavahetust nii näen ja kuulengi? :m8hh:

#246802 Reply
    Annyliis
    Member

@Urri wrote:

et kuigi 2009 aastal sai nii mõnestki põrgust läbi käidud, polnud tegelikult mitte kehv aasta. Tuleks järgmised paar samas rütmis, oleks päris tänulik.

😆 minu mõtted!

Viewing 15 posts - 736 through 750 (of 759 total)
Reply To: Millest mõtlen praegu 3/2009
Your information: