Millest mõtlen praegu 3/2009

Homepage Forums – VARIA – Vabad teemad Millest mõtlen praegu 3/2009

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 721 through 735 (of 759 total)
  • Autor
    Postitused
  • #246773 Reply
    Member

Mina mõtlen ka seda aastaprojekti asja. Ideed isegi oleks, aga ma tean, et millegi valmistamisel tähtaegselt jääb alati üks päev puudu.

#246774 Reply
    LillySmuul
    Member

Mu esimene kringel tuli jube kuiv.
    Kui kunagi j6uan jargmise tegemiseni, siis vist panen pool liitrit jogurti sisse.
    V6i hapukoort.

#246775 Reply
    Sibulaplix
    Member

Mina soovitan kogunenud piparkookide hävitamiseks trühvlitegu. Retsept sama, mis doomino trühvlitel, maitse minu meelest imehää :D

Kasutasin maiasmoka piparkooke, neid oli hea purustada. Panin neid ära 0,75 pakki Kuna mul kombaini pole, siis jätsin tükke kah sisse. Siis läks üks toorjuust ja sekka üks valge šokolaad ka. Voolisin massist kuulid ja panin rõdule tahenema. siis katsin esmalt tumeda šokolaadiga ja hiljem lisasin pisut valget. Minu meelest super:D

Muidu mõtlen hoopis ühest pakist, mille üks isetegija vahetuse käigus sai ja need ei ole mitte eriti ilusad mõtted :S

#246776 Reply
    yllep
    Member

Tõenäoliselt mõtled sa samast pakist, mis minagi…minu arvates peaks see inimene küll oma tehtud paki üle häbi tundma ja edaspidi saama keelu vahetustest osa võtta 👿

#246777 Reply
    Guest

9chin …mõtlen, et peaks nüüd arvuti kus-see-ja-teine saatma ning veidi koristama, sest meheõde võib jõulukülastuse täna teha… :D

#246778 Reply
    meery
    Member

no nii, nüüd siis jaanipäeva ootama 😆 jõulud läbi

#246779 Reply
    Susa
    Member

Mul algab kevadeootus 2. jaanuarist :)
    Nüüd läheb ju juba valgemaks! Pimenemise ajad on möödas. Super!

#246780 Reply
    Urri
    Member

😆 Ma just sama asja rääkisin oma virk-liisudele, et kui siiani elus olite, siis nüüd pole enam üldse pikalt jäänud.

#246781 Reply
    Member

Ma siin pean plaani mida kuduma -heegeldama hakata kevadeks ja mis värv moes on 🙄

#246782 Reply
    Adelliine
    Member

:m8hh: Kas me kusagil siin ei rääkinud blogide risustamisest igasuguste testitulemustega? Kuidagi kurvaks teeb, sest minu arust testi tulemus peaks ikka isiklik asi olema ja ega me nagu kõigi kohta arvamust nagunii avaldada ei oska, kuna kõiki isetegijaid isiklikult ei tunne…. 🙄

#246783 Reply
    Sibulaplix
    Member

Jah Adeliine, eile informeerisin ka mitmeid risustajaid heatahtlikult sellest, et meil on tulemuste üles panemiseks foorumiteema. Seepeale sain kurjustada kah, et kurje kommentaare jagan :D

#246784 Reply
    Sibulaplix
    Member

Vasta ööd tuli tahtmine kella heegeldada… pool juba valmis. Ise ei kujuta ettegi kuda seierid sinna külge saan jne :D

#246785 Reply
    Sibulaplix
    Member

Kella heegeldet osa sai valmis ja tärgeldub. Mina aga ei saa magada ja vaevan pead, et kuda saaks kella seierid kella küljest kätte :D

#246786 Reply
    Member

Mõtlen, et küll maksuameti infotelefonidel on abivalmid inimesed.

#246787 Reply
    meery
    Member

@Kosmosemutt wrote:

Mõtlen, et küll maksuameti infotelefonidel on abivalmid inimesed.

Kuhu täpsemalt helistasid s.t. mis numbrile

Viewing 15 posts - 721 through 735 (of 759 total)
Reply To: Millest mõtlen praegu 3/2009
Your information: