Millest mõtlen praegu 3/2009

Homepage Forums – VARIA – Vabad teemad Millest mõtlen praegu 3/2009

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 759 total)
  • Autor
    Postitused
  • #246083 Reply
    Susa
    Member

Mul on alati sügiseti nii kott kui taskud kastanimune täis. Mul jääb lihtsalt tööteele üks vägagi munarohke puu ja kuidas sa jätad kastanid korjamata!? :D

#246084 Reply
    Virmaline
    Member

Täna hommikul leidsin rongi peale kõndides esimesed kastanid loveshower . Nüüd on taskud kastaneid täis 😆

#246085 Reply
    Guest

Ilusat sügist !

#246086 Reply
    nele
    Member

Minul on ka kastanid taskus. Igal sügisel leian mõne lemmiku, mida terve talve taskus kaasas kannan. Hea on kätt taskusse panna, kui seal mõnus kastanikene pihku vupsab.

#246087 Reply
    stuart
    Member

Sandil on nii udune sügisepilt, et ma aevastasin seda nähes :D

#246088 Reply
    Guest

😳 … vahel tuleb ette ka uduseid päevi, aga loodan, et need pisut päikeselisemad pildid peletavad turtsakad aevastusepoisid nüüd kaugemale…

#246089 Reply
    Essu memm
    Member

Mulle saatis hea tuttav e-posti selle
    http://www.20min.ch/digital/dossier/clips/story/Kuenstlerin-bringt-TV-Jury-zum-Weinen-26097499
    vaadake koos häälega

#246090 Reply
    Member

Oi, see Sandi udupilt on niiii mõnus. Just sellises hommikus ongi kõige mõnusam kiirustamata lonkida. Udust ilmuda ja uttu kaduda, nautida hetke ja käegakatsutavat silmapiiri ;) ja mitte tunda süüd kõigi tegemata asjade üle :)

#246091 Reply
    stuart
    Member

Mul pole ka selle udupildi vastu miskit, tegelikult on hästi nunnu ja mulle sellised udused hommikud-päevad-jne väga meeldivad, aga nii kui vaatan, hakkab ninas kõdistama 🙄 Aga noh, mul on külmetus juba mitu päeva, nii et puhtalt sellest udupildist see nüüd küll ei ole ;)

#246092 Reply
    Sapsi
    Member

:tramp: :tramp:
    helise, helise :tramp:

@@

See on tüdruk!! jess 😆 😆

#246093 Reply
    t7pi
    Member

nii uskumatu, kui see on :) ma igatsen kirju eesti sügise järgi siin soojas mehhikos… tahan jautada kergelt rõskes metsas, mis hakkab ennast vaikselt talveks valmis panema.

#246094 Reply
    Member

Kas Raasiku villase lõnga kilo eest 200 krooni küsida on palju :m8hh:

#246095 Reply
    Member

No Raasikul maksab see lõng rohkem :)

#246096 Reply
    Guest

Raasikul on nat. värvides lõng 204.-, ühevärviline 234,- ja artistic 264.- kr/kg
    Eile kolasin peale koolitust natuke linnas ja Viru tn Lindexi all keldris lõngapoes oli Raasiku artistic 595,- kr/kg 😯 😯 😯 :omg:

#246097 Reply
    Member

Kuna mu ema ostis naturaalsetes värvides lõnga, siis tundub see 200 krooni täitsa keskmine hind olevat. Aga eks tuleb ostjaid kompida :). Arvan, et 10 kg on meil praegu ülearu. Seega kui mõni pärnakas on valgest (8/3) ja hallist (8/3, 6/3) lõngast huvitatud, saatku mulle priva.

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 759 total)
Reply To: Millest mõtlen praegu 3/2009
Your information: